08 ABBORREN DM Stockholm
Sortering: Tidpunkt för fångst (Äldst först) Tidpunkt för fångst (Nyast först) Visa störst först Visa minst först Namn A-Ö Namn Ö-A S.k. Norsk sortering
34 poäng Eric Gencer,Martin Spiik,Jens Börjesson (Team Jem)
👤 Jens Börjesson 36 poäng Lauras Antanavicius,Justinas Navickas, Egidijus Eitvydas (Team Pro Jig)
👤 Justinas Navickas 32 poäng Mikael åhlstedt, William arsenijevic, Erik Blomkvist (Team Tusenbröder)
👤 Erik Blomkvist 42 poäng Anssi Lehtevä, Robin Hall, Jan Bergström (Zero Eight Perches)
👤 Anssi Lehtevä 33 poäng Isabelle Wassberger, Andreas Bergström (Team Urkass)
👤 Andreas Bergström 26 poäng Lukas Rauvala, Calle Winnberg, Mikael kindberg (Madafanglers)
👤 Calle Winnberg 32 poäng Johan Skattberg, Axel Ehrling, Alexander Fischhaber (Keepin)
👤 Alexander Fischhaber 30 poäng Johan Skattberg, Axel Ehrling, Alexander Fischhaber (Keepin)
👤 Axel Ehrling 28 poäng Färingsö Anglers Fredrik Lindberg; Rikard skoglund (Färingsö Anglers)
30 poäng Fredrik Näslund,Joakim Persson,Daniel Isaksson (Predatorteamsthlmekerö)
👤 Daniel Isaksson 31 poäng Eric Gencer,Martin Spiik,Jens Börjesson (Team Jem)
👤 Martin Spiik 40 poäng Lauras Antanavicius,Justinas Navickas, Egidijus Eitvydas (Team Pro Jig)
👤 Egidijus Eitvydas 28 poäng Johan Skattberg, Axel Ehrling, Alexander Fischhaber (Keepin)
👤 Alexander Fischhaber 28 poäng CurtAvasjö,JohanFunk (Cj-Eagle)
👤 CurtAvasjö 26 poäng Johan Skattberg, Axel Ehrling, Alexander Fischhaber (Keepin)
👤 Axel Ehrling 26 poäng Thomas Sandh, Isak Hampel Klang, Björn Uvebrant (Pikeaboo)
👤 Björn Uvebrant 33 poäng Eric Gencer,Martin Spiik,Jens Börjesson (Team Jem)
👤 Martin Spiik 28 poäng Stefan Björkman,Fredde Björkman (Team Påtår)
👤 Stefan Björkman 27 poäng Stefan Björkman,Fredde Björkman (Team Påtår)
👤 Fredde Björkman 33 poäng Stefan Björkman,Fredde Björkman (Team Påtår)
👤 Fredde Björkman 31 poäng Eric Gencer,Martin Spiik,Jens Börjesson (Team Jem)
👤 Jens Börjesson 34 poäng Anssi Lehtevä, Robin Hall, Jan Bergström (Zero Eight Perches)
👤 Jan Bergström 29 poäng Johan Skattberg, Axel Ehrling, Alexander Fischhaber (Keepin)
👤 Alexander Fischhaber 28 poäng Lauras Antanavicius,Justinas Navickas, Egidijus Eitvydas (Team Pro Jig)
👤 Egidijus Eitvydas 31 poäng Stefan Björkman,Fredde Björkman (Team Påtår)
👤 Stefan Björkman 40 poäng Fredrik Modigh, Mattias Larsson, Daniel Sundin (Team 08City)
👤 Mattias Larsson 29 poäng Johan Skattberg, Axel Ehrling, Alexander Fischhaber (Keepin)
👤 Axel Ehrling 33 poäng Anssi Lehtevä, Robin Hall, Jan Bergström (Zero Eight Perches)
👤 Anssi Lehtevä 33 poäng Eric Gencer,Martin Spiik,Jens Börjesson (Team Jem)
