Höstgäddan 2021
Sortering: Tidpunkt för fångst (Äldst först) Tidpunkt för fångst (Nyast först) Visa störst först Visa minst först Namn A-Ö Namn Ö-A S.k. Norsk sortering
102 poäng Magnus Ström,, Fredrik Ohlsson,, Jarkko Rantalainen (Mälaren Lures)
👤 Fredrik Ohlsson 83 poäng Tom Eklund, Robin Tarander, Andreas Tarander (D-Bandz Pro)
👤 Robin Tarander 72 poäng Peter Wibjörn, Martin Stenback, Johan Viitanen (Vilket Jävla Hugg!)
👤 Peter Wibjörn 82 poäng Robert Eriksson Joakim Jegestad (Team Snubbarna)
78 poäng Pontus Karsenbarg, Joakim Hahne, Magnus Olsson (Glädjehugget)
👤 Magnus Olsson 95 poäng Andreas Grälls, Pierre Johansson (Team Gräddan)
👤 Pierre Johansson 72 poäng Pontus Karsenbarg, Joakim Hahne, Magnus Olsson (Glädjehugget)
👤 Pontus Karsenbarg 83 poäng Robert Eriksson Joakim Jegestad (Team Snubbarna)
77 poäng Robert Eriksson Joakim Jegestad (Team Snubbarna)
81 poäng Christian Pizzoni Elfving, Anders Kjellén, Jonas Skotte (A.jensen Flyfishing & Friends)
👤 Jonas Skotte 85 poäng Bosse Centerfall, Martin Centerfall, Nisse Edström (Team Bröta)
👤 Bosse Centerfall 76 poäng Tom Eklund, Robin Tarander, Andreas Tarander (D-Bandz Pro)
👤 Andreas Tarander 72 poäng Andreas Kalfholm,Gustaf Ohlsson, Henrik Ekström (Team2Spön)
👤 Henrik Ekström 73 poäng Magnus Holtmar, Rasmus Grebacken,Olle Lumdstedt (Slips)
👤 Olle Lumdstedt 76 poäng Robert Eriksson Joakim Jegestad (Team Snubbarna)
78 poäng Lasse Sjöblom, Nicka Hellenberg, Mikael Carlenstam (Mollbergs Blandning)
👤 Lasse Sjöblom 75 poäng Tomas Reissmüller, David Jerresand (Luzifer)
👤 Tomas Reissmüller 88 poäng Joakim waxin, Henrik Hagman, Peter Östergren (Aros Anglers)
👤 Joakim waxin 97 poäng Tomas Reissmüller, David Jerresand (Luzifer)
👤 Tomas Reissmüller 71 poäng Tobias Melin, Zebulon Randleff (Gäddbändarna)
👤 Zebulon Randleff 76 poäng Richard Bernving, Michael Berglin, Joakim Berglin (Team Kråkvik)
👤 Michael Berglin 78 poäng Joakim waxin, Henrik Hagman, Peter Östergren (Aros Anglers)
👤 Joakim waxin 72 poäng Lasse Sjöblom, Nicka Hellenberg, Mikael Carlenstam (Mollbergs Blandning)
👤 Lasse Sjöblom 73 poäng Magnus Holtmar, Rasmus Grebacken,Olle Lumdstedt (Slips)
👤 Rasmus Grebacken 77 poäng Robert Eriksson Joakim Jegestad (Team Snubbarna)
83 poäng Toni välimäki, Magnus Arvhammar, Björn Lundell (Club Pike)
👤 Magnus Arvhammar 71 poäng Henrik Anderson, Miakel Andersson, Mattias Wallen (Team Uppsala Pike Brigade)
👤 Miakel Andersson 70 poäng Martin Wahlquist, Christian Wahlquist, Erik Segnestam (Predator Fishing Scandinavia)
👤 Martin Wahlquist 104 poäng Tomas Reissmüller, David Jerresand (Luzifer)
👤 Tomas Reissmüller 104 poäng Gustav Bergman, Rickard gullström, max lager (Team Gårilla)
👤 Rickard gullström 78 poäng Andreas Kalfholm,Gustaf Ohlsson, Henrik Ekström (Team2Spön)
