Vänern Big Three Trolling Cup!

Tävling: Vänern Big Three Trolling Cup!

  • Vänern Big ThreeTrolling Cup

 
 TypTrolling (Team, Lax+Öring+Gös)
 PlatsVänern
 Tävlingperiod Pågår nu! 2021-05-01 00:01 → 2022-04-30 17:00
 Anmälning krävs?Ja    (500 Team)
 Platserna till denna tävling släpps: 2021-04-23 11:00
Betalning och anmälan sker på iFiske.se via länk från Fishy.nu
 Pris500 kr
 Efteranmälning möjlig (Efter tävlingens start)Ja
 Mörkningsperiod tillämpasJa (Från 2022-04-11 00:00 → 2022-04-30 17:00)
 Detta är en Live-tävling som använder Fishy-appen?Ja (Ladda ner!)
 GPS-position tillämpasNej

  Betala anmälningsavgift →

 Anmälningslista (Vänern Big Three Trolling Cup!, Platser: 500)

#PlatsNamnSPL ID
11SkavenIngemar Pettersson, Annika Pettersson
22Rio De La GrästorpFredrik Andersson, Kurt Andersson, Paulina Kvist. Signe Kvist, no name
33MellbypluggChrister Johansson
44Slasklag1Niklas jansson,andreas Nilsson
55Team LabelsPatrik Lundgren , Helena Leibel , No name
66Team Full BaljaDaniel dick-röstad, björn dick-röstad ,Allan karlsson
77Segersfiske.seAdam Seger, Karl Seger, Morgan Seger
88TincaäpplenTommy Appelgren,Viktor Appelgren,Simon Appelgren,Jesper Appelgren
99Team TobyLeif Fredriksson, Lukas Fredriksson, Jakob Uvesten, Tobias Ejdebäck
1010Team JlJimmy Lundstedt, Jörgen Lundstedt, No Name
1111Team Krantz / Gofish.seEmil Krantz, Jonas krantz, Patrik Karlsson, No name
1212Team J-SJoakim Sahlberg, David Skoglund
1313BanjoRade banjac Daniel banjac
1414Team JägersJonas Johansson, Rickard Karlsson, No Name
1515Rapalaproguide HenrikHenrik Lindgren. Olle Eriksson
1616NylanderRickard , Christian , micheal
1717Team BeasonAndreas Hagström, Johan Svensson, Freja Hagström, no name
1818P.o.p.p.Kenneth Larsson, Christer Apelqvist, Robban Bändy Karlsson
1919Harry PlotterChristian Lindstedt, Markus claesson, no name
2020Team DaiwaJimmy Olsson, Ulf Edgren, No name
2121Team BallerinaEmil Engvall, Petra Gustafsson, wilmer Gustafsson
2222KnäckehäxanAndreas Lidmer, Mikael Lidmer, Tom Lidmer
2323Team AhlisFredrik Ahlstrand,Mia Ahlstrand, Moa Ahlstrand, Arvid Ahlstrand
2424VeleiroKjell-Ove Häger, Mikael Koistinen, Margareta Häger
2525Team PermedPer-Åke Eriksson, Jonas Ericsson
2626Andersson FishingJohan Andersson,Alen Bilic,
2727Team Blücher/JosefssonJohannes Blücher, Markus Josefsson,Katrin Blücher, No name
2828Team VänertrollingThomas Johansson
2929Team DeduJan Fredriksson, Tomas Fredriksson
3030Team Ozza/MessiMattias Olsson, Henrik Messfeldt, No Name
3131DackarnaUlf Dackemark, Thomas Fagerholm, Karl Tranberg, no name
3232Team RulleLukas Erlandsson, Ludvig Erlandsson, Erik Nilsson, No name
3333Hurricane TrollingAndreas Dilén , Hasse Dilén , No name
Antal: 33 Team (95 personer)