👤 Jens Börjesson 27 poäng Färingsö Anglers Fredrik Lindberg; Rikard skoglund (Färingsö Anglers)
27 poäng Pelle Allerhed, Janne Nilsson, Jari Saarinen (Team Oakislanders)
👤 Jari Saarinen 28 poäng Eric Gencer,Martin Spiik,Jens Börjesson (Team Jem)
👤 Eric Gencer 26 poäng Färingsö Anglers Fredrik Lindberg; Rikard skoglund (Färingsö Anglers)
25 poäng Eric Gencer,Martin Spiik,Jens Börjesson (Team Jem)
👤 Martin Spiik 31 poäng Lauras Antanavicius,Justinas Navickas, Egidijus Eitvydas (Team Pro Jig)
👤 Justinas Navickas 28 poäng Paul Wieranga, Simon Berg, Vincent Malmberg (Team Sportfiskarna)
👤 Paul Wieranga 27 poäng Lukas Rauvala, Calle Winnberg, Mikael kindberg (Madafanglers)
👤 Lukas Rauvala 42 poäng Lauras Antanavicius,Justinas Navickas, Egidijus Eitvydas (Team Pro Jig)
👤 Justinas Navickas 37 poäng Lauras Antanavicius,Justinas Navickas, Egidijus Eitvydas (Team Pro Jig)
👤 Lauras Antanavicius 31 poäng Mikael åhlstedt, William arsenijevic, Erik Blomkvist (Team Tusenbröder)
👤 Erik Blomkvist 29 poäng Mikael åhlstedt, William arsenijevic, Erik Blomkvist (Team Tusenbröder)
👤 Erik Blomkvist 36 poäng Mikael åhlstedt, William arsenijevic, Erik Blomkvist (Team Tusenbröder)
👤 Mikael åhlstedt 34 poäng Mikael åhlstedt, William arsenijevic, Erik Blomkvist (Team Tusenbröder)
👤 William arsenijevic 31 poäng Mikael åhlstedt, William arsenijevic, Erik Blomkvist (Team Tusenbröder)
👤 Mikael åhlstedt 35 poäng Mikael åhlstedt, William arsenijevic, Erik Blomkvist (Team Tusenbröder)
👤 William arsenijevic 26 poäng Stefan Björkman,Fredde Björkman (Team Påtår)
👤 Stefan Björkman 26 poäng Mikael åhlstedt, William arsenijevic, Erik Blomkvist (Team Tusenbröder)
👤 Erik Blomkvist 40 poäng Fredrik Modigh, Mattias Larsson, Daniel Sundin (Team 08City)
👤 Mattias Larsson 33 poäng Mikael åhlstedt, William arsenijevic, Erik Blomkvist (Team Tusenbröder)
👤 Erik Blomkvist 30 poäng Fredrik Modigh, Mattias Larsson, Daniel Sundin (Team 08City)
👤 Mattias Larsson 29 poäng Stefan Falk, Peter Tarvainen, Robin Zetterström (Team S P R)
👤 Stefan Falk 26 poäng Mikael åhlstedt, William arsenijevic, Erik Blomkvist (Team Tusenbröder)
👤 William arsenijevic 32 poäng Fredrik Modigh, Mattias Larsson, Daniel Sundin (Team 08City)
👤 Daniel Sundin 37 poäng Stefan Falk, Peter Tarvainen, Robin Zetterström (Team S P R)
👤 Stefan Falk 32 poäng Leon Arffman ,Niklas "nixe" Nordström (Team Northbite)
👤 Leon Arffman 30 poäng Pelle Allerhed, Janne Nilsson, Jari Saarinen (Team Oakislanders)
👤 Jari Saarinen 29 poäng Eric Gencer,Martin Spiik,Jens Börjesson (Team Jem)
👤 Eric Gencer 30 poäng Stefan Falk, Peter Tarvainen, Robin Zetterström (Team S P R)
