SPT Deltävling 1 Bunn
Sortering: Tidpunkt för fångst (Äldst först) Tidpunkt för fångst (Nyast först) Visa störst först Visa minst först Namn A-Ö Namn Ö-A S.k. Norsk sortering
35 poäng Niklas Pettersson, Austin Johnsson, Robert Klarström (Högvarv/Millerods)
👤 Niklas Pettersson 26 poäng Mikael Öst, Fredrik Andersson (Team BBL)
👤 Mikael Öst 39 poäng Fredrik Löfgren, Max Lindgren, Emil Naskali (Team Dls / Echo Marine)
👤 Fredrik Löfgren 30 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Tommy Barklund 32 poäng Gregor Bergquist, Anel Dedovic, Tom Olsson Liljeholm (Team Lirka)
👤 Anel Dedovic 25 poäng Adam Danielsson,Daniel Pantzar (Team Snipan)
👤 Adam Danielsson 36 poäng Olle jansson hugo hilmersson johan Ranström (Tre Gringos)
39 poäng Fredrik Löfgren, Max Lindgren, Emil Naskali (Team Dls / Echo Marine)
👤 Emil Naskali 31 poäng André petersson, Nichlas torp, Martin thörnberg (Ap20Fishing)
👤 Martin thörnberg 28 poäng Jan-Erik Alloh, Simeon Liljegren (Team Jönet)
👤 Simeon Liljegren 28 poäng Adam Danielsson,Daniel Pantzar (Team Snipan)
👤 Adam Danielsson 27 poäng Niklas Pettersson, Austin Johnsson, Robert Klarström (Högvarv/Millerods)
👤 Robert Klarström 28 poäng Niklas Pettersson, Austin Johnsson, Robert Klarström (Högvarv/Millerods)
👤 Niklas Pettersson 30 poäng Felix Frey Fredrik Renz Emil Randemo (Team RAILBLAZA/RENZSTEIN)
26 poäng Fredrik Löfgren, Max Lindgren, Emil Naskali (Team Dls / Echo Marine)
👤 Max Lindgren 32 poäng Fredrik Löfgren, Max Lindgren, Emil Naskali (Team Dls / Echo Marine)
👤 Max Lindgren 33 poäng Fredrik Löfgren, Max Lindgren, Emil Naskali (Team Dls / Echo Marine)
👤 Fredrik Löfgren 25 poäng Adam Danielsson,Daniel Pantzar (Team Snipan)
👤 Adam Danielsson 35 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Mattias Sädbom 25 poäng André petersson, Nichlas torp, Martin thörnberg (Ap20Fishing)
👤 André petersson 28 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Anna Edwertz 31 poäng Karl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling (Team Fremdling/Ahn Fishing)
👤 Alexander Henrysson 26 poäng Tobias Lundberg, Kaj Sjöberg, Per Nordgren (Kridge)
👤 Kaj Sjöberg 25 poäng Felix Frey Fredrik Renz Emil Randemo (Team RAILBLAZA/RENZSTEIN)
25 poäng Niklas Pettersson, Austin Johnsson, Robert Klarström (Högvarv/Millerods)
👤 Austin Johnsson 33 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Nermin Sakonjic 25 poäng Tim Vinneberg, Johan Asplund, Jonnie Sandberg (Team Seasick)
👤 Tim Vinneberg 25 poäng Jan-Erik Alloh, Simeon Liljegren (Team Jönet)
👤 Simeon Liljegren 25 poäng Christian höglund, Tobbe Olsson, Simon Schörling (Swedish Perch Mafia)
👤 Tobbe Olsson 28 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Tommy Barklund 32 poäng Jan-Erik Alloh, Simeon Liljegren (Team Jönet)
👤 Simeon Liljegren 28 poäng Niclas Eriksson, Rikard Pettersson, Ola Edsborn (Team No Torsk)
👤 Rikard Pettersson 36 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Andreas Svahn 31 poäng Karl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling (Team Fremdling/Ahn Fishing)
👤 Karl Fremdling 33 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Andreas Svahn 35 poäng Mathias, Stefan, Cristoffer (Team Guleböj)
👤 Mathias 26 poäng Christian höglund, Tobbe Olsson, Simon Schörling (Swedish Perch Mafia)
👤 Tobbe Olsson 30 poäng Tobias Lundberg, Kaj Sjöberg, Per Nordgren (Kridge)
👤 Kaj Sjöberg 30 poäng Christian höglund, Tobbe Olsson, Simon Schörling (Swedish Perch Mafia)
👤 Tobbe Olsson 29 poäng Christian höglund, Tobbe Olsson, Simon Schörling (Swedish Perch Mafia)
👤 Tobbe Olsson 32 poäng Mathias, Stefan, Cristoffer (Team Guleböj)
👤 Stefan 27 poäng Niclas Eriksson, Rikard Pettersson, Ola Edsborn (Team No Torsk)
👤 Rikard Pettersson 31 poäng Richard Lundin, Jörgen Wallerström (Team Ffiske)
👤 Richard Lundin 26 poäng Tobias Lundberg, Kaj Sjöberg, Per Nordgren (Kridge)
👤 Tobias Lundberg 26 poäng Karl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling (Team Fremdling/Ahn Fishing)
👤 Emil Fremdling 30 poäng Karl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling (Team Fremdling/Ahn Fishing)