👤 Henrik Ekström 80 poäng Johan Staaf, Zet Alonzo, Fredrik Hjort (Tunghugg)
👤 Johan Staaf 73 poäng Pierre Zetterlund, Adam Kimström, Jonathan Boman (Team Rulltjut)
👤 Pierre Zetterlund 89 poäng Andreas Grälls, Pierre Johansson (Team Gräddan)
👤 Andreas Grälls 91 poäng Johan Staaf, Zet Alonzo, Fredrik Hjort (Tunghugg)
👤 Johan Staaf 70 poäng Gustav Bergman, Rickard gullström, max lager (Team Gårilla)
👤 Rickard gullström 75 poäng Martin Wahlquist, Christian Wahlquist, Erik Segnestam (Predator Fishing Scandinavia)
👤 Martin Wahlquist 79 poäng Christian Pizzoni Elfving, Anders Kjellén, Jonas Skotte (A.jensen Flyfishing & Friends)
👤 Jonas Skotte 70 poäng Jimi Lindqvist, Pontus Thurin, Anton Hedlund (Team Varghuvud)
👤 Jimi Lindqvist 71 poäng Johan Staaf, Zet Alonzo, Fredrik Hjort (Tunghugg)
👤 Johan Staaf 79 poäng Wille Bäckström, Jonas Dahlén, Andreas Pettersson (Blåränderna)
👤 Wille Bäckström 70 poäng Joakim Persson, Kjell Persson (Team Trinte)
👤 Joakim Persson 73 poäng Magnus Ström,, Fredrik Ohlsson,, Jarkko Rantalainen (Mälaren Lures)
👤 Magnus Ström 71 poäng Pontus Karsenbarg, Joakim Hahne, Magnus Olsson (Glädjehugget)
👤 Pontus Karsenbarg 73 poäng Magnus Ström,, Fredrik Ohlsson,, Jarkko Rantalainen (Mälaren Lures)
👤 Fredrik Ohlsson 79 poäng Mattias Leksell, Mikael Leksell, Pierre Reif (West Hill Anglers)
👤 Pierre Reif 71 poäng Christian Jansson, Ulrika Hedbom (Sjö & Havsguiderna)
👤 Ulrika Hedbom 97 poäng Andreas Grälls, Pierre Johansson (Team Gräddan)
👤 Pierre Johansson 81 poäng Christian Pizzoni Elfving, Anders Kjellén, Jonas Skotte (A.jensen Flyfishing & Friends)
👤 Jonas Skotte 74 poäng Tobias Hokander, Michael Borg, Johan Söderman (Trollspö)
👤 Michael Borg 89 poäng Jimmy Andersson, Anders Lantz, Johan Holmberg (Team Andersson, Holmberg Och Latnz)
👤 Johan Holmberg 85 poäng Christian Pizzoni Elfving, Anders Kjellén, Jonas Skotte (A.jensen Flyfishing & Friends)
👤 Jonas Skotte 79 poäng Robin Gustafsson Tommy Forsberg Jan Eklund (Team North)
93 poäng Pontus Karsenbarg, Joakim Hahne, Magnus Olsson (Glädjehugget)
👤 Pontus Karsenbarg 70 poäng Gustav Bergman, Rickard gullström, max lager (Team Gårilla)
👤 Rickard gullström 75 poäng ZUBIR JALIL / BAYRAM PEKTAS / NASIM MAHOUD (Fishing And Stylez)
70 poäng Christian Jansson, Ulrika Hedbom (Sjö & Havsguiderna)
👤 Christian Jansson 70 poäng Tobias Hokander, Michael Borg, Johan Söderman (Trollspö)
👤 Johan Söderman 74 poäng Magnus Holtmar, Rasmus Grebacken,Olle Lumdstedt (Slips)
👤 Olle Lumdstedt 78 poäng Alexander Lundin, Petter Dunbäck, Fredrik Lindqvist (Syntax Error)
👤 Fredrik Lindqvist 72 poäng Matte, Ali, Micke (Pikeblood)
👤 Micke 85 poäng Johannes landin, sebastian kalaja, berndt svensson (Nothing To Lose 2)
👤 Johannes landin 101 poäng ZUBIR JALIL / BAYRAM PEKTAS / NASIM MAHOUD (Fishing And Stylez)
