Høstgjedde 2022
Sortering: Tidspunkt for fangst (eldste først) Tidspunkt for fangst (nyeste først) Vis størst først Vis i det minste først Navn A-Z Navn Ö-A Sk norsk sortering
76 poeng Anders Eriksson-Tobias Metso-Nichlas Andersson (Team Eastfield/Bakom Ön)
77 poeng Oskar Levin Max Boström Carl Lindahl (Team Lysmask)
75 poeng Henrik Fröding, Robin Zetterström, Anton Christensen (Team Hero)
👤 Robin Zetterstrøm 73 poeng Mats Holmgren, Micke Svensson, Claes Runhagen (Team Pikeblood)
👤 Mike Svensson 81 poeng Anders Lantz, Jesper Andersson, Erik Sandlund (Team Ekerö)
👤 Anders Lantz 70 poeng Mattias Wallén, Henrik Andersson, Mikael Andersson (Team Uppsala Pike Brigade)
👤 Henrik Andersson 70 poeng Jan Eklund, Robin Gustafsson, Tommy Forsberg (Team North)
👤 Robin Gustafsson 70 poeng Mats Holmgren, Micke Svensson, Claes Runhagen (Team Pikeblood)
👤 Mike Svensson 75 poeng Andreas Åslund, Daniel Strid, Erik Laine (Team Bigfishon)
👤 Erik Laine 73 poeng Ulf Hagman, Bengt Sjödin (Mighty Pike)
👤 Ulf Hagman 80 poeng Mats Holmgren, Micke Svensson, Claes Runhagen (Team Pikeblood)
👤 Mike Svensson 101 poeng Niklas Wallenström, Mikael Wallenström, Sonny Johansson (Team Vänsterbøj)
👤 Niklas Wallenström 79 poeng Joakim waxin, Henrik Hagman, Peter Östergren (Aros Anglers)
👤 Henrik Hagman 71 poeng Johan Hellberg, Markus Forstén (Team Mkc)
👤 Johan Hellberg 71 poeng David Barton, Theo Barton, Jakob Barton (B18 Pike Team)
👤 Theo Barton 93 poeng Ulf Hagman, Bengt Sjödin (Mighty Pike)
👤 Ulf Hagman 72 poeng Tommy Nilsson, Johan Holmgren (Team Silverfisk)
👤 Johan Holmgren 78 poeng Pontus Karsenbarg, Joakim Hahne, Magnus Olsson (Glädjehugget)
👤 Pontus Karsenbarg 86 poeng Anders Holm, Mattias Backström (Flyspin Adelsö)
👤 Mattias Backström 92 poeng Magnus Holtmar, Rasmus Grebacken, Olle Lundstedt (Uavgjort)
👤 Rasmus Grebacken 83 poeng Fredrik Larsson, Alexander Hellblom, Håkan Johansson (Alfredanglers)
👤 Håkan Johansson 79 poeng Johan Moquist, Håkan Moquist (lag 70+)
👤 Håkan Moquist 70 poeng Toni Välimäki, Björn Lundell, Magnus Arvhammar (Club Pike)
👤 Björn Lundell 75 poeng Pontus Karsenbarg, Joakim Hahne, Magnus Olsson (Glädjehugget)
👤 Pontus Karsenbarg 71 poeng Kevin Lundvall, Jens Andersson, Joakim Danneker (Team Miab)
👤 Kevin Lundvall 75 poeng David Barton, Theo Barton, Jakob Barton (B18 Pike Team)
👤 Theo Barton 70 poeng Christer Kvarnström, Kenneth Möykky (Snickers)
👤 Kenneth Möykky 87 poeng Anders Eriksson-Tobias Metso-Nichlas Andersson (Team Eastfield/Bakom Ön)
74 poeng Sebastian Calinescu, Jonatan Brunnelöv, Max Riesel (American Tackle Sweden)
👤 Max Riesel 70 poeng Tim Kjellén, Linus Alvin, Samuel Jonsson (Team Wezzan)
