Norrlandsgäddan 2023
Sortering: Tidpunkt för fångst (Äldst först) Tidpunkt för fångst (Nyast först) Visa störst först Visa minst först Namn A-Ö Namn Ö-A S.k. Norsk sortering
110 poäng Elias Eriksson,Mattias Nordlund,Patrik Johans (Bumlingarna)
👤 Mattias Nordlund 96 poäng Martin Ajnefelt Svedjeholm, Jens Jonsson, Emil Johansson (Team Skrik & Panik / Titan Pro Tackle)
👤 Jens Jonsson 80 poäng Erik Lidström,Johan Stoltz (Team SLF)
👤 Erik Lidström 84 poäng Erik Lidström,Johan Stoltz (Team SLF)
👤 Erik Lidström 98 poäng Christian Bergh Eriksson,Niklas Olsson (Team Brunflofiskarna)
👤 Christian Bergh Eriksson 115 poäng Anton Eriksson,Simon Ingvald,Hugo Stenbom (Älgered MSK)
👤 Anton Eriksson 97 poäng John Dahlgren,Axel Dahlgren (Gadö Gator Grinders)
👤 Axel Dahlgren 95 poäng Jerker Eriksson,Sebastian Sjölund,Jörgen Johansson (Tågstation)
👤 Jörgen Johansson 75 poäng Magnus Tänglander,Emilie Edlund (TEAM MANGE Å EMILIE)
👤 Magnus Tänglander 98 poäng William Källström,Martin Lindbergh (Coldstream Fishing)
👤 William Källström 80 poäng Joacim Sjöström,Tobias Kronström,Victor Nyberg (Caliboys)
👤 Tobias Kronström 77 poäng John Dahlgren,Axel Dahlgren (Gadö Gator Grinders)
👤 Axel Dahlgren 107 poäng Victor,Patrik (PikeVM)
👤 Victor 83 poäng Jonny Ågran,Niklas Wester (Team JoNi)
👤 Jonny Ågran 84 poäng Anders Wengborn,Thomas Nyberg,Återkommer senare (Team Bonkers)
👤 Thomas Nyberg 92 poäng John Dahlgren,Axel Dahlgren (Gadö Gator Grinders)
👤 Axel Dahlgren 100 poäng Martin Ajnefelt Svedjeholm, Jens Jonsson, Emil Johansson (Team Skrik & Panik / Titan Pro Tackle)
👤 Jens Jonsson 88 poäng Jerker Eriksson,Sebastian Sjölund,Jörgen Johansson (Tågstation)
👤 Sebastian Sjölund 75 poäng Joacim Sjöström,Tobias Kronström,Victor Nyberg (Caliboys)
👤 Joacim Sjöström 92 poäng Peter Hansson,Linus Malm (#TeamGofika)
👤 Linus Malm 92 poäng Jerker Eriksson,Sebastian Sjölund,Jörgen Johansson (Tågstation)
👤 Jerker Eriksson 92 poäng Richard molander,Peter jonsson (Northland on demand)
👤 Peter jonsson 83 poäng Anders Wengborn,Thomas Nyberg,Återkommer senare (Team Bonkers)
👤 Anders Wengborn 77 poäng Joacim Sjöström,Tobias Kronström,Victor Nyberg (Caliboys)
👤 Joacim Sjöström 76 poäng Jan Eklund,Birk Ruhl,Robin Gustafsson (Team North)
👤 Robin Gustafsson 92 poäng Joakim Mikaelsson,Mattias Hellebjörk,Mattias Dahlgren (Team Bölebacke)
👤 Mattias Dahlgren 88 poäng John Dahlgren,Axel Dahlgren (Gadö Gator Grinders)
👤 John Dahlgren 78 poäng Jonas johansson,Linus Johansson,? (KÖllIX)
👤 Linus Johansson 90 poäng Anders holm,Mattias Backström,Magnus weslien (Grumpy old pikez)
👤 Mattias Backström 76 poäng Adrian Thorin,Mathias Parsmark (ThorreBaits)
