24-timers Pike 2023
Sortering: Tidspunkt for fangst (eldste først) Tidspunkt for fangst (nyeste først) Vis størst først Vis i det minste først Navn A-Z Navn Ö-A Sk norsk sortering
86 poeng Martin Brunnberg, Fredrik Morris, Stefan Gilbert (Brunnberg Lures feat Chuck Morris og Dasspojken)
👤 Frederick Morris 95 poeng Göran Filipsson, Thomas Classon (CF)
👤 Göran Filipsson 81 poeng Christian Jansson, Ulrika Hedbom, Anders Törnström (Sjö & Havsguiderna)
👤 Anders Törnström 94 poeng Claes Claesson, Rikard sundvall, Jens Eriksson (Svartzonker Sverige)
👤 Rikard Sundvall 85 poeng Fredrik Bergman, Daniel Schedin, Hampus Magnusson (Team Vazz)
👤 Fredrik Bergman 95 poeng Christian Pizzoni Elfving, Jonas Skotte (A.Jensen Flyfishing & Friends)
👤 Jonas Scott 83 poeng Simon Fangreus, Ludwig Fangreus, Dennis Bozic (Tackle Crew)
👤 Simon Fangreus 80 poeng Anders Eriksson, Marcus Höglund, Tobias Metso (Eastfield)
👤 Marcus Höglund 80 poeng Anderas Kalfholm, Gustaf Olsson, Markus Andersson (lag 2 stenger 1)
👤 Marcus Andersson 81 poeng Tom Eklund, Robin Tarander, Joachim Gustafson (D-bandz pro)
👤 Tom Eklund 80 poeng Elias Lindskog, Fredrik Näslund, Tony Lopez (Predator team Sundbyberg sportsfiske)
👤 Elias Lindskog 85 poeng Håkan Moquist, Johan Moquist (lag 70+)
👤 Johan Moquist 83 poeng Håkan Moquist, Johan Moquist (lag 70+)
👤 Håkan Moquist 81 poeng Anderas Kalfholm, Gustaf Olsson, Markus Andersson (lag 2 stenger 1)
👤 Marcus Andersson 91 poeng Christian Jansson, Ulrika Hedbom, Anders Törnström (Sjö & Havsguiderna)
👤 Ulrika Hedbom 89 poeng Pontus Karsenbarg, Erik Hesling, Edward Hesling (Glädjehugget)
👤 Pontus Karsenbarg 80 poeng Magnus Holtmar, Olle Lundstedt, Rasmus Grebacken (Uavgjort)
👤 Rasmus Grebacken 82 poeng Ulf Wallin, Niklas Persson, Fredrik Lie (Team Kokain)
👤 Ulf Wallin 84 poeng Christian Jansson, Ulrika Hedbom, Anders Törnström (Sjö & Havsguiderna)
👤 Christian Jansson 85 poeng Janne Kulmala, Martin Hogeborn, Kenneth Möykky (Team Hökanhunters)
👤 Kenneth Möykky 83 poeng Per Hyenstrand, Conny Sveijer, Fredrik Svensson (Team PFC)
👤 Per Hyenstrand 86 poeng Tom Eklund, Robin Tarander, Joachim Gustafson (D-bandz pro)
👤 Robin Tarander 96 poeng Benke Sjödin, Ulf Hagman (Mighty Pike)
👤 Ulf Hagman 90 poeng Jimmie Wiman, Daniel Shorooi, Torbjörn Skogsmark (JW-Lures)
👤 Torbjörn skogland 85 poeng Anders Jonsson, Per Lundstedt, Robert Lundstedt (Team Quickalia/ SC Marine)
👤 Robert Lundstedt 80 poeng Anton Jensen, Niklas Djurling, Daniel Anjou (Team NDA)
👤 Daniel Anjou 80 poeng Anders Eriksson, Marcus Höglund, Tobias Metso (Eastfield)
👤 Marcus Höglund 82 poeng Tom Eklund, Robin Tarander, Joachim Gustafson (D-bandz pro)
👤 Joachim Gustafson 89 poeng Max Boström, Oskar Levin, Carl Lindahl (Team Berga Fiske)
👤 Max Boström 83 poeng Anderas Kalfholm, Gustaf Olsson, Markus Andersson (lag 2 stenger 1)
👤 Gustaf Olsson 86 poeng Kenneth Karlsson, Lars Berglund, Robert Hellqvist (Flannel)
👤 Lars Berglund 83 poeng Jimmy Ståhl, Erik Enqvist, Martin Sørensen (Esox gear swedish hect mafia)
👤 Jimmy Stahl 85 poeng Andy Santner, Yvonne Granberg, Christine Bergkvist (Slashed)
👤 Yvonne Granberg 86 poeng Anderas Kalfholm, Gustaf Olsson, Markus Andersson (lag 2 stenger 1)
👤 Gustaf Olsson 90 poeng Peter Jäderlund, Viktor Engström, Calle Jäderlund (Ingen oppdrettsanlegg)
👤 Viktor Engstrøm 80 poeng Mattias Backström, Magnus Weslien, Anders holm (Grumpy old pikez)
👤 Anders holm 91 poeng Niklas Wallenström, Richard Wallenström, Daniel Larsson (Team Vänsterbøj)
👤 Niklas Wallenström 98 poeng Anton Jensen, Niklas Djurling, Daniel Anjou (Team NDA)
👤 Anton Jensen 85 poeng Anderas Kalfholm, Gustaf Olsson, Markus Andersson (lag 2 stenger 1)
👤 Marcus Andersson 80 poeng Björn Andersson, Kim Bergkvist, Charly Bergkvist (Anderzzonz)
👤 Kim Bergkvist 82 poeng Fredrik Bäck, Felix Hägglund, David Jansson (Team Trosa Fishing Guide/Daiwa)
👤 Felix Hägglund 103 poeng Steve McVey, Thomas Larsson, Daniel Noriega Fälth (Esox gir 1)
👤 Steve McVey 84 poeng Anton Jensen, Niklas Djurling, Daniel Anjou (Team NDA)
👤 Daniel Anjou 80 poeng Alexander Classon, Alexander Mårtensson, Jonathan Classon (rutine)
👤 Alexander Mårtensson 80 poeng Jan Eklund, Robin Gustafsson, Birk Ruhl (Team North)
👤 Jan Eklund 82 poeng Rickard Eckebring, Jussi Rosvall, Patric Lindblom (Fishbone)
👤 Jussi Rosvall 83 poeng Magnus Ström, Micael Ström, Daniel Granholm (Mälaren lokker)
👤 Micael Strøm 80 poeng Björn Andersson, Kim Bergkvist, Charly Bergkvist (Anderzzonz)
