Vårgäddan - Slaget om Mälaren 2024!


Anmälan till Vårgäddan - Slaget om Mälaren 2024!

Tävlingsinformation

 TävlingsperiodAvslutad 2024-05-18 08:00 → 16:00  
 Anmälan krävsJa    (100 Team)
 Släpptes 2024-04-24 19:00
Betalas online.
 Antal platser100 st (43 anmälda)
 Pris750 SEK  (Per lag)
 Betalning möjligt under tävlingsperiodenJa

Har redan startat!

Deltagare, platser: 43

NrNamnSPL ID
1

Anders Bjarbo, Filip Tangen, Sebastian Ahlqvist

Team Slempåk

434 →

2

Jan Eklund, Robin Gustafsson, Tommy Forsberg

Team North

459 →

3

Marcus Gustafsson, Mattias Backström, Magnus Weslien

Grumpy old pikez

612 →

4

Lars Englund, Lars Lundberg, Cherdsin Jitlueam

Team Finess

5

Aslak Olofsson, Dennis Lindroth, Isak Hampel Klang

Pikeaboo

547 →

6

Alex Palmqvist, Marko Tomic, Tony Öberg

Mx Fishing

7

Kenneth Karlsson, Lars Berglund, Robert Hellkvist

Flanell

223 →

8

Fredrik Bergman, Daniel Schedin, Linus Larsson

Team Vazz

588 →

9

Nasim Abu Qouta, Zubair Jalil, Bayram Pektas

Fishing & Stylez

659 →

10

Thomas Eriksson, Claes Högberg, Peter Puhakka

Stäket

11

Toni Välimäki, Björn Lundell, Jimmy Lindahl

Club Pike

247 →

12

Tomas Reissmüller, David Jerresand, Simon Jerresand

Luzifer

553 →

13

Fredrik Bäcksvart, Petter Hedborg, Arvid Tuvlind

Team Trosa Fiskegude/Daiwa

166 →

14

Johan Staaf, Kenneth Forsell

BKS - Best Kept Secret

583 →

15

David Wallin, Arvid Wallin, Magnus Boldt

Team Walle

16

Joakim Waxin, Henrik Hagman, Peter Östergren

Aros Anglers/Westin-Fishing

118 →

17

Alexander Andersson, Max Schjelderup, Jesper Rydberg

Team JAM

18

Max Andersson, Klas Säve-Söderbergh

Toby Dick

302 →

19

Michael Wallberg, Alexander Eriksson, Viggo Arvidsson

Team skitmört

727 →

20

Elias Lindskog, Fredrik Näslund, Antonio Lopez

Sundbybergs Sportfiske

478 →

21

Danne Sundström, Magnus Lind, Pierre Holm

Team Räksallad

641 →

22

Ari Kumpulainen, Maria Seppänen

Team Majava

608 →

23

Jacob Bill, Mikael Jansson

Eda 1

24

Magnus Holtmar, Rasmus Grebacken, Olle Lundstedt

Slips

111 →

25

Fredrik högström, Patrik valli

Team Storlommen

26

Wille Bäckström, Olle sjöblom, Andreas Pettersson

Blåränderna

534 →

27

Jakob Berggren, Sakarias Tärnblom

AOFS

28

Martin Wahlquist, Christian Wahlquist, Erik Segnestam

Predator Fishing Scandinavia

36 →

29

Martin Stenback, Peter Wibjörn

Vilket jävla hugg!

30

Johan Moquist, Håkan Moquist, Lars Moquist

Team 70+

523 →

31

Alex Blanksvärd, Niklas Blanksvärd, Jan Sahlberg

Team Blanka

726 →

32

Leon Arffman, Conner de frante, Lukas lindsted

Northbite

549 →

33

Richard Richardson, Jonas Lilja, Douglas Ebbersten

Team Tail

99 →

34

Jimmy Holm, Joakim Scott, Mikael Lundgren

Team Lost Boys

35

Rickard Broberg, Moa Berglund

Röda Räven

732 →

36

Mattias Leksell, Erik Ramberg, Anders Rollfelt

West Hill Anglers

24 →

37

Anders Holm, Linus Olofsson, Anders Hed

Eaglefishing.se

729 →

38

Fredrik Quicker, Viktor Bergvall

ATTICUS BOATS

39

Marco Bustamante, Elias Bustamante, John Collinder

Stäkets SF / Team Busta

40

Andreas Kalfholm, Gustaf Olsson, Toni Ilic

Team2spön

41

Alexander Forslund, Magnus Rapp

Fiskekamraterna

643 →

42

Mats Rylander, Alexander Brorsson

Team Blue Saints

43

Tommie Lindström, Benjamin gidevall

Team Derby

55 →

Totalt: 43 Team (117 persons)
sv_SESvenska
Rulla till toppen