👤 Adrian Thorin 92 poäng Joakim Mikaelsson,Mattias Hellebjörk,Mattias Dahlgren (Team Bölebacke)
👤 Mattias Dahlgren 115 poäng Victor,Patrik (PikeVM)
👤 Victor 75 poäng André Ångman,Joakim Strömberg (Lazyspinners)
👤 Joakim Strömberg 97 poäng Tobias Enberg,Anders "Styven" Styf,Edvin "Evin" Larsson (300kg Vassrugg)
👤 Edvin "Evin" Larsson 83 poäng Morgan Rudh,Hannes Östberg (FishOn)
👤 Hannes Östberg 87 poäng Martin Ajnefelt Svedjeholm, Jens Jonsson, Emil Johansson (Team Skrik & Panik / Titan Pro Tackle)
👤 Emil Johansson 86 poäng Martin Ajnefelt Svedjeholm, Jens Jonsson, Emil Johansson (Team Skrik & Panik / Titan Pro Tackle)
👤 Martin Ajnefelt Svedjeholm 99 poäng Robin Stigås,Tobias Thegström,Algot Stigås (Stursk Fishingteam)
👤 Robin Stigås 107 poäng Anders Wengborn,Thomas Nyberg,Återkommer senare (Team Bonkers)
👤 Anders Wengborn 81 poäng Joakim Mikaelsson,Mattias Hellebjörk,Mattias Dahlgren (Team Bölebacke)
👤 Mattias Dahlgren 104 poäng Milan Rosén,Isak Eriksson,Anton Sundqvist (#TEAM ÄLGERED)
👤 Anton Sundqvist 88 poäng Danne Sundström,Magnus Lind,Pierre Holm (Team Räksallad)
👤 Magnus Lind 81 poäng Jan Eklund,Birk Ruhl,Robin Gustafsson (Team North)
👤 Jan Eklund 98 poäng Jerker Eriksson,Sebastian Sjölund,Jörgen Johansson (Tågstation)
👤 Sebastian Sjölund 75 poäng Erik Lidström,Johan Stoltz (Team SLF)
👤 Johan Stoltz 107 poäng Conny Ekstrand,Anders Gustafsson,Mikael Ekstrand (Dala Byggsam)
👤 Conny Ekstrand 93 poäng Christoffer Nilsson,Simon Jansson,Pontus Kivistö (Sipofishing)
👤 Pontus Kivistö 89 poäng Peter Larsson,Oscar Lindh,Axel Pettersson (Panka och Blanka)
👤 Peter Larsson 80 poäng Joakim Mikaelsson,Mattias Hellebjörk,Mattias Dahlgren (Team Bölebacke)
👤 Mattias Dahlgren 108 poäng Thomas Gustafssons,Morgan Byström (Team TM)
👤 Morgan Byström 91 poäng Andreas Bergström,Johan Sjölén,Emil Sjöberg (Team360)
👤 Emil Sjöberg 82 poäng Marcus Hugg,William lööf,Christian Gunnarsson (Team Medvind och Mothugg)
👤 William lööf 108 poäng Anton Eriksson,Simon Ingvald,Hugo Stenbom (Älgered MSK)
👤 Anton Eriksson 123 poäng Andreas Bergström,Johan Sjölén,Emil Sjöberg (Team360)
👤 Johan Sjölén 103 poäng Victor,Patrik (PikeVM)
👤 Victor 101 poäng Andreas Bergström,Johan Sjölén,Emil Sjöberg (Team360)
👤 Andreas Bergström 75 poäng Christian Bergh Eriksson,Niklas Olsson (Team Brunflofiskarna)
👤 Christian Bergh Eriksson 96 poäng David Trostemo,Magnus Löfström,Alexander Forslund (Pinglor och Pojkar)
👤 Alexander Forslund 89 poäng Thomas Larsson,Thomas olsen (Team Brobaits)
👤 Thomas olsen 75 poäng Magnus Pettersson,Jimmy Larsson,Andreas Rosenbergh (Team Garbage)