👤 Charly Bergkvist 102 poeng Jan Eklund, Robin Gustafsson, Birk Ruhl (Team North)
👤 Jan Eklund 83 poeng Conny Ekstrand, Anders Gustafsson, Peter Karlsson (Dala Byggsam)
👤 Conny Ekstrand 96 poeng Anders Eriksson, Marcus Höglund, Tobias Metso (Eastfield)
👤 Marcus Höglund 88 poeng Tom Eklund, Robin Tarander, Joachim Gustafson (D-bandz pro)
👤 Robin Tarander 81 poeng Alexander Classon, Alexander Mårtensson, Jonathan Classon (rutine)
👤 Jonathan Classon 85 poeng Dennis Zätterberg, Dan Larsson, Mickael Nilsson (sporting.se)
👤 Michael Nilsson 94 poeng Björn Andersson, Kim Bergkvist, Charly Bergkvist (Anderzzonz)
👤 Charly Bergkvist 81 poeng Rickard Eckebring, Jussi Rosvall, Patric Lindblom (Fishbone)
👤 Richard Eckebring 88 poeng Janne Kulmala, Martin Hogeborn, Kenneth Möykky (Team Hökanhunters)
👤 Janne Kulmala 92 poeng Marcus Eriksson, Jari Halkonen, Mikael ström (Team JH fishing)
👤 Jari Halkonen 102 poeng Joakim Waxin, Fredrik Waxin, Petter Arvidson (Aros Anglers)
👤 Peter Arvidson 83 poeng Christian Pizzoni Elfving, Jonas Skotte (A.Jensen Flyfishing & Friends)
👤 Christian Pizzoni Elfwing 83 poeng Patrik Nordin, Johan Österman Oom, Mattias Österman (Fiskebrødre)
👤 Mattias Österman 83 poeng Joakim Waxin, Fredrik Waxin, Petter Arvidson (Aros Anglers)
👤 Joakim Waxin 94 poeng Erik Wolter, Marcus Wolter, Edvin Bergqvist (WB Fishing)
👤 Erik Wolter 82 poeng Erik Andersson, Martin Sääf, Jakob Larsson (Gjeddeforsikring)
👤 Erik Andersson 81 poeng Petri Lehtonen, Bo Lundgren, Stephan Malmberg (Mercury Marine Sweden)
👤 Bo Lundgren 84 poeng Martin Brunnberg, Fredrik Morris, Stefan Gilbert (Brunnberg Lures feat Chuck Morris og Dasspojken)
👤 Frederick Morris 83 poeng Sonny Johansson, David Almer, Mikael Wallenström (Calippo)
👤 David Almer 84 poeng Robert Waardahl, Douglas Ebbersten (Y-front)
👤 Douglas Ebberstein 85 poeng Erik Wolter, Marcus Wolter, Edvin Bergqvist (WB Fishing)
👤 Erik Wolter 81 poeng Janne Kulmala, Martin Hogeborn, Kenneth Möykky (Team Hökanhunters)
👤 Janne Kulmala 95 poeng Anders Eriksson, Marcus Höglund, Tobias Metso (Eastfield)
👤 Marcus Höglund 100 poeng Daniel Beausang, Daniel Hassellöf, Emil Dyvik (Invictus)
👤 Daniel Hassellöf 86 poeng Erik Andersson, Martin Sääf, Jakob Larsson (Gjeddeforsikring)
👤 Jakob Larsson 92 poeng Fredrik Bergman, Daniel Schedin, Hampus Magnusson (Team Vazz)
👤 Hampus Magnusson 80 poeng Anders Jonsson, Per Lundstedt, Robert Lundstedt (Team Quickalia/ SC Marine)
👤 Robert Lundstedt 83 poeng Magnus Holtmar, Olle Lundstedt, Rasmus Grebacken (Uavgjort)
👤 Magnus Holtmar 80 poeng Niklas Wallenström, Richard Wallenström, Daniel Larsson (Team Vänsterbøj)
👤 Daniel Larsson 80 poeng Joakim Waxin, Fredrik Waxin, Petter Arvidson (Aros Anglers)
👤 Fredrik Waxin 82 poeng Erik Andersson, Martin Sääf, Jakob Larsson (Gjeddeforsikring)
👤 Erik Andersson 83 poeng Steve McVey, Thomas Larsson, Daniel Noriega Fälth (Esox gir 1)
👤 Thomas Larsson 90 poeng Fredrik Bergman, Daniel Schedin, Hampus Magnusson (Team Vazz)
👤 Daniel Schedin 82 poeng Joakim Jegestad, Robert Eriksson, Stefan Karlsson (The Dudes)
👤 Robert Eriksson 93 poeng Erik Andersson, Martin Sääf, Jakob Larsson (Gjeddeforsikring)
👤 Martin Sääf 81 poeng Joakim Persson, Edgar Enblom, Fredrik Malmström (Team Trinte/Fox Rage)
👤 Fredrik Malmström 82 poeng Erik Andersson, Martin Sääf, Jakob Larsson (Gjeddeforsikring)
👤 Erik Andersson 99 poeng Pontus Karsenbarg, Erik Hesling, Edward Hesling (Glädjehugget)
👤 Pontus Karsenbarg 88 poeng Jimmie Wiman, Daniel Shorooi, Torbjörn Skogsmark (JW-Lures)
👤 Jimmy Wiman 80 poeng Patrik Schalén, Totte Schlén, Erik Stenros (Team Schakalen)
👤 Totte Schahlén 86 poeng Joakim Persson, Edgar Enblom, Fredrik Malmström (Team Trinte/Fox Rage)
👤 Edgar enkeltblomst 85 poeng Thomas Sandh, Isak Hampel Klang, Dennis Lindroth (Pikeaboo)
👤 Dennis Lindroth 83 poeng Josef Pilot, Joel Pilot, Pär Carlsson (Happy Angler)
👤 Joel Pilot 92 poeng Magnus Ström, Micael Ström, Daniel Granholm (Mälaren lokker)
👤 Magnus Strøm 90 poeng Ulf Wallin, Niklas Persson, Fredrik Lie (Team Kokain)
👤 Ulf Wallin 82 poeng Joakim Waxin, Fredrik Waxin, Petter Arvidson (Aros Anglers)
👤 Joakim Waxin 86 poeng Dennis Zätterberg, Dan Larsson, Mickael Nilsson (sporting.se)
👤 Michael Nilsson 83 poeng Erik Andersson, Martin Sääf, Jakob Larsson (Gjeddeforsikring)
👤 Erik Andersson 93 poeng Jonas Lilja, Richard Richardson, Eddie Karlberg (Team Tail)
👤 Jonas lilje 87 poeng Joakim Persson, Edgar Enblom, Fredrik Malmström (Team Trinte/Fox Rage)