81 poäng Elias Lindskog,Lucas Willner,Daniel Atterlönn (Sumpansfiske.se)
👤 Elias Lindskog 96 poäng Martin Wahlquist, Christian Wahlquist, Erik Segnestam (Predator Fishing Scandinavia)
👤 Erik Segnestam 70 poäng Christian Jansson, Ulrika Hedbom (Sjö & Havsguiderna)
👤 Christian Jansson 79 poäng Thomas Sandh, Isak Hampel Klang, Dan Konnebäck (Pikeaboo)
👤 Thomas Sandh 72 poäng Thomas Sandh, Isak Hampel Klang, Dan Konnebäck (Pikeaboo)
👤 Isak Hampel Klang 95 poäng Jimi Lindqvist, Pontus Thurin, Anton Hedlund (Team Varghuvud)
👤 Anton Hedlund 70 poäng Patricio Vidal Yévenes,Jonatan Arevalo,Alex Thylén (Team Lucio)
👤 Patricio Vidal Yévenes 77 poäng Pontus Karsenbarg, Joakim Hahne, Magnus Olsson (Glädjehugget)
👤 Magnus Olsson 79 poäng Pontus Karsenbarg, Joakim Hahne, Magnus Olsson (Glädjehugget)
👤 Joakim Hahne 70 poäng Pontus Karsenbarg, Joakim Hahne, Magnus Olsson (Glädjehugget)
👤 Magnus Olsson 75 poäng Mattias Leksell, Mikael Leksell, Pierre Reif (West Hill Anglers)
👤 Pierre Reif 107 poäng Henrik Anderson, Miakel Andersson, Mattias Wallen (Team Uppsala Pike Brigade)
👤 Henrik Anderson 76 poäng Tim Fredman, Michael Andersson, Robin Nero (Skull Bone Fishing)
👤 Tim Fredman 70 poäng Pontus Karsenbarg, Joakim Hahne, Magnus Olsson (Glädjehugget)
👤 Pontus Karsenbarg 75 poäng Joakim waxin, Henrik Hagman, Peter Östergren (Aros Anglers)
👤 Henrik Hagman 77 poäng Peter Wibjörn, Martin Stenback, Johan Viitanen (Vilket Jävla Hugg!)
👤 Peter Wibjörn 80 poäng Fredrik Bergman, Daniel Schedin, Hampus Magnusson (Team Vazz)
👤 Hampus Magnusson 79 poäng Anders Eriksson, Tobias Metso, Tuncay Mol (Team Eastfield)
👤 Tuncay Mol 75 poäng Fredrik Bergman, Daniel Schedin, Hampus Magnusson (Team Vazz)
👤 Daniel Schedin 85 poäng Tom Eklund, Robin Tarander, Andreas Tarander (D-Bandz Pro)
👤 Robin Tarander 74 poäng Tomaz Olander, Patrik Ohlsson, Tobias Dammhag (Team Abm)
👤 Tobias Dammhag 80 poäng Joakim Persson, Kjell Persson (Team Trinte)
👤 Joakim Persson 107 poäng Tobias Hokander, Michael Borg, Johan Söderman (Trollspö)
👤 Tobias Hokander 104 poäng Lars Lindahl, Bernt Söder, Patrik Plensners (Lindahls Fiske&Natur)
👤 Patrik Plensners 78 poäng Magnus Holtmar, Rasmus Grebacken,Olle Lumdstedt (Slips)
👤 Rasmus Grebacken 77 poäng Robin Gustafsson Tommy Forsberg Jan Eklund (Team North)
70 poäng Nedas Babkinas, Jack Isak, Rimas Jakubauskas (Team Lt)
👤 Nedas Babkinas 71 poäng Robert Eriksson Joakim Jegestad (Team Snubbarna)
71 poäng Robert Eriksson Joakim Jegestad (Team Snubbarna)
71 poäng Gustav Bergman, Rickard gullström, max lager (Team Gårilla)
👤 Rickard gullström 75 poäng Jakob Lindahl, Marcus Lundgren, Gustav Mäehans (Team Livlinan/Jl Lures)
👤 Jakob Lindahl 85 poäng Peter Wibjörn, Martin Stenback, Johan Viitanen (Vilket Jävla Hugg!)