👤 Andreas Rosenbergh 89 poäng Martin Ajnefelt Svedjeholm, Jens Jonsson, Emil Johansson (Team Skrik & Panik / Titan Pro Tackle)
👤 Emil Johansson 95 poäng John Dahlgren,Axel Dahlgren (Gadö Gator Grinders)
👤 Axel Dahlgren 83 poäng Martin Ajnefelt Svedjeholm, Jens Jonsson, Emil Johansson (Team Skrik & Panik / Titan Pro Tackle)
👤 Jens Jonsson 88 poäng Thomas Gustafssons,Morgan Byström (Team TM)
👤 Morgan Byström 104 poäng Victor,Patrik (PikeVM)
👤 Victor 111 poäng Anton Eriksson,Simon Ingvald,Hugo Stenbom (Älgered MSK)
👤 Anton Eriksson 84 poäng Joakim Mikaelsson,Mattias Hellebjörk,Mattias Dahlgren (Team Bölebacke)
👤 Mattias Dahlgren 98 poäng Joakim Mikaelsson,Mattias Hellebjörk,Mattias Dahlgren (Team Bölebacke)
👤 Mattias Hellebjörk 99 poäng Christian Bergh Eriksson,Niklas Olsson (Team Brunflofiskarna)
👤 Niklas Olsson 82 poäng Joakim Mikaelsson,Mattias Hellebjörk,Mattias Dahlgren (Team Bölebacke)
👤 Mattias Dahlgren 78 poäng Tobias Enberg,Anders "Styven" Styf,Edvin "Evin" Larsson (300kg Vassrugg)
👤 Tobias Enberg 109 poäng Victor,Patrik (PikeVM)
👤 Victor 77 poäng Morgan Rudh,Hannes Östberg (FishOn)
👤 Hannes Östberg 111 poäng Elias Eriksson,Mattias Nordlund,Patrik Johans (Bumlingarna)
👤 Mattias Nordlund 78 poäng Joakim Mikaelsson,Mattias Hellebjörk,Mattias Dahlgren (Team Bölebacke)
👤 Mattias Hellebjörk 80 poäng Richard molander,Peter jonsson (Northland on demand)
👤 Richard molander 98 poäng Victor,Patrik (PikeVM)
👤 Victor 109 poäng Elias Eriksson,Mattias Nordlund,Patrik Johans (Bumlingarna)
👤 Elias Eriksson 101 poäng Victor,Patrik (PikeVM)
👤 Victor 91 poäng Andreas Bergström,Johan Sjölén,Emil Sjöberg (Team360)
👤 Emil Sjöberg 75 poäng David Trostemo,Magnus Löfström,Alexander Forslund (Pinglor och Pojkar)
👤 Magnus Löfström 86 poäng Elias Eriksson,Mattias Nordlund,Patrik Johans (Bumlingarna)
👤 Mattias Nordlund 76 poäng Robin Stigås,Tobias Thegström,Algot Stigås (Stursk Fishingteam)
👤 Robin Stigås 102 poäng Elias Eriksson,Mattias Nordlund,Patrik Johans (Bumlingarna)
👤 Elias Eriksson 97 poäng André Ångman,Joakim Strömberg (Lazyspinners)
👤 André Ångman 91 poäng Thomas Gustafssons,Morgan Byström (Team TM)
👤 Morgan Byström 93 poäng Andreas Bergström,Johan Sjölén,Emil Sjöberg (Team360)
👤 Johan Sjölén 81 poäng Martin Ajnefelt Svedjeholm, Jens Jonsson, Emil Johansson (Team Skrik & Panik / Titan Pro Tackle)
👤 Martin Ajnefelt Svedjeholm 109 poäng Elias Eriksson,Mattias Nordlund,Patrik Johans (Bumlingarna)
👤 Mattias Nordlund 90 poäng Anders holm,Mattias Backström,Magnus weslien (Grumpy old pikez)
👤 Magnus weslien 78 poäng Tobias Teglund,Felicia Sjögren (Team slemgurka)
👤 Tobias Teglund 86 poäng Thomas Gustafssons,Morgan Byström (Team TM)
