Gjeddekamp Gävle/Dala Vårgjedde 2021
Sortering: Tidspunkt for fangst (eldste først) Tidspunkt for fangst (nyeste først) Vis størst først Vis i det minste først Navn A-Z Navn Ö-A Sk norsk sortering
97 poeng Martin Axelsson, Tobias Larsson, Rasmus Falk (Team Waterproof)
👤 Rasmus Falk 80 poeng Martin Axelsson, Tobias Larsson, Rasmus Falk (Team Waterproof)
👤 Rasmus Falk 90 poeng Martin Axelsson, Tobias Larsson, Rasmus Falk (Team Waterproof)
👤 Martin Axelsson 76 poeng Martin Axelsson, Tobias Larsson, Rasmus Falk (Team Waterproof)
👤 Tobias Larsson 95 poeng Johan Eriksson, Mattias Eriksson, Pontus Matsson (Jmp Fishing Team)
👤 Matthias Eriksson 103 poeng Thomas Larsson, Bror e Olsson, Thomas Olsen (Wolfcreeklures Blockstopp)
👤 Thomas Larsson 75 poeng Andreas Rindeskär, Jimmie Söderlund (Team Båttid)
👤 Jimmie Söderlund 79 poeng Axel Dahlström, Anders Palander, Rasmus Arnler (Kv Pikerz)
👤 Axel Dahlström 96 poeng Fredrik Sundkvist, Christoffer Sundkvist (Team Gäddfighten)
👤 Fredrik Sundkvist 91 poeng Jim Bäckman, Jonas Nymark, Robin Larsson (Team Olalures / Draåbada)
👤 Jim Backman 76 poeng Lars Albinsson, Erik Yngvesson, Simon Boklund (Team Fyffes)
👤 Erik Yngvesson 105 poeng Anders Sällstedt, Björn Norell, Kristian Dalander (Team Spökfiskarna)
👤 Christian Dalander 91 poeng Larsa Åkesson, Sebastian Hansson, Marcus Olsson (Team Flinta)
👤 Sebastian Hanson 89 poeng Jim Bäckman, Jonas Nymark, Robin Larsson (Team Olalures / Draåbada)
👤 Jim Backman 102 poeng Fredrik Hellman, Filip Johansson, Tobias Funestig (Team Spero)
👤 Philip Johansson 86 poeng Anders Sällstedt, Björn Norell, Kristian Dalander (Team Spökfiskarna)
👤 Christian Dalander 87 poeng Oscar Englund, Wictor Edwardsson (Catching Kings)
👤 Victor Edwardsson 82 poeng Emil Jansson, Jakob Jansson (Team J)
👤 Jakob Jansson 75 poeng Mark Pastuhoff, John Arvidsson, Johan Helen (Team Ankartroll)
👤 John Arvidsson 93 poeng Mark Pastuhoff, John Arvidsson, Johan Helen (Team Ankartroll)
👤 Mark Pastuhoff 92 poeng Anders Sällstedt, Björn Norell, Kristian Dalander (Team Spökfiskarna)
👤 Björn Norell 93 poeng Linus Holmblad Johan Karlsson (Team Fip)
94 poeng Jonathan Nellfors, Per Stenberg, Andreas Perden (Team Storm)
👤 Andreas Perden 88 poeng Micke Hedqvist, Anton Lundberg (HJ Baits)
👤 Anton Lundberg 78 poeng Ronnie Skoglund, Ludwig Karlsson (Stumhugg)
👤 Ludwig Karlsson 82 poeng Klas Nelin, Erik Lundqvist, Tony Andersson (Team Frugan)
👤 Eric Lundqvist 81 poeng Gregor Bergquist, Anel Dedović, Albert Fejza (Team Lirka)
👤 Albert Fejza 81 poeng Anton Hedlund, Jimi Lindqvist, Pontus Thurin (Team Wolfhead)
👤 Jimmy Lindqvist 77 poeng Axel Dahlström, Anders Palander, Rasmus Arnler (Kv Pikerz)
👤 Anders Palander 87 poeng Mikael Söderman, Jorge Duarte, Tony Jern (Team Bz)
👤 Tony Iron 91 poeng Fredrik Sundkvist, Christoffer Sundkvist (Team Gäddfighten)
👤 Christopher Sundkvist 83 poeng Axel Dahlström, Anders Palander, Rasmus Arnler (Kv Pikerz)
👤 Rasmus Arnler 75 poeng Marcus Tallbo Pierre, Jesper Norberg (Team Serigös?!)