👤 Fredrik Malmström 81 poeng Alexander Classon, Alexander Mårtensson, Jonathan Classon (rutine)
👤 Alexander Classon 90 poeng Rickard Eckebring, Jussi Rosvall, Patric Lindblom (Fishbone)
👤 Patrick Lindblom 109 poeng Martin Wahlquist, Christian Wahlquist, Erik Segnestam (Predator Fishing Scandinavia)
👤 Christian Wahlquist 82 poeng Erik Andersson, Martin Sääf, Jakob Larsson (Gjeddeforsikring)
👤 Jakob Larsson 81 poeng Robert Waardahl, Douglas Ebbersten (Y-front)
👤 Douglas Ebberstein 89 poeng Max Boström, Oskar Levin, Carl Lindahl (Team Berga Fiske)
👤 Oskar Levin 81 poeng Max Boström, Oskar Levin, Carl Lindahl (Team Berga Fiske)
👤 Max Boström 80 poeng Conny Ekstrand, Anders Gustafsson, Peter Karlsson (Dala Byggsam)
👤 Conny Ekstrand 80 poeng Benke Sjödin, Ulf Hagman (Mighty Pike)
👤 Ulf Hagman 101 poeng Simon Fangreus, Ludwig Fangreus, Dennis Bozic (Tackle Crew)
👤 Dennis Bozic 86 poeng Per Pinnen Andersson, Emelie Andersson, Ingela Andersson (Pinnowitch)
👤 Per Pinnen Andersson 93 poeng Henry Petersen, Tommy Petersen, Timmy Brosson (Earthship)
👤 Timmy Brosson 92 poeng Elias Lindskog, Fredrik Näslund, Tony Lopez (Predator team Sundbyberg sportsfiske)
👤 Tony Lopez 82 poeng Patrik Schalén, Totte Schlén, Erik Stenros (Team Schakalen)
👤 Erik Stenros 88 poeng Jonas Lilja, Richard Richardson, Eddie Karlberg (Team Tail)
👤 Jonas lilje 80 poeng Marcus Eriksson, Jari Halkonen, Mikael ström (Team JH fishing)
👤 Jari Halkonen 80 poeng Christian Jansson, Ulrika Hedbom, Anders Törnström (Sjö & Havsguiderna)
👤 Anders Törnström 80 poeng Fredrik Bäck, Felix Hägglund, David Jansson (Team Trosa Fishing Guide/Daiwa)
👤 Felix Hägglund 82 poeng Thomas Sandh, Isak Hampel Klang, Dennis Lindroth (Pikeaboo)
👤 Dennis Lindroth 81 poeng Tom Eklund, Robin Tarander, Joachim Gustafson (D-bandz pro)
👤 Tom Eklund 110 poeng Anders Löfqvist, Karl Marthon, Oscar Sandberg (HFK / Lundgrens Fish Gear)
👤 Anders Löfqvist 96 poeng Alexander Classon, Alexander Mårtensson, Jonathan Classon (rutine)
👤 Alexander Classon 81 poeng Jimmy Ståhl, Erik Enqvist, Martin Sørensen (Esox gear swedish hect mafia)
👤 Jimmy Stahl 80 poeng Jonas Lilja, Richard Richardson, Eddie Karlberg (Team Tail)
👤 Jonas lilje 80 poeng Thomas Sandh, Isak Hampel Klang, Dennis Lindroth (Pikeaboo)
👤 Thomas Sandh 80 poeng Jimmy Ståhl, Erik Enqvist, Martin Sørensen (Esox gear swedish hect mafia)
👤 Jimmy Stahl 90 poeng Nukoon Chunokun, Daniel Grankvist (TEAM NC PIKE)
👤 Nukoon Chunokun 81 poeng Anderas Kalfholm, Gustaf Olsson, Markus Andersson (lag 2 stenger 1)
👤 Anderas Kalfholm 99 poeng Tom Eklund, Robin Tarander, Joachim Gustafson (D-bandz pro)
👤 Tom Eklund 90 poeng Pontus Karsenbarg, Erik Hesling, Edward Hesling (Glädjehugget)
👤 Pontus Karsenbarg 82 poeng Jonas Lilja, Richard Richardson, Eddie Karlberg (Team Tail)
👤 Jonas lilje 82 poeng Martin Wahlquist, Christian Wahlquist, Erik Segnestam (Predator Fishing Scandinavia)
👤 Erik Segnestam 96 poeng Magnus Ström, Micael Ström, Daniel Granholm (Mälaren lokker)
👤 Micael Strøm 84 poeng Erik Wolter, Marcus Wolter, Edvin Bergqvist (WB Fishing)
👤 Edvin Bergqvist 84 poeng Anders Eriksson, Marcus Höglund, Tobias Metso (Eastfield)
👤 Marcus Höglund 87 poeng Magnus Ström, Micael Ström, Daniel Granholm (Mälaren lokker)
👤 Magnus Strøm 99 poeng Patrik Leidstedt, Robert Nordmark, Anders Forss (B8mate)
👤 Robert Nordmark 90 poeng Fredrik Bergman, Daniel Schedin, Hampus Magnusson (Team Vazz)
👤 Fredrik Bergman 89 poeng Josef Pilot, Joel Pilot, Pär Carlsson (Happy Angler)
👤 Joel Pilot 85 poeng Alexander Thorström, Fredrik Lindberg, Pontus Dahlbeck (Liquidbaits)
👤 Fredrik Lindberg 80 poeng Rickard Eckebring, Jussi Rosvall, Patric Lindblom (Fishbone)
👤 Richard Eckebring 85 poeng Milosz Kopera, Benjamin Gidevall, Pelle Parszyk (Rosett)
👤 Milosz Kopera 88 poeng Rickard Eckebring, Jussi Rosvall, Patric Lindblom (Fishbone)
👤 Jussi Rosvall 80 poeng Christian Pizzoni Elfving, Jonas Skotte (A.Jensen Flyfishing & Friends)
👤 Christian Pizzoni Elfwing 85 poeng Patrik Leidstedt, Robert Nordmark, Anders Forss (B8mate)
👤 Patrik Leidstedt 84 poeng Fredrik Bergman, Daniel Schedin, Hampus Magnusson (Team Vazz)
👤 Fredrik Bergman 85 poeng Rickard Eckebring, Jussi Rosvall, Patric Lindblom (Fishbone)
👤 Richard Eckebring 85 poeng Magnus Holtmar, Olle Lundstedt, Rasmus Grebacken (Uavgjort)
👤 Rasmus Grebacken 81 poeng Marcus Gustafsson, Olle Sjöblom, Hampus Sjöblom. (ABU/Seaflowerlures)
👤 Hampus Sjöblom. 81 poeng Fredrik Bergman, Daniel Schedin, Hampus Magnusson (Team Vazz)