👤 Thomas Gustafssons 92 poäng Victor,Patrik (PikeVM)
👤 Victor 76 poäng Magnus Pettersson,Jimmy Larsson,Andreas Rosenbergh (Team Garbage)
👤 Magnus Pettersson 108 poäng Anton Eriksson,Simon Ingvald,Hugo Stenbom (Älgered MSK)
👤 Hugo Stenbom 83 poäng Thomas Gustafssons,Morgan Byström (Team TM)
👤 Thomas Gustafssons 112 poäng Victor,Patrik (PikeVM)
👤 Victor 76 poäng Christian Bergh Eriksson,Niklas Olsson (Team Brunflofiskarna)
👤 Christian Bergh Eriksson 75 poäng Lars pilasgård,Erik wking Höök,Nils pilasgård (Back in Black)
👤 Nils pilasgård 91 poäng Andreas Bergström,Johan Sjölén,Emil Sjöberg (Team360)
👤 Johan Sjölén 96 poäng Tobias Enberg,Anders "Styven" Styf,Edvin "Evin" Larsson (300kg Vassrugg)
👤 Tobias Enberg 80 poäng David Trostemo,Magnus Löfström,Alexander Forslund (Pinglor och Pojkar)
👤 Alexander Forslund 79 poäng Jan Eklund,Birk Ruhl,Robin Gustafsson (Team North)
👤 Birk Ruhl 93 poäng Jerker Eriksson,Sebastian Sjölund,Jörgen Johansson (Tågstation)
👤 Jerker Eriksson 86 poäng Tobias Enberg,Anders "Styven" Styf,Edvin "Evin" Larsson (300kg Vassrugg)
👤 Anders "Styven" Styf 89 poäng William Källström,Martin Lindbergh (Coldstream Fishing)
👤 William Källström 82 poäng Andreas Bergström,Johan Sjölén,Emil Sjöberg (Team360)
👤 Johan Sjölén 95 poäng Anders holm,Mattias Backström,Magnus weslien (Grumpy old pikez)
👤 Mattias Backström 84 poäng Jonny Ågran,Niklas Wester (Team JoNi)
👤 Jonny Ågran 82 poäng Anton Eriksson,Simon Ingvald,Hugo Stenbom (Älgered MSK)
👤 Simon Ingvald 81 poäng Magnus Pettersson,Jimmy Larsson,Andreas Rosenbergh (Team Garbage)
👤 Andreas Rosenbergh 77 poäng Adrian Thorin,Mathias Parsmark (ThorreBaits)
👤 Mathias Parsmark 76 poäng Marcus Hugg,William lööf,Christian Gunnarsson (Team Medvind och Mothugg)
👤 Marcus Hugg 101 poäng Christian Bergh Eriksson,Niklas Olsson (Team Brunflofiskarna)
👤 Niklas Olsson 84 poäng Erik Lidström,Johan Stoltz (Team SLF)
👤 Johan Stoltz 84 poäng Andreas Bergström,Johan Sjölén,Emil Sjöberg (Team360)
👤 Emil Sjöberg 92 poäng Jonny Ågran,Niklas Wester (Team JoNi)
👤 Jonny Ågran 82 poäng Thomas Larsson,Thomas olsen (Team Brobaits)
👤 Thomas Larsson 75 poäng Anders Wengborn,Thomas Nyberg,Återkommer senare (Team Bonkers)
👤 Thomas Nyberg 98 poäng Victor,Patrik (PikeVM)
👤 Victor 87 poäng Martin Ajnefelt Svedjeholm, Jens Jonsson, Emil Johansson (Team Skrik & Panik / Titan Pro Tackle)
👤 Emil Johansson 77 poäng William Källström,Martin Lindbergh (Coldstream Fishing)
👤 William Källström 107 poäng Jonny Ågran,Niklas Wester (Team JoNi)
👤 Niklas Wester 95 poäng Anders holm,Mattias Backström,Magnus weslien (Grumpy old pikez)
👤 Magnus weslien 85 poäng Anders holm,Mattias Backström,Magnus weslien (Grumpy old pikez)