👤 Samuel Johnson 72 poeng Magnus Holtmar, Rasmus Grebacken, Olle Lundstedt (Uavgjort)
👤 Magnus Holtmar 90 poeng Fredrik Bäck, Torbjörn Odén, Jens Segrén (Team Trosa Fishing Guide/Daiwa)
👤 Jens Segren 71 poeng Wille Bäckström, Olle Sjöblom, Tomas Af Geijerstam (The Blue Stripes)
👤 Wille Backström 71 poeng Johan Sjöberg, Indulis Salaks, Aturs Salaks (Team Jomas)
👤 Indulis Salaks 72 poeng Sebastian Calinescu, Jonatan Brunnelöv, Max Riesel (American Tackle Sweden)
👤 Jonathan Brunnelöv 84 poeng Marcus Bergström, Andreas Rickling; Dennis Andreasson (Ukjent lag)
👤 Andreas Rickling; Dennis Andreasson 75 poeng Jan Eklund, Robin Gustafsson, Tommy Forsberg (Team North)
👤 Robin Gustafsson 77 poeng Fredrik Larsson, Alexander Hellblom, Håkan Johansson (Alfredanglers)
👤 Håkan Johansson 103 poeng Lars Lindahl, Patrik Plensners, Joakim Scott (Lindahls Fiske & Natur)
👤 Patrik Plensners 72 poeng Niklas Wallenström, Mikael Wallenström, Sonny Johansson (Team Vänsterbøj)
👤 Niklas Wallenström 81 poeng Jakob Lindahl, Marcus Lundgren (Team Livlinan)
👤 Jakob Lindahl 100 poeng Andreas Kalholm, Marcus Andersson, Henrik Ekström (Team2Spön)
👤 Andreas Kalholm 76 poeng Ulf Hagman, Bengt Sjödin (Mighty Pike)
👤 Ulf Hagman 75 poeng Martin Wahlquist, Christian Wahlquist, Erik Segnestam (Predator Fishing Scandinavia)
👤 Martin Wahlquist 81 poeng Per Hallin, Andreas Fridner Daniel Fridner (Uv Pike)
👤 Per Hallin 74 poeng Ulf Hagman, Bengt Sjödin (Mighty Pike)
👤 Bengt Sjödin 82 poeng Fredrik Bäck, Torbjörn Odén, Jens Segrén (Team Trosa Fishing Guide/Daiwa)
👤 Fredrik Back 82 poeng Leo Waldner, Simon Classon, William Lillbäck (Team 112A)
👤 William Lillbäck 83 poeng Pontus Karsenbarg, Joakim Hahne, Magnus Olsson (Glädjehugget)
👤 Magnus Olsson 73 poeng Sebastian Calinescu, Jonatan Brunnelöv, Max Riesel (American Tackle Sweden)
👤 Jonathan Brunnelöv 96 poeng Fredrik Bäck, Torbjörn Odén, Jens Segrén (Team Trosa Fishing Guide/Daiwa)
👤 Fredrik Back 85 poeng Johan Sjöberg, Indulis Salaks, Aturs Salaks (Team Jomas)
👤 Aturs Salaks 82 poeng Tommie Lindström, Dennis Johansson, Alexander Carlde (Team Smidmek)
👤 Tommie Lindstrøm 80 poeng Fredrik Bäck, Torbjörn Odén, Jens Segrén (Team Trosa Fishing Guide/Daiwa)
👤 Torbjörn Odén 71 poeng Sebastian Calinescu, Jonatan Brunnelöv, Max Riesel (American Tackle Sweden)
👤 Sebastian Calinescu 70 poeng David Barton, Theo Barton, Jakob Barton (B18 Pike Team)
👤 Theo Barton 71 poeng Toni Välimäki, Björn Lundell, Magnus Arvhammar (Club Pike)
👤 Magnus Arvhammar 93 poeng Alexander Forslund, Sofie Arvidsson (Pinglor And Boys)
👤 Sophie Arvidsson 94 poeng Jimmy Andersson, Erik Lantz, Johan Holmberg (Team Stockholm)
👤 Johan Holmberg 72 poeng Joakim waxin, Henrik Hagman, