Vänern Big Three Trolling Cup!

Tävling: Vänern Big Three Trolling Cup!

 Nuvarande tabell. Live-resultat, senast noterade godkända rapport: 2021-10-17 14:50
PlatsPoängNamnDetaljer
1
250 cmTeam Blücher/Josefsson (Johannes Blücher, Markus Josefsson, Katrin Blücher, No name) 93, 83 och 74 cm
2
247 cmSlasklag1 (Niklas jansson, Andreas Nilsson) 91, 81 och 75 cm
3
246 cmTeam Daiwa (Jimmy Olsson, Ulf Edgren, No name) 85, 85 och 76 cm
4
243 cmSegersfiske.se (Adam Seger, Karl Seger, Morgan Seger) 90, 79 och 74 cm
5
241 cmRapalaproguide Henrik (Henrik Lindgren. Olle Eriksson) 84, 81 och 76 cm
6
229 cmDackarna (Ulf Dackemark, Thomas Fagerholm, Karl Tranberg, No name) 80, 75 och 74 cm
7
227 cmRio De La Grästorp (Fredrik Andersson, Kurt Andersson, Paulina Kvist. Signe Kvist, No name) 83, 76 och 68 cm
8
223 cmHapo Fishing (Hampus Ring, Pontus Hellsjö) 79, 74 och 70 cm
9
222 cmHurricane Trolling (Andreas Dilén, Hasse Dilén, No name) 77, 74 och 71 cm
10
216 cmTeam Ballerina (Emil Engvall, Petra Gustafsson, Wilmer Gustafsson) 77, 71 och 68 cm
11
216 cmTincaäpplen (Tommy Appelgren, Viktor Appelgren, Simon Appelgren, Jesper Appelgren, No name) 76, 70 och 70 cm
12
211 cmTeam Labels (Patrik Lundgren, Helena Leibel, No name) 72, 71 och 68 cm
13
209 cmHarry Plotter (Christian Lindstedt, Markus claesson, No name) 72, 71 och 66 cm
14
165 cmTeam Gäddbullar (Lars Johansson, Roger Andersson) 86 och 79 cm
15
164 cmTeam Jl (Jimmy Lundstedt, Jörgen Lundstedt, No Name) 85 och 79 cm
16
160 cmBanjo (Rade banjac Daniel banjac) 84 och 76 cm
17
159 cmTeam Jägers (Jonas Johansson, Rickard Karlsson, David Andersson, No Name) 89 och 70 cm
18
159 cmTeam Beason (Andreas Hagström, Johan Svensson, Freja Hagström, No name) 83 och 76 cm
19
155 cmNylander (Rickard, Christian, Micheal) 80 och 75 cm
20
149 cmP.o.p.p. (Kenneth Larsson, Christer Apelqvist, Robban Bändy Karlsson) 78 och 71 cm
21
147 cmTeam Spec (Hans Andersson, No name) 87 och 60 cm
22
144 cmTeam Pacemaker (Sune Johansson, Mikael Johansson) 87 och 57 cm
23
140 cmTeam Sahlin (Lars Sahlin, Åke Sahlin, No name) 71 och 69 cm
24
140 cmTeam J-S (Joakim Sahlberg, David Skoglund) 71 och 69 cm
25
137 cmAndersson Fishing (Johan Andersson, Alen Bilic, ) 72 och 65 cm
26
130 cmLaxflax (Stefan Nilsson, Hans Fridh, No name) 67 och 63 cm
27
128 cmTeam Dedu (Jan Fredriksson, Tomas Fredriksson) 70 och 58 cm
28
86 cmTeam Ozza/Messi (Mattias Olsson, Henrik Messfeldt, No Name) 86 cm
29
82 cmTeam Toby (Leif Fredriksson, Lukas Fredriksson, Jakob Uvesten, Tobias Ejdebäck) 82 cm
30
74 cmSkaven (Ingemar Pettersson, Annika Pettersson) 74 cm
31
73 cmTeam Vänertrolling (Thomas Johansson, No name) 73 cm
32
68 cmMellbyplugg (Christer Johansson) 68 cm
33
66 cmTeam Permed (Per-Åke Eriksson, Jonas Ericsson) 66 cm
34
66 cmTeam Ahlis (Fredrik Ahlstrand, Mia Ahlstrand, Moa Ahlstrand, Arvid Ahlstrand) 66 cm
35
64 cmBroolin (Anders Broo, Björn Lindgren, Göte Ståhlberg) 64 cm