👤 Fredrik Bergman 95 poeng Claes Claesson, Rikard sundvall, Jens Eriksson (Svartzonker Sverige)
👤 Rikard Sundvall 84 poeng Erik Wolter, Marcus Wolter, Edvin Bergqvist (WB Fishing)
👤 Erik Wolter 94 poeng Steve McVey, Thomas Larsson, Daniel Noriega Fälth (Esox gir 1)
👤 Thomas Larsson 85 poeng Steve McVey, Thomas Larsson, Daniel Noriega Fälth (Esox gir 1)
👤 Steve McVey 86 poeng Claes Claesson, Rikard sundvall, Jens Eriksson (Svartzonker Sverige)
👤 Jens Eriksson 87 poeng Steve McVey, Thomas Larsson, Daniel Noriega Fälth (Esox gir 1)
👤 Steve McVey 82 poeng Claes Claesson, Rikard sundvall, Jens Eriksson (Svartzonker Sverige)
👤 Rikard Sundvall 88 poeng Marcus Gustafsson, Olle Sjöblom, Hampus Sjöblom. (ABU/Seaflowerlures)
👤 Marcus Gustafsson 89 poeng Erik Wolter, Marcus Wolter, Edvin Bergqvist (WB Fishing)
👤 Marcus Wolter 87 poeng Claes Claesson, Rikard sundvall, Jens Eriksson (Svartzonker Sverige)
👤 Jens Eriksson 87 poeng Steve McVey, Thomas Larsson, Daniel Noriega Fälth (Esox gir 1)
👤 Daniel Noriega Fälth 89 poeng Claes Claesson, Rikard sundvall, Jens Eriksson (Svartzonker Sverige)
👤 Claes Claesson 86 poeng Erik Wolter, Marcus Wolter, Edvin Bergqvist (WB Fishing)
👤 Edvin Bergqvist 95 poeng Milosz Kopera, Benjamin Gidevall, Pelle Parszyk (Rosett)
👤 Benjamin Gidevall 85 poeng Steve McVey, Thomas Larsson, Daniel Noriega Fälth (Esox gir 1)
👤 Steve McVey 82 poeng Christian Pizzoni Elfving, Jonas Skotte (A.Jensen Flyfishing & Friends)
👤 Jonas Scott 92 poeng Joakim Jegestad, Robert Eriksson, Stefan Karlsson (The Dudes)
👤 Joakim Jegestad 80 poeng Anders Löfqvist, Karl Marthon, Oscar Sandberg (HFK / Lundgrens Fish Gear)
👤 Karl Marthon 80 poeng Per Hyenstrand, Conny Sveijer, Fredrik Svensson (Team PFC)
👤 Per Hyenstrand 85 poeng Martin Brunnberg, Fredrik Morris, Stefan Gilbert (Brunnberg Lures feat Chuck Morris og Dasspojken)
👤 Stephen Gilbert 80 poeng Magnus Holtmar, Olle Lundstedt, Rasmus Grebacken (Uavgjort)
👤 Magnus Holtmar 101 poeng Wille Bäckström, Jonas Dahlén, Andreas Pettersson (The Blue Stripes)
👤 Andreas Pettersson 88 poeng Christian Pizzoni Elfving, Jonas Skotte (A.Jensen Flyfishing & Friends)
👤 Jonas Scott 83 poeng Fredrik Bäck, Felix Hägglund, David Jansson (Team Trosa Fishing Guide/Daiwa)
👤 Felix Hägglund 81 poeng Magnus Holtmar, Olle Lundstedt, Rasmus Grebacken (Uavgjort)
👤 Magnus Holtmar 83 poeng Patrick Thelin, Tobias Grönkvist, Andreas Gustafsson (Bendingbrothers 2)
👤 Tobias Grönkvist 87 poeng Jakob Berggren, Sakarias Tärnblom, Johan Lindström Eriksson (AOF-JWLURES)
👤 Johan Lindström Eriksson 81 poeng Magnus Holtmar, Olle Lundstedt, Rasmus Grebacken (Uavgjort)
👤 Olle Lundstedt 83 poeng Anders Jonsson, Per Lundstedt, Robert Lundstedt (Team Quickalia/ SC Marine)
👤 Robert Lundstedt 93 poeng Anders Jonsson, Per Lundstedt, Robert Lundstedt (Team Quickalia/ SC Marine)
👤 Robert Lundstedt 88 poeng Steve McVey, Thomas Larsson, Daniel Noriega Fälth (Esox gir 1)
👤 Thomas Larsson 81 poeng Alexander Classon, Alexander Mårtensson, Jonathan Classon (rutine)
👤 Jonathan Classon 88 poeng Joakim Persson, Edgar Enblom, Fredrik Malmström (Team Trinte/Fox Rage)
👤 Joakim Persson 103 poeng Jens Ekhamn, Stefan Holmudd, Mikael Södergren (The Pike Express)
👤 Mikael Södergren 84 poeng Marcus Gustafsson, Olle Sjöblom, Hampus Sjöblom. (ABU/Seaflowerlures)
👤 Olle Sjöblom 95 poeng Joakim Waxin, Fredrik Waxin, Petter Arvidson (Aros Anglers)
👤 Joakim Waxin 91 poeng Marcus Gustafsson, Olle Sjöblom, Hampus Sjöblom. (ABU/Seaflowerlures)
👤 Marcus Gustafsson 84 poeng Mia häbaggrt, Anton Berglund (Team pikebonkers)
👤 Mia häbaggert 87 poeng Jimmie Wiman, Daniel Shorooi, Torbjörn Skogsmark (JW-Lures)
👤 Jimmy Wiman 91 poeng Magnus Ström, Micael Ström, Daniel Granholm (Mälaren lokker)
👤 Daniel Granholm 83 poeng Claes Claesson, Rikard sundvall, Jens Eriksson (Svartzonker Sverige)
👤 Claes Claesson 97 poeng Anderas Kalfholm, Gustaf Olsson, Markus Andersson (lag 2 stenger 1)
👤 Gustaf Olsson 83 poeng Magnus Ström, Micael Ström, Daniel Granholm (Mälaren lokker)
👤 Daniel Granholm 80 poeng Marcus Gustafsson, Olle Sjöblom, Hampus Sjöblom. (ABU/Seaflowerlures)
👤 Marcus Gustafsson 84 poeng Magnus Holtmar, Olle Lundstedt, Rasmus Grebacken (Uavgjort)
👤 Magnus Holtmar 86 poeng Fredrik Bergman, Daniel Schedin, Hampus Magnusson (Team Vazz)
👤 Daniel Schedin 94 poeng Olle Berggren, Christopher Forsmark, Jonas Jansson (Sea sea)
👤 Olle Berggren 95 poeng Joakim Waxin, Fredrik Waxin, Petter Arvidson (Aros Anglers)