👤 Mattias Backström 81 poäng Thomas Larsson,Thomas olsen (Team Brobaits)
👤 Thomas Larsson 76 poäng Fredrik Sundell,Patrik Lundell (Finns i sjön)
👤 Fredrik Sundell 92 poäng Anton Eriksson,Simon Ingvald,Hugo Stenbom (Älgered MSK)
👤 Hugo Stenbom 79 poäng Tobias Teglund,Felicia Sjögren (Team slemgurka)
👤 Tobias Teglund 108 poäng Victor,Patrik (PikeVM)
👤 Victor 80 poäng Jonny Ågran,Niklas Wester (Team JoNi)
👤 Niklas Wester 94 poäng Marcus Hugg,William lööf,Christian Gunnarsson (Team Medvind och Mothugg)
👤 Christian Gunnarsson 78 poäng Martin Ajnefelt Svedjeholm, Jens Jonsson, Emil Johansson (Team Skrik & Panik / Titan Pro Tackle)
👤 Jens Jonsson 79 poäng Martin Ajnefelt Svedjeholm, Jens Jonsson, Emil Johansson (Team Skrik & Panik / Titan Pro Tackle)
👤 Martin Ajnefelt Svedjeholm 76 poäng Marcus Hugg,William lööf,Christian Gunnarsson (Team Medvind och Mothugg)
👤 Christian Gunnarsson 72 poäng Marcus Hugg,William lööf,Christian Gunnarsson (Team Medvind och Mothugg)
👤 Marcus Hugg 76 poäng William Källström,Martin Lindbergh (Coldstream Fishing)
👤 Martin Lindbergh 75 poäng Jan Eklund,Birk Ruhl,Robin Gustafsson (Team North)
👤 Jan Eklund 79 poäng Jonny Ågran,Niklas Wester (Team JoNi)
👤 Niklas Wester 77 poäng Anton Eriksson,Simon Ingvald,Hugo Stenbom (Älgered MSK)
👤 Simon Ingvald 100 poäng Johannes Nordenholm,Alfons Sjöman,Samuel Nordberg (No Mouse No Party)
👤 Samuel Nordberg 94 poäng Thomas Larsson,Thomas olsen (Team Brobaits)
👤 Thomas olsen 80 poäng Oscar Herlitz,Mika Hopponen,Simon Karlsson (Team Straejmie)
👤 Mika Hopponen 79 poäng Christoffer Nilsson,Simon Jansson,Pontus Kivistö (Sipofishing)
👤 Pontus Kivistö 88 poäng Jonny Ågran,Niklas Wester (Team JoNi)
👤 Jonny Ågran 84 poäng Victor,Patrik (PikeVM)
👤 Patrik 113 poäng Elias Eriksson,Mattias Nordlund,Patrik Johans (Bumlingarna)
👤 Patrik Johans 86 poäng Richard molander,Peter jonsson (Northland on demand)
👤 Peter jonsson 84 poäng Anders holm,Mattias Backström,Magnus weslien (Grumpy old pikez)
👤 Anders holm 98 poäng Anton Eriksson,Simon Ingvald,Hugo Stenbom (Älgered MSK)
👤 Anton Eriksson 102 poäng Elias Eriksson,Mattias Nordlund,Patrik Johans (Bumlingarna)
👤 Elias Eriksson 93 poäng Victor,Patrik (PikeVM)
👤 Victor 91 poäng Martin Ajnefelt Svedjeholm, Jens Jonsson, Emil Johansson (Team Skrik & Panik / Titan Pro Tackle)
👤 Emil Johansson 79 poäng Johannes Nordenholm,Alfons Sjöman,Samuel Nordberg (No Mouse No Party)
👤 Alfons Sjöman 79 poäng Jonny Ågran,Niklas Wester (Team JoNi)
👤 Niklas Wester 88 poäng Victor,Patrik (PikeVM)
👤 Victor 76 poäng Anders holm,Mattias Backström,Magnus weslien (Grumpy old pikez)
👤 Mattias Backström