 Anmälningslista (Vänern Big Three Trolling Cup!, Platser: 500)

#PlatsNamn
11SkavenIngemar Pettersson, Annika Pettersson
22Rio De La GrästorpFredrik Andersson, Kurt Andersson, Paulina Kvist. Signe Kvist, no name
33MellbypluggChrister Johansson
44Slasklag1Niklas jansson,andreas Nilsson
55Team LabelsPatrik Lundgren , Helena Leibel , No name
66Team Full BaljaDaniel dick-röstad, björn dick-röstad ,Allan karlsson
77Segersfiske.seAdam Seger, Karl Seger, Morgan Seger
88TincaäpplenTommy Appelgren,Viktor Appelgren,Simon Appelgren,Jesper Appelgren, no name
99Team TobyLeif Fredriksson, Lukas Fredriksson, Jakob Uvesten, Tobias Ejdebäck
1010Team JlJimmy Lundstedt, Jörgen Lundstedt, No Name
1111Team Krantz / Gofish.seEmil Krantz, Jonas krantz, Patrik Karlsson, No name
1212Team J-SJoakim Sahlberg, David Skoglund
1313BanjoRade banjac Daniel banjac
1414Team JägersJonas Johansson, Rickard Karlsson, David Andersson, No Name
1515Rapalaproguide HenrikHenrik Lindgren. Olle Eriksson
1616NylanderRickard , Christian , micheal
1717Team BeasonAndreas Hagström, Johan Svensson, Freja Hagström, no name
1818P.o.p.p.Kenneth Larsson, Christer Apelqvist, Robban Bändy Karlsson
1919Harry PlotterChristian Lindstedt, Markus claesson, no name
2020Team DaiwaJimmy Olsson, Ulf Edgren, No name
2121Team BallerinaEmil Engvall, Petra Gustafsson, wilmer Gustafsson
2222KnäckehäxanAndreas Lidmer, Mikael Lidmer, Tom Lidmer
2323Team AhlisFredrik Ahlstrand,Mia Ahlstrand, Moa Ahlstrand, Arvid Ahlstrand
2424VeleiroKjell-Ove Häger, Mikael Koistinen, Margareta Häger
2525Team PermedPer-Åke Eriksson, Jonas Ericsson
2626Andersson FishingJohan Andersson,Alen Bilic,
2727Team Blücher/JosefssonJohannes Blücher, Markus Josefsson,Katrin Blücher, No name
2828Team VänertrollingThomas Johansson, no name
2929Team DeduJan Fredriksson, Tomas Fredriksson
3030Team Ozza/MessiMattias Olsson, Henrik Messfeldt, No Name
3131DackarnaUlf Dackemark, Thomas Fagerholm, Karl Tranberg, no name
3232Team RulleLukas Erlandsson, Ludvig Erlandsson, Erik Nilsson, No name
3333Hurricane TrollingAndreas Dilén , Hasse Dilén , No name
3434Hapo FishingHampus Ring, Pontus Hellsjö
3535Team LundbergStefan Lundberg, Jessica Larsson
3636BroolinAnders Broo, Björn Lindgren, Göte Ståhlberg
3737Team ÅrnäsAnders Sanfridsson, Jörgen Alfredsson
3838Team GäddbullarLars Johansson,Roger Andersson
3939Team SahlinLars Sahlin, Åke Sahlin, No name
4040Team SpecHans Andersson, no name
4141LaxflaxStefan Nilsson, Hans Fridh, no name
4242Tinca FilippaMicael Olsson, noname
4343Team PacemakerSune Johansson, Mikael Johansson
Antal: 43 Team (121 personer)