👤 Joakim Waxin 87 poeng Wille Bäckström, Jonas Dahlén, Andreas Pettersson (The Blue Stripes)
👤 Jonas Dahlén 87 poeng Mattias Backström, Magnus Weslien, Anders holm (Grumpy old pikez)
👤 Mattias Backström 81 poeng Anders Jonsson, Per Lundstedt, Robert Lundstedt (Team Quickalia/ SC Marine)
👤 Robert Lundstedt 80 poeng Johannes Landin, Daniel Pettersson, Daniel Aspling (ingenting å tape 2)
👤 Johannes Landin 80 poeng Joakim Waxin, Fredrik Waxin, Petter Arvidson (Aros Anglers)
👤 Fredrik Waxin 84 poeng Christian Pizzoni Elfving, Jonas Skotte (A.Jensen Flyfishing & Friends)
👤 Christian Pizzoni Elfwing 90 poeng Jesper Pilö, Jesper Ekstrand, Hampus Karlsson (Pilört)
👤 Jesper Ekstrand 93 poeng Anderas Kalfholm, Gustaf Olsson, Markus Andersson (lag 2 stenger 1)
👤 Anderas Kalfholm 82 poeng Dennis Kopsch, Malte Hagstein, Oscar Carlsteöm (Mkb1)
👤 Oscar Carlsteom 80 poeng Martin Brunnberg, Fredrik Morris, Stefan Gilbert (Brunnberg Lures feat Chuck Morris og Dasspojken)
👤 Stephen Gilbert 83 poeng Johan Bergström, Daniel Hanson, Jimmy Johansson (Troika)
👤 Jimmy Johansson 90 poeng Dennis Kopsch, Malte Hagstein, Oscar Carlsteöm (Mkb1)
👤 Oscar Carlsteom 86 poeng Milosz Kopera, Benjamin Gidevall, Pelle Parszyk (Rosett)
👤 Benjamin Gidevall 86 poeng Tom Eklund, Robin Tarander, Joachim Gustafson (D-bandz pro)
👤 Tom Eklund 88 poeng Robert Rosenlind, Carl Philip Bertilsson, Rickard Broberg (FishAlive)
👤 Carl Philip Bertilsson 94 poeng Jens Ekhamn, Stefan Holmudd, Mikael Södergren (The Pike Express)
👤 Jens Ekhamn 80 poeng Joakim Jegestad, Robert Eriksson, Stefan Karlsson (The Dudes)
👤 Robert Eriksson 97 poeng Marcus Gustafsson, Olle Sjöblom, Hampus Sjöblom. (ABU/Seaflowerlures)
👤 Olle Sjöblom 81 poeng Joakim Jegestad, Robert Eriksson, Stefan Karlsson (The Dudes)
👤 Stefan Karlsson 83 poeng Fredrik Bergman, Daniel Schedin, Hampus Magnusson (Team Vazz)
👤 Daniel Schedin 83 poeng Steve McVey, Thomas Larsson, Daniel Noriega Fälth (Esox gir 1)
👤 Daniel Noriega Fälth 87 poeng Tom Eklund, Robin Tarander, Joachim Gustafson (D-bandz pro)
👤 Joachim Gustafson 80 poeng Jonas Lilja, Richard Richardson, Eddie Karlberg (Team Tail)
👤 Richard Richardson 89 poeng Max Boström, Oskar Levin, Carl Lindahl (Team Berga Fiske)
👤 Max Boström 82 poeng Alexander Classon, Alexander Mårtensson, Jonathan Classon (rutine)
👤 Jonathan Classon 80 poeng Rickard Eckebring, Jussi Rosvall, Patric Lindblom (Fishbone)
👤 Patrick Lindblom 84 poeng Jan Eklund, Robin Gustafsson, Birk Ruhl (Team North)
👤 Jan Eklund 80 poeng Jens Ekhamn, Stefan Holmudd, Mikael Södergren (The Pike Express)
👤 Jens Ekhamn 86 poeng Petri Lehtonen, Bo Lundgren, Stephan Malmberg (Mercury Marine Sweden)
👤 Bo Lundgren 100 poeng Fredrik Bäck, Felix Hägglund, David Jansson (Team Trosa Fishing Guide/Daiwa)
👤 Fredrik Back 92 poeng Johannes Landin, Daniel Pettersson, Daniel Aspling (ingenting å tape 2)
👤 Johannes Landin 80 poeng Janne Kulmala, Martin Hogeborn, Kenneth Möykky (Team Hökanhunters)
👤 Janne Kulmala 83 poeng Niklas Wallenström, Richard Wallenström, Daniel Larsson (Team Vänsterbøj)
👤 Niklas Wallenström 92 poeng Jens Ekhamn, Stefan Holmudd, Mikael Södergren (The Pike Express)
👤 Jens Ekhamn 80 poeng Nukoon Chunokun, Daniel Grankvist (TEAM NC PIKE)
👤 Nukoon Chunokun 93 poeng Jimmy Ståhl, Erik Enqvist, Martin Sørensen (Esox gear swedish hect mafia)
👤 Martin Sørensen 80 poeng Per Hyenstrand, Conny Sveijer, Fredrik Svensson (Team PFC)
👤 Per Hyenstrand 85 poeng Martin Brunnberg, Fredrik Morris, Stefan Gilbert (Brunnberg Lures feat Chuck Morris og Dasspojken)
👤 Frederick Morris 87 poeng Fredrik Bergman, Daniel Schedin, Hampus Magnusson (Team Vazz)
👤 Daniel Schedin 81 poeng Dennis Kopsch, Malte Hagstein, Oscar Carlsteöm (Mkb1)
👤 Dennis Kopsch 80 poeng Anders Eriksson, Marcus Höglund, Tobias Metso (Eastfield)
👤 Anders Eriksson 86 poeng Robert Rosenlind, Carl Philip Bertilsson, Rickard Broberg (FishAlive)
👤 Richard Broberg 81 poeng Andreas Allöv, Christoffer Esseen Larsson (Sportfiskeboden Västerås)
👤 Christopher Esseen Larsson 98 poeng Lasse Karlsson, Ludvig Karlsson, Johan Wolter (Snutnojja)
👤 Lasse Karlsson 100 poeng Conny Ekstrand, Anders Gustafsson, Peter Karlsson (Dala Byggsam)
👤 Conny Ekstrand 87 poeng Göran Filipsson, Thomas Classon (CF)
👤 Thomas Classon 80 poeng Jimmy Ståhl, Erik Enqvist, Martin Sørensen (Esox gear swedish hect mafia)
👤 Jimmy Stahl 80 poeng Anders Eriksson, Marcus Höglund, Tobias Metso (Eastfield)
👤 Marcus Höglund 96 poeng Dennis Zätterberg, Dan Larsson, Mickael Nilsson (sporting.se)