👤 Peter Wibjörn 79 poäng Pontus Karsenbarg, Joakim Hahne, Magnus Olsson (Glädjehugget)
👤 Magnus Olsson 88 poäng Johannes landin, sebastian kalaja, berndt svensson (Nothing To Lose 2)
👤 berndt svensson 73 poäng Anders Eriksson, Tobias Metso, Tuncay Mol (Team Eastfield)
👤 Tuncay Mol 70 poäng Joakim waxin, Henrik Hagman, Peter Östergren (Aros Anglers)
👤 Henrik Hagman 85 poäng Fredrik Bergman, Daniel Schedin, Hampus Magnusson (Team Vazz)
👤 Daniel Schedin 72 poäng Magnus Holtmar, Rasmus Grebacken,Olle Lumdstedt (Slips)
👤 Olle Lumdstedt 78 poäng Magnus Holtmar, Rasmus Grebacken,Olle Lumdstedt (Slips)
👤 Magnus Holtmar 92 poäng Thomas Sandh, Isak Hampel Klang, Dan Konnebäck (Pikeaboo)
👤 Thomas Sandh 82 poäng Sebastian Calinescu, Jonatan Brunnelöv, Max Riesel (Ingarö Sportfiskeklubb)
👤 Sebastian Calinescu 81 poäng Nedas Babkinas, Jack Isak, Rimas Jakubauskas (Team Lt)
👤 Jack Isak 70 poäng Gustav Bergman, Rickard gullström, max lager (Team Gårilla)
👤 Gustav Bergman 72 poäng Nedas Babkinas, Jack Isak, Rimas Jakubauskas (Team Lt)
👤 Rimas Jakubauskas 89 poäng Fredrik Bergman, Daniel Schedin, Hampus Magnusson (Team Vazz)
👤 Daniel Schedin 70 poäng Tom Eklund, Robin Tarander, Andreas Tarander (D-Bandz Pro)
👤 Andreas Tarander 89 poäng Ulf Karlsson, Patrik Leidstedt (Team B8Mate)
👤 Patrik Leidstedt 78 poäng Magnus Ström,, Fredrik Ohlsson,, Jarkko Rantalainen (Mälaren Lures)
👤 Fredrik Ohlsson 96 poäng Joakim Persson, Kjell Persson (Team Trinte)
👤 Joakim Persson 90 poäng Magnus Holtmar, Rasmus Grebacken,Olle Lumdstedt (Slips)
👤 Olle Lumdstedt 71 poäng Anders Eriksson, Tobias Metso, Tuncay Mol (Team Eastfield)
👤 Tuncay Mol 74 poäng Anders Eriksson, Tobias Metso, Tuncay Mol (Team Eastfield)
👤 Tuncay Mol 84 poäng Ulf Hagman, Bengt Sjödin (Mighty Pike)
👤 Bengt Sjödin 83 poäng Ulf Hagman, Bengt Sjödin (Mighty Pike)
👤 Ulf Hagman 88 poäng Felix Calmegård, Sebastian Jönsson, Petter Winberg (Team Xl Marin Junior)
👤 Felix Calmegård 82 poäng Fredrik Bergman, Daniel Schedin, Hampus Magnusson (Team Vazz)
👤 Hampus Magnusson 80 poäng Bosse Centerfall, Martin Centerfall, Nisse Edström (Team Bröta)
👤 Martin Centerfall