👤 Alexander Henrysson 34 poäng Tobias Lundberg, Kaj Sjöberg, Per Nordgren (Kridge)
👤 Tobias Lundberg 26 poäng Mikael Öst, Fredrik Andersson (Team BBL)
👤 Mikael Öst 27 poäng Mikael Öst, Fredrik Andersson (Team BBL)
👤 Mikael Öst 31 poäng André petersson, Nichlas torp, Martin thörnberg (Ap20Fishing)
👤 Nichlas torp 35 poäng Tim Vinneberg, Johan Asplund, Jonnie Sandberg (Team Seasick)
👤 Jonnie Sandberg 29 poäng Niklas kark, William kark, Edvin kark (Team Fish & Chips)
👤 Edvin kark 32 poäng Mathias, Stefan, Cristoffer (Team Guleböj)
👤 Cristoffer 34 poäng Mathias, Stefan, Cristoffer (Team Guleböj)
👤 Stefan 28 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Armin Nadarevic 30 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Anna Edwertz 28 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Tommy Barklund 25 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Joakim Gille 25 poäng Gregor Bergquist, Anel Dedovic, Tom Olsson Liljeholm (Team Lirka)
👤 Gregor Bergquist 36 poäng Fredrik Löfgren, Max Lindgren, Emil Naskali (Team Dls / Echo Marine)
👤 Fredrik Löfgren 31 poäng Magnus Nydahl, Andreas Lutz, Fredrik Larsson (Storabbarn)
👤 Magnus Nydahl 25 poäng Mathias, Stefan, Cristoffer (Team Guleböj)
👤 Cristoffer 26 poäng Niklas Pettersson, Austin Johnsson, Robert Klarström (Högvarv/Millerods)
👤 Niklas Pettersson 26 poäng Ruben Thysk Paul von Schinkel Jesper Dahlin (Team Tidofishing)
26 poäng André petersson, Nichlas torp, Martin thörnberg (Ap20Fishing)
👤 André petersson 35 poäng Niklas Pettersson, Austin Johnsson, Robert Klarström (Högvarv/Millerods)
👤 Niklas Pettersson 28 poäng Niklas Pettersson, Austin Johnsson, Robert Klarström (Högvarv/Millerods)
👤 Niklas Pettersson 25 poäng Mathias, Stefan, Cristoffer (Team Guleböj)
👤 Cristoffer 27 poäng Jan-Erik Alloh, Simeon Liljegren (Team Jönet)
👤 Simeon Liljegren 26 poäng Olle jansson hugo hilmersson johan Ranström (Tre Gringos)
25 poäng Mathias, Stefan, Cristoffer (Team Guleböj)
👤 Mathias 25 poäng Fredrik Löfgren, Max Lindgren, Emil Naskali (Team Dls / Echo Marine)
👤 Max Lindgren 31 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Mattias Sädbom 32 poäng Ruben Thysk Paul von Schinkel Jesper Dahlin (Team Tidofishing)
37 poäng Andreas Johnsson Jesper gustavsson (Team Jiggerz)
25 poäng Tobias Lundberg, Kaj Sjöberg, Per Nordgren (Kridge)
👤 Per Nordgren 26 poäng Adam Danielsson,Daniel Pantzar (Team Snipan)
👤 Adam Danielsson 31 poäng Adam Danielsson,Daniel Pantzar (Team Snipan)
👤 Adam Danielsson 27 poäng Niclas Eriksson, Rikard Pettersson, Ola Edsborn (Team No Torsk)
👤 Ola Edsborn 32 poäng Christian höglund, Tobbe Olsson, Simon Schörling (Swedish Perch Mafia)
👤 Tobbe Olsson 30 poäng Per Vinsth. Patrik Virenius, Robert Virenius (Team Sportfiskeboden Västerås)
👤 Per Vinsth. Patrik Virenius 27 poäng Niklas Pettersson, Austin Johnsson, Robert Klarström (Högvarv/Millerods)
👤 Niklas Pettersson 28 poäng Peter Lagerhult, Denis Fracila (Team Success)
29 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Armin Nadarevic 28 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Andreas Svahn 36 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Mattias Sädbom 32 poäng Fredrik Löfgren, Max Lindgren, Emil Naskali (Team Dls / Echo Marine)
👤 Max Lindgren 25 poäng Fredrik Löfgren, Max Lindgren, Emil Naskali (Team Dls / Echo Marine)
👤 Max Lindgren 27 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Armin Nadarevic 32 poäng Mikael Öst, Fredrik Andersson (Team BBL)
26 poäng Tobias Lundberg, Kaj Sjöberg, Per Nordgren (Kridge)
👤 Tobias Lundberg 33 poäng Karl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling (Team Fremdling/Ahn Fishing)
👤 Karl Fremdling 26 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Nermin Sakonjic 26 poäng Mathias, Stefan, Cristoffer (Team Guleböj)
👤 Cristoffer 25 poäng Tobias Lundberg, Kaj Sjöberg, Per Nordgren (Kridge)
👤 Per Nordgren 29 poäng Lukas rauvala, Mikael kindberg, Calle Winnberg (Madafanglers)
👤 Calle Winnberg 32 poäng Mathias, Stefan, Cristoffer (Team Guleböj)
👤 Stefan