👤 Dan Larsson 81 poeng Björn Andersson, Kim Bergkvist, Charly Bergkvist (Anderzzonz)
👤 Kim Bergkvist 86 poeng Thomas Sandh, Isak Hampel Klang, Dennis Lindroth (Pikeaboo)
👤 Thomas Sandh 93 poeng Claes Claesson, Rikard sundvall, Jens Eriksson (Svartzonker Sverige)
👤 Claes Claesson 89 poeng Robert Rosenlind, Carl Philip Bertilsson, Rickard Broberg (FishAlive)
👤 Carl Philip Bertilsson 83 poeng Alexander Classon, Alexander Mårtensson, Jonathan Classon (rutine)
👤 Alexander Classon 95 poeng Olle Berggren, Christopher Forsmark, Jonas Jansson (Sea sea)
👤 Christopher Forsmark 81 poeng Max Boström, Oskar Levin, Carl Lindahl (Team Berga Fiske)
👤 Carl Lindahl 80 poeng Jimmie Wiman, Daniel Shorooi, Torbjörn Skogsmark (JW-Lures)
👤 Daniel Shorooi 82 poeng Janne Kulmala, Martin Hogeborn, Kenneth Möykky (Team Hökanhunters)
👤 Kenneth Möykky 80 poeng Claes Claesson, Rikard sundvall, Jens Eriksson (Svartzonker Sverige)
👤 Claes Claesson 80 poeng Patrik Berg, Markus Berh, Alexander Berg (Segersön)
👤 Alexander Berg 86 poeng Anders Eriksson, Marcus Höglund, Tobias Metso (Eastfield)
👤 Marcus Höglund 84 poeng Anders Löfqvist, Karl Marthon, Oscar Sandberg (HFK / Lundgrens Fish Gear)
👤 Karl Marthon 85 poeng Anders Löfqvist, Karl Marthon, Oscar Sandberg (HFK / Lundgrens Fish Gear)
👤 Oscar Sandberg 88 poeng Martin Brunnberg, Fredrik Morris, Stefan Gilbert (Brunnberg Lures feat Chuck Morris og Dasspojken)
👤 Martin Brunberg 86 poeng Marcus Eriksson, Jari Halkonen, Mikael ström (Team JH fishing)
👤 Jari Halkonen 85 poeng Fredrik Bergman, Daniel Schedin, Hampus Magnusson (Team Vazz)
👤 Daniel Schedin 86 poeng Nasim Abu Qouta, Bayram Pektas, Zubir Jalil (Team Fishing and Stylez/ Sportfiskekungen)
👤 Zubir Jalil 99 poeng Anton Jensen, Niklas Djurling, Daniel Anjou (Team NDA)
👤 Daniel Anjou 83 poeng Jens Ekhamn, Stefan Holmudd, Mikael Södergren (The Pike Express)
👤 Jens Ekhamn 80 poeng Marcus Gustafsson, Olle Sjöblom, Hampus Sjöblom. (ABU/Seaflowerlures)
👤 Olle Sjöblom 83 poeng Fredrik Bäck, Felix Hägglund, David Jansson (Team Trosa Fishing Guide/Daiwa)
👤 Felix Hägglund 85 poeng Marcus Gustafsson, Olle Sjöblom, Hampus Sjöblom. (ABU/Seaflowerlures)
👤 Marcus Gustafsson 82 poeng Alexander Johnson, Kjell Adams, Klas Bodin (Pikeispike)
👤 Kell Adams 84 poeng Magnus Holtmar, Olle Lundstedt, Rasmus Grebacken (Uavgjort)
👤 Magnus Holtmar 80 poeng Per Hyenstrand, Conny Sveijer, Fredrik Svensson (Team PFC)
👤 Per Hyenstrand 80 poeng Petri Lehtonen, Bo Lundgren, Stephan Malmberg (Mercury Marine Sweden)
👤 Bo Lundgren 82 poeng Eero Haara, Jari Göras Axner, Mattias Damberg (Savage Pikehunters)
👤 Eero Haara 90 poeng Ulf Wallin, Niklas Persson, Fredrik Lie (Team Kokain)
👤 Fredrik Lie 88 poeng Anders Eriksson, Marcus Höglund, Tobias Metso (Eastfield)
👤 Marcus Höglund 83 poeng Marcus Gustafsson, Olle Sjöblom, Hampus Sjöblom. (ABU/Seaflowerlures)
👤 Olle Sjöblom 80 poeng Jonas Lilja, Richard Richardson, Eddie Karlberg (Team Tail)
👤 Jonas lilje 90 poeng Marcus Gustafsson, Olle Sjöblom, Hampus Sjöblom. (ABU/Seaflowerlures)
👤 Olle Sjöblom 101 poeng Pontus Karsenbarg, Erik Hesling, Edward Hesling (Glädjehugget)
👤 Pontus Karsenbarg 90 poeng Andreas Allöv, Christoffer Esseen Larsson (Sportfiskeboden Västerås)
👤 Christopher Esseen Larsson 82 poeng Jan Eklund, Robin Gustafsson, Birk Ruhl (Team North)
👤 Birk Ruhl 93 poeng Elias Lindskog, Fredrik Näslund, Tony Lopez (Predator team Sundbyberg sportsfiske)
👤 Tony Lopez 95 poeng Jonas Lilja, Richard Richardson, Eddie Karlberg (Team Tail)
👤 Jonas lilje 86 poeng Thomas Sandh, Isak Hampel Klang, Dennis Lindroth (Pikeaboo)
👤 Dennis Lindroth 80 poeng Andreas Allöv, Christoffer Esseen Larsson (Sportfiskeboden Västerås)
👤 Christopher Esseen Larsson 86 poeng Marcus Gustafsson, Olle Sjöblom, Hampus Sjöblom. (ABU/Seaflowerlures)
👤 Olle Sjöblom 85 poeng Andy Santner, Yvonne Granberg, Christine Bergkvist (Slashed)
👤 Yvonne Granberg 89 poeng Max Boström, Oskar Levin, Carl Lindahl (Team Berga Fiske)
👤 Carl Lindahl 92 poeng Per Hyenstrand, Conny Sveijer, Fredrik Svensson (Team PFC)
👤 Per Hyenstrand 82 poeng Andreas Allöv, Christoffer Esseen Larsson (Sportfiskeboden Västerås)
👤 Christopher Esseen Larsson 87 poeng Elias Lindskog, Fredrik Näslund, Tony Lopez (Predator team Sundbyberg sportsfiske)
👤 Tony Lopez 87 poeng Marcus Gustafsson, Olle Sjöblom, Hampus Sjöblom. (ABU/Seaflowerlures)
👤 Olle Sjöblom 102 poeng Tom Eklund, Robin Tarander, Joachim Gustafson (D-bandz pro)