👤 Marcus Tallbo Pierre 83 poeng Jonathan Nellfors, Per Stenberg, Andreas Perden (Team Storm)
👤 Andreas Perden 78 poeng Johannes Kaunisto, Marcus Wengrud (WK Fishing)
👤 Johannes Kaunisto 75 poeng Anton Hedlund, Jimi Lindqvist, Pontus Thurin (Team Wolfhead)
👤 Pontus Thurin 88 poeng Ronnie Skoglund, Ludwig Karlsson (Stumhugg)
👤 Ludwig Karlsson 89 poeng Jan Eklund, Robin Gustafsson, Tommy Forsberg (Team North)
👤 Tommy Forsberg 90 poeng Jocke Hedlund, calle kvist, Mathiaz brink (Team Nickel/Ulm)
👤 calle kvist 94 poeng Micke Hedqvist, Anton Lundberg (HJ Baits)
👤 Mike Hedqvist 78 poeng Jonathan Nellfors, Per Stenberg, Andreas Perden (Team Storm)
👤 Per Stenberg 118 poeng Fredrik Hellman, Filip Johansson, Tobias Funestig (Team Spero)
👤 Tobias Funestig 91 poeng Jan Eklund, Robin Gustafsson, Tommy Forsberg (Team North)
👤 Tommy Forsberg 96 poeng Robert Eriksson, Joakim Jegestad, Jan Henriksson (Team Snubbarna)
👤 Robert Eriksson 89 poeng Fredrik Hellman, Filip Johansson, Tobias Funestig (Team Spero)
👤 Tobias Funestig 80 poeng Thomas Larsson, Bror e Olsson, Thomas Olsen (Wolfcreeklures Blockstopp)
👤 Bror og Olsson 98 poeng Jan Eklund, Robin Gustafsson, Tommy Forsberg (Team North)
👤 Robin Gustafsson 106 poeng Fredrik Sundkvist, Christoffer Sundkvist (Team Gäddfighten)
👤 Christopher Sundkvist 77 poeng Jim Bäckman, Jonas Nymark, Robin Larsson (Team Olalures / Draåbada)
👤 Robin Larsson 75 poeng Fredrik Hellman, Filip Johansson, Tobias Funestig (Team Spero)
👤 Fredrik Hellman 93 poeng Robert Eriksson, Joakim Jegestad, Jan Henriksson (Team Snubbarna)
👤 Robert Eriksson 77 poeng Jim Bäckman, Jonas Nymark, Robin Larsson (Team Olalures / Draåbada)
👤 Robin Larsson 102 poeng Fredrik Hellman, Filip Johansson, Tobias Funestig (Team Spero)
👤 Philip Johansson 88 poeng Thomas Larsson, Bror e Olsson, Thomas Olsen (Wolfcreeklures Blockstopp)
👤 Bror og Olsson 84 poeng Thomas Larsson, Bror e Olsson, Thomas Olsen (Wolfcreeklures Blockstopp)
👤 Thomas Larsson 75 poeng Jonas Öster, Joachim Igel, Johan Eriksson (Natural Born Anglers 1)
👤 Johan Eriksson 81 poeng Joakim Mikaelsson, Conny Kraft (Team Bölebacke)
👤 Connie Kraft 91 poeng Fredrik Sundkvist, Christoffer Sundkvist (Team Gäddfighten)
👤 Fredrik Sundkvist 102 poeng Melker Karlsson, Emil Lilja, Emil Sundberg (Team Gmc & Company)
👤 Emil Lilja 95 poeng Ronnie Skoglund, Ludwig Karlsson (Stumhugg)
👤 Ronnie Skoglund 85 poeng Ronnie Skoglund, Ludwig Karlsson (Stumhugg)
👤 Ludwig Karlsson 100 poeng Jim Bäckman, Jonas Nymark, Robin Larsson (Team Olalures / Draåbada)
👤 Jonas Nymark 105 poeng Jocke Hedlund, calle kvist, Mathiaz brink (Team Nickel/Ulm)
👤 Jocke Hedlund 75 poeng Anton Johansson, Martin Ivarsson, Wararat Phakjaroen (Team Braxnacke)
👤 Wararat Phakjaroen 96 poeng Jimmy Eriksson, Tomas Damberg, Charlie Kordes (Team Kaos)
👤 Thomas Damberg 86 poeng Oscar Englund, Wictor Edwardsson (Catching Kings)
👤 Oscar Englund 86 poeng Jonathan Nellfors, Per Stenberg, Andreas Perden (Team Storm)
👤 Jonathan Nellfors 84 poeng Jimmy Eriksson, Tomas Damberg, Charlie Kordes (Team Kaos)
👤 Thomas Damberg 105 poeng Jonas Öster, Joachim Igel, Johan Eriksson (Natural Born Anglers 1)
👤 Johan Eriksson 90 poeng Anton Hedlund, Jimi Lindqvist, Pontus Thurin (Team Wolfhead)
👤 Pontus Thurin 79 poeng Oscar Englund, Wictor Edwardsson (Catching Kings)
👤 Oscar Englund 76 poeng Thomas Larsson, Bror e Olsson, Thomas Olsen (Wolfcreeklures Blockstopp)