👤 Stefan Falk 41 poäng Anssi Lehtevä, Robin Hall, Jan Bergström (Zero Eight Perches)
👤 Robin Hall 34 poäng Anssi Lehtevä, Robin Hall, Jan Bergström (Zero Eight Perches)
👤 Anssi Lehtevä 35 poäng Pelle Allerhed, Janne Nilsson, Jari Saarinen (Team Oakislanders)
👤 Jari Saarinen 28 poäng Fredrik Modigh, Mattias Larsson, Daniel Sundin (Team 08City)
👤 Mattias Larsson 32 poäng Dennis Lindroth, Rickard Johnsson, Magnus Sundin (Team Drm)
👤 Rickard Johnsson 29 poäng Stefan Falk, Peter Tarvainen, Robin Zetterström (Team S P R)
👤 Peter Tarvainen 25 poäng Lukas Rauvala, Calle Winnberg, Mikael kindberg (Madafanglers)
👤 Lukas Rauvala 30 poäng Anssi Lehtevä, Robin Hall, Jan Bergström (Zero Eight Perches)
👤 Jan Bergström 32 poäng Stefan Falk, Peter Tarvainen, Robin Zetterström (Team S P R)
👤 Robin Zetterström 26 poäng Robin Klintefalk, Kim Diop, Max Lönnqvist (Knickedickerna)
👤 Max Lönnqvist 29 poäng Lukas Rauvala, Calle Winnberg, Mikael kindberg (Madafanglers)
👤 Calle Winnberg 27 poäng Anders Ehn, Magnus Wiskås, Mikael Karlsson (Team Mpa)
👤 Anders Ehn 35 poäng Eric Gencer,Martin Spiik,Jens Börjesson (Team Jem)
👤 Martin Spiik 25 poäng Fredrik Modigh, Mattias Larsson, Daniel Sundin (Team 08City)
👤 Mattias Larsson 29 poäng Anssi Lehtevä, Robin Hall, Jan Bergström (Zero Eight Perches)
👤 Anssi Lehtevä 30 poäng Anssi Lehtevä, Robin Hall, Jan Bergström (Zero Eight Perches)
👤 Anssi Lehtevä 36 poäng Stefan Björkman,Fredde Björkman (Team Påtår)
👤 Fredde Björkman 34 poäng Anssi Lehtevä, Robin Hall, Jan Bergström (Zero Eight Perches)
👤 Robin Hall 38 poäng Anssi Lehtevä, Robin Hall, Jan Bergström (Zero Eight Perches)
👤 Jan Bergström 28 poäng Fredrik Modigh, Mattias Larsson, Daniel Sundin (Team 08City)
👤 Daniel Sundin 31 poäng Robin Klintefalk, Kim Diop, Max Lönnqvist (Knickedickerna)
👤 Max Lönnqvist 27 poäng Isabelle Wassberger, Andreas Bergström (Team Urkass)
👤 Isabelle Wassberger 27 poäng Stefan Falk, Peter Tarvainen, Robin Zetterström (Team S P R)
👤 Stefan Falk 25 poäng Färingsö Anglers Fredrik Lindberg; Rikard skoglund (Färingsö Anglers)
27 poäng Robin Klintefalk, Kim Diop, Max Lönnqvist (Knickedickerna)
👤 Kim Diop 25 poäng Robin Klintefalk, Kim Diop, Max Lönnqvist (Knickedickerna)
👤 Kim Diop 29 poäng Robin Klintefalk, Kim Diop, Max Lönnqvist (Knickedickerna)
👤 Kim Diop 27 poäng Robin Klintefalk, Kim Diop, Max Lönnqvist (Knickedickerna)
👤 Kim Diop 28 poäng Fredrik Modigh, Mattias Larsson, Daniel Sundin (Team 08City)
👤 Daniel Sundin 40 poäng Fredrik Modigh, Mattias Larsson, Daniel Sundin (Team 08City)
👤 Fredrik Modigh 28 poäng Dennis Lindroth, Rickard Johnsson, Magnus Sundin (Team Drm)
👤 Rickard Johnsson