👤 Tom Eklund 80 poeng Jimmy Ståhl, Erik Enqvist, Martin Sørensen (Esox gear swedish hect mafia)
👤 Martin Sørensen 82 poeng Simon Fangreus, Ludwig Fangreus, Dennis Bozic (Tackle Crew)
👤 Simon Fangreus 85 poeng Max lager, Gustav Bergman, Richard Hillström. (gorilla)
👤 Richard Hillstrøm. 84 poeng Marcus Eriksson, Jari Halkonen, Mikael ström (Team JH fishing)
👤 Marcus Eriksson 90 poeng Max Boström, Oskar Levin, Carl Lindahl (Team Berga Fiske)
👤 Oskar Levin 80 poeng Magnus Holtmar, Olle Lundstedt, Rasmus Grebacken (Uavgjort)
👤 Olle Lundstedt 82 poeng Martin Brunnberg, Fredrik Morris, Stefan Gilbert (Brunnberg Lures feat Chuck Morris og Dasspojken)
👤 Frederick Morris 92 poeng Jonas Lilja, Richard Richardson, Eddie Karlberg (Team Tail)
👤 Richard Richardson 80 poeng Thomas Sandh, Isak Hampel Klang, Dennis Lindroth (Pikeaboo)
👤 Dennis Lindroth 80 poeng Dennis Zätterberg, Dan Larsson, Mickael Nilsson (sporting.se)
👤 Dennis Zätterberg 80 poeng Tom Eklund, Robin Tarander, Joachim Gustafson (D-bandz pro)
👤 Tom Eklund 92 poeng Anton Jensen, Niklas Djurling, Daniel Anjou (Team NDA)
👤 Niklas Djurling 80 poeng Joakim Waxin, Fredrik Waxin, Petter Arvidson (Aros Anglers)
👤 Peter Arvidson 80 poeng Christian Remle, David Tk Ivarsson, Palle Ryde (The Pike Mullet)
👤 Pall Ryde 85 poeng Claes Claesson, Rikard sundvall, Jens Eriksson (Svartzonker Sverige)
👤 Rikard Sundvall 80 poeng Pontus Karsenbarg, Erik Hesling, Edward Hesling (Glädjehugget)
👤 Pontus Karsenbarg 83 poeng Petri Lehtonen, Bo Lundgren, Stephan Malmberg (Mercury Marine Sweden)
👤 Stephan Malmberg 105 poeng Jonas Lilja, Richard Richardson, Eddie Karlberg (Team Tail)
👤 Eddie Carlberg 80 poeng Marcus Eriksson, Jari Halkonen, Mikael ström (Team JH fishing)
👤 Jari Halkonen 81 poeng Dennis Zätterberg, Dan Larsson, Mickael Nilsson (sporting.se)
👤 Michael Nilsson 94 poeng Fredrik Bäck, Felix Hägglund, David Jansson (Team Trosa Fishing Guide/Daiwa)
👤 Felix Hägglund 101 poeng Noah Flygelring, Johannes Forslund, Jimmy Östman (Team Raptor)
👤 Johannes Forslund 85 poeng Max Boström, Oskar Levin, Carl Lindahl (Team Berga Fiske)
👤 Carl Lindahl 80 poeng Jonas Lilja, Richard Richardson, Eddie Karlberg (Team Tail)
👤 Jonas lilje 80 poeng Mattias Backström, Magnus Weslien, Anders holm (Grumpy old pikez)
👤 Anders holm 80 poeng Erik Wolter, Marcus Wolter, Edvin Bergqvist (WB Fishing)
👤 Erik Wolter 85 poeng Christian Jansson, Ulrika Hedbom, Anders Törnström (Sjö & Havsguiderna)
👤 Anders Törnström 84 poeng Alexander Forslund, Magnus Rapp, Daniel Sjödén (Pinglor and Boys)
👤 Alexander Forslund 83 poeng Per Hyenstrand, Conny Sveijer, Fredrik Svensson (Team PFC)
👤 Per Hyenstrand 106 poeng Olle Berggren, Christopher Forsmark, Jonas Jansson (Sea sea)
👤 Jonas Jansson 90 poeng Lasse Karlsson, Ludvig Karlsson, Johan Wolter (Snutnojja)
👤 Johan Wolter 81 poeng Pierre vik, Fredrik Eriksson (Team vashhäng)
👤 Fredrik Eriksson 84 poeng Jimmy Ståhl, Erik Enqvist, Martin Sørensen (Esox gear swedish hect mafia)
👤 Jimmy Stahl 83 poeng Alexander Classon, Alexander Mårtensson, Jonathan Classon (rutine)
👤 Alexander Classon 108 poeng Jonas Lilja, Richard Richardson, Eddie Karlberg (Team Tail)
👤 Eddie Carlberg 90 poeng Mia häbaggrt, Anton Berglund (Team pikebonkers)
👤 Mia häbaggert 82 poeng Tom Eklund, Robin Tarander, Joachim Gustafson (D-bandz pro)
👤 Robin Tarander 82 poeng Claes Claesson, Rikard sundvall, Jens Eriksson (Svartzonker Sverige)
👤 Claes Claesson 88 poeng Olle Berggren, Christopher Forsmark, Jonas Jansson (Sea sea)
👤 Christopher Forsmark 85 poeng Anders Löfqvist, Karl Marthon, Oscar Sandberg (HFK / Lundgrens Fish Gear)
👤 Karl Marthon 80 poeng Nukoon Chunokun, Daniel Grankvist (TEAM NC PIKE)
👤 Nukoon Chunokun 80 poeng Christian Jansson, Ulrika Hedbom, Anders Törnström (Sjö & Havsguiderna)
👤 Ulrika Hedbom 101 poeng Christian Pizzoni Elfving, Jonas Skotte (A.Jensen Flyfishing & Friends)
👤 Jonas Scott 84 poeng Anton Jensen, Niklas Djurling, Daniel Anjou (Team NDA)
👤 Daniel Anjou 80 poeng Jimmy Ståhl, Erik Enqvist, Martin Sørensen (Esox gear swedish hect mafia)
👤 Jimmy Stahl 85 poeng Per Hyenstrand, Conny Sveijer, Fredrik Svensson (Team PFC)
👤 Per Hyenstrand 90 poeng Anton Jensen, Niklas Djurling, Daniel Anjou (Team NDA)
👤 Anton Jensen 108 poeng Elias Lindskog, Fredrik Näslund, Tony Lopez (Predator team Sundbyberg sportsfiske)
👤 Fredrik Näslund 94 poeng Christian Remle, David Tk Ivarsson, Palle Ryde (The Pike Mullet)
👤 David Tk Ivarsson 102 poeng Steve McVey, Thomas Larsson, Daniel Noriega Fälth (Esox gir 1)