👤 Bror og Olsson 99 poeng Robbin Eriksson, Alexanders Strömberg, Christian Sundling (Team Acr)
👤 Robin Eriksson 104 poeng Fredrik Sundkvist, Christoffer Sundkvist (Team Gäddfighten)
👤 Fredrik Sundkvist 76 poeng Johannes Kaunisto, Marcus Wengrud (WK Fishing)
👤 Marcus Wengrud 87 poeng Jocke Hedlund, calle kvist, Mathiaz brink (Team Nickel/Ulm)
👤 Jocke Hedlund 85 poeng Fredrik Hellman, Filip Johansson, Tobias Funestig (Team Spero)
👤 Philip Johansson 80 poeng Tobias Engqvist, Fredrik Andersson, Rickard Hedlund (Team Fiskmas)
👤 Tobias Engqvist 81 poeng Micke Hedqvist, Anton Lundberg (HJ Baits)
👤 Mike Hedqvist 94 poeng Gregor Bergquist, Anel Dedović, Albert Fejza (Team Lirka)
👤 Albert Fejza 101 poeng Robert Eriksson, Joakim Jegestad, Jan Henriksson (Team Snubbarna)
👤 Robert Eriksson 92 poeng Jimmy Eriksson, Tomas Damberg, Charlie Kordes (Team Kaos)
👤 Charlie Kordes 95 poeng Jimmy Eriksson, Tomas Damberg, Charlie Kordes (Team Kaos)
👤 Jimmy Eriksson 90 poeng Jimmy Eriksson, Tomas Damberg, Charlie Kordes (Team Kaos)
👤 Jimmy Eriksson 84 poeng Jan Eklund, Robin Gustafsson, Tommy Forsberg (Team North)
👤 Robin Gustafsson 89 poeng Fredrik Sundkvist, Christoffer Sundkvist (Team Gäddfighten)
👤 Fredrik Sundkvist 90 poeng Robert Eriksson, Joakim Jegestad, Jan Henriksson (Team Snubbarna)
👤 Robert Eriksson 90 poeng Fredrik Sundkvist, Christoffer Sundkvist (Team Gäddfighten)
👤 Christopher Sundkvist 87 poeng Klas Nelin, Erik Lundqvist, Tony Andersson (Team Frugan)
👤 Eric Lundqvist 90 poeng Micke Hedqvist, Anton Lundberg (HJ Baits)
👤 Mike Hedqvist 92 poeng Thomas Larsson, Bror e Olsson, Thomas Olsen (Wolfcreeklures Blockstopp)
👤 Thomas Larsson 82 poeng Robert Eriksson, Joakim Jegestad, Jan Henriksson (Team Snubbarna)
👤 Robert Eriksson 82 poeng Oscar Englund, Wictor Edwardsson (Catching Kings)
👤 Oscar Englund 82 poeng Oscar Englund, Wictor Edwardsson (Catching Kings)
👤 Victor Edwardsson 87 poeng Fredrik Sundkvist, Christoffer Sundkvist (Team Gäddfighten)
👤 Christopher Sundkvist 76 poeng Andreas Rindeskär, Jimmie Söderlund (Team Båttid)
👤 Jimmie Söderlund 85 poeng Jan Eklund, Robin Gustafsson, Tommy Forsberg (Team North)
👤 Robin Gustafsson 75 poeng Jan Eklund, Robin Gustafsson, Tommy Forsberg (Team North)
👤 Jan Eklund 96 poeng Johan Isaksson, Daniel Eliasson, Jonas Andersson (Sør-Norrland)
👤 Daniel Eliasson 94 poeng Robert Eriksson, Joakim Jegestad, Jan Henriksson (Team Snubbarna)
👤 Robert Eriksson 88 poeng Fredrik Sundkvist, Christoffer Sundkvist (Team Gäddfighten)
👤 Christopher Sundkvist 106 poeng Mats Ramkvist, Rickard Nordström, Johan Graaf (Ornbjörn)
👤 Johan Graaf 79 poeng Jocke Hedlund, calle kvist, Mathiaz brink (Team Nickel/Ulm)
👤 calle kvist 109 poeng Pelle skog, Johan Lindström, Michael hallin (Dundee)
👤 Michael hall 85 poeng Jocke Hedlund, calle kvist, Mathiaz brink (Team Nickel/Ulm)
👤 calle kvist 103 poeng Jonas Öster, Joachim Igel, Johan Eriksson (Natural Born Anglers 1)
👤 Jonas Öster 93 poeng Johan Eriksson, Mattias Eriksson, Pontus Matsson (Jmp Fishing Team)
👤 Johan Eriksson 100 poeng Johannes Kaunisto, Marcus Wengrud (WK Fishing)
👤 Johannes Kaunisto 85 poeng Fredrik Hellman, Filip Johansson, Tobias Funestig (Team Spero)
👤 Philip Johansson 97 poeng Jonathan Nellfors, Per Stenberg, Andreas Perden (Team Storm)
👤 Per Stenberg 97 poeng Jocke Hedlund, calle kvist, Mathiaz brink (Team Nickel/Ulm)
👤 Mathias brink