SPT Deltävling 3 Arvika Värmeln

Tävling: SPT Deltävling 3 Arvika Värmeln


 
 TypAbborre (Team)
 PlatsSverige
 TävlingperiodStängd! 2021-08-21 08:00 → 16:00  
 Anmälning krävs?Ja    (50 Team)
 Platserna till denna tävling släpps: 2021-05-03 12:00
Betalning och anmälan sker på iFiske.se via länk från Fishy.nu
 PrisGratis (Per lag)
 Efteranmälning möjlig (Efter tävlingens start)Nej
 Mörkningsperiod tillämpasNej
 Detta är en Live-tävling som använder Fishy-appen?Ja (Ladda ner!)
 GPS-position tillämpasNej

 Anmälningslista (SPT Deltävling 3 Arvika Värmeln, Platser: 50)

#PlatsNamnSPL ID
11Team LirkaAnel Dedovic, Aki Seppälä38 →
22Team GuleböjMathias Bergendahl, Stefan Magnusson, Cristoffer Bergström50 →
33BorreexpressenJonas Melin, Jonatan Nilsson, Andreas Zetterström
44Team Anto FishingAnna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille27 →
55Team No TorskNiclas Eriksson , Rikard Pettersson , Patrik Sjöholm
66Team Sportfiskeboden VästeråsPer Vinsth, Patrik Virenius, Robert Virenius13 →
77Team JiggerzAndreas Johnsson, jesper gustafsson
88Team PredatorMattias Sädbom, Andreas Svahn9 →
99Team FfiskeRichard Lundin , Jörgen Wallerström , Roger Wallerström41 →
1010Fremdling/Ahn FishingKarl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling19 →
1111Team Dls / Echo MarineMax Lindgren, Emil Naskali, Fredrik Löfgren12 →
1212Tre GringosOlle jansson, hugo hilmersson, oskar nilsson
1313Team XOliver Kramer Robert Carlsson
1414Team TrasselLeo Augustsson, Wiggo Augustsson, Hampus Ljungqvist
1515Team GunkiJens Byholm, Jimmy Dahlgren, Jörgen Quarfordt
1616Svaviken FcDaniel Fornell, Anders Olsson, Anders Ulvik
1717Team One More BaitArmin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic20 →
1818Swedish Perch MafiaTobbe Olsson , Christian Höglund , Simon Schörling4 →
1919Bark BorrarnaPetter Boström, Kjell Boström, Mattias Melin
2020AbborrguidenJohan, Anders
2121MadafanglersCalle Winnberg, Lukas rauvala, Mikael kindberg48 →
2223Team TidofishingJepser Ruben Paul49 →
2324Team SniperTorgny Bardh, Andreas Johansson21 →
2425Team FrbTobias Imberg, Christopher Högnäsbacka, Erik Hellström
2526Team Serigös/FiskejournalenChristian Larsen, Jakob Perzon
2627Team Högvarv/MillerodsNiklas Pettersson, Austin Jonsson, Robert Klarström5 →
2728Fish & ChipsWilliam KARK Niklas KARK Edvin KARK44 →
2829Team BBLMikael Öst, Fredrik Andersson28 →
2930Läder-Lennart & CoMattias Thorsander, Niklas persson, Magnus Wästlund
3031Team TaseboAlbin Stolpe,Tommy Olsson, Olov Sjöberg
Antal: 30 Team (77 personer)