👤 Thomas Larsson 82 poeng Patrik Schalén, Totte Schlén, Erik Stenros (Team Schakalen)
👤 Erik Stenros 92 poeng Jimmy Ståhl, Erik Enqvist, Martin Sørensen (Esox gear swedish hect mafia)
👤 Martin Sørensen 90 poeng Fredrik Bäck, Felix Hägglund, David Jansson (Team Trosa Fishing Guide/Daiwa)
👤 Fredrik Back 92 poeng Johannes Landin, Daniel Pettersson, Daniel Aspling (ingenting å tape 2)
👤 Daniel Aspling 87 poeng Erik Wolter, Marcus Wolter, Edvin Bergqvist (WB Fishing)
👤 Erik Wolter 90 poeng Jens Ekhamn, Stefan Holmudd, Mikael Södergren (The Pike Express)
👤 Jens Ekhamn 82 poeng Steve McVey, Thomas Larsson, Daniel Noriega Fälth (Esox gir 1)
👤 Daniel Noriega Fälth 90 poeng Erik Wolter, Marcus Wolter, Edvin Bergqvist (WB Fishing)
👤 Edvin Bergqvist 94 poeng Alexander Forslund, Magnus Rapp, Daniel Sjödén (Pinglor and Boys)
👤 Alexander Forslund 94 poeng Fredrik Bäck, Felix Hägglund, David Jansson (Team Trosa Fishing Guide/Daiwa)
👤 David Jansson 82 poeng Jens Ekhamn, Stefan Holmudd, Mikael Södergren (The Pike Express)
👤 Jens Ekhamn 83 poeng Patrik Schalén, Totte Schlén, Erik Stenros (Team Schakalen)
👤 Totte Schahlén 81 poeng Jonas Lilja, Richard Richardson, Eddie Karlberg (Team Tail)
👤 Jonas lilje 98 poeng Christian Pizzoni Elfving, Jonas Skotte (A.Jensen Flyfishing & Friends)
👤 Jonas Scott 82 poeng Joakim Persson, Edgar Enblom, Fredrik Malmström (Team Trinte/Fox Rage)
👤 Fredrik Malmström 99 poeng Per Hyenstrand, Conny Sveijer, Fredrik Svensson (Team PFC)
👤 Per Hyenstrand 80 poeng Patrik Schalén, Totte Schlén, Erik Stenros (Team Schakalen)
👤 Totte Schahlén 83 poeng Jens Ekhamn, Stefan Holmudd, Mikael Södergren (The Pike Express)
👤 Jens Ekhamn 90 poeng Alexander Forslund, Magnus Rapp, Daniel Sjödén (Pinglor and Boys)
👤 Alexander Forslund 86 poeng Joakim Persson, Edgar Enblom, Fredrik Malmström (Team Trinte/Fox Rage)
👤 Edgar enkeltblomst 82 poeng Jimmy Ståhl, Erik Enqvist, Martin Sørensen (Esox gear swedish hect mafia)
👤 Jimmy Stahl 80 poeng Claes Claesson, Rikard sundvall, Jens Eriksson (Svartzonker Sverige)
👤 Claes Claesson 83 poeng Max Boström, Oskar Levin, Carl Lindahl (Team Berga Fiske)
👤 Max Boström 89 poeng Sonny Johansson, David Almer, Mikael Wallenström (Calippo)
👤 David Almer 86 poeng Per Hyenstrand, Conny Sveijer, Fredrik Svensson (Team PFC)
👤 Per Hyenstrand 82 poeng Fredrik Bergman, Daniel Schedin, Hampus Magnusson (Team Vazz)
👤 Daniel Schedin 80 poeng Max lager, Gustav Bergman, Richard Hillström. (gorilla)
👤 Maks lager 91 poeng Patrik Nordin, Johan Österman Oom, Mattias Österman (Fiskebrødre)
👤 Johan Österman Oom 84 poeng Anders Eriksson, Marcus Höglund, Tobias Metso (Eastfield)
👤 Marcus Höglund 80 poeng Alexander Forslund, Magnus Rapp, Daniel Sjödén (Pinglor and Boys)
👤 Alexander Forslund 85 poeng Petri Lehtonen, Bo Lundgren, Stephan Malmberg (Mercury Marine Sweden)
👤 Stephan Malmberg 85 poeng Simon Fangreus, Ludwig Fangreus, Dennis Bozic (Tackle Crew)
👤 Simon Fangreus 80 poeng Simon Fangreus, Ludwig Fangreus, Dennis Bozic (Tackle Crew)
👤 Dennis Bozic 83 poeng Niklas Wallenström, Richard Wallenström, Daniel Larsson (Team Vänsterbøj)
👤 Niklas Wallenström 92 poeng Elias Lindskog, Fredrik Näslund, Tony Lopez (Predator team Sundbyberg sportsfiske)
👤 Tony Lopez 95 poeng Anton Jensen, Niklas Djurling, Daniel Anjou (Team NDA)
👤 Anton Jensen 85 poeng Per Hyenstrand, Conny Sveijer, Fredrik Svensson (Team PFC)
👤 Per Hyenstrand 91 poeng Mia häbaggrt, Anton Berglund (Team pikebonkers)
👤 Anton Berglund 84 poeng Erik Andersson, Martin Sääf, Jakob Larsson (Gjeddeforsikring)
👤 Erik Andersson 86 poeng Nukoon Chunokun, Daniel Grankvist (TEAM NC PIKE)
👤 Nukoon Chunokun 87 poeng Lasse Karlsson, Ludvig Karlsson, Johan Wolter (Snutnojja)
👤 Ludvig Karlsson 81 poeng Patrik Nordin, Johan Österman Oom, Mattias Österman (Fiskebrødre)
👤 Johan Österman Oom 80 poeng Simon Fangreus, Ludwig Fangreus, Dennis Bozic (Tackle Crew)
👤 Ludwig Fangreus 93 poeng Martin Wahlquist, Christian Wahlquist, Erik Segnestam (Predator Fishing Scandinavia)
👤 Erik Segnestam 93 poeng Klas nelin, Erik Lundqvist, Daniel Eliasson (Team frugan)
👤 Klasse nelin 83 poeng Wille Bäckström, Jonas Dahlén, Andreas Pettersson (The Blue Stripes)
👤 Wille Backström 95 poeng Mattias Backström, Magnus Weslien, Anders holm (Grumpy old pikez)
👤 Magnus Wesleyan 83 poeng Josef Pilot, Joel Pilot, Pär Carlsson (Happy Angler)
👤 Pär Carlsson 87 poeng Thomas Sandh, Isak Hampel Klang, Dennis Lindroth (Pikeaboo)
👤 Isak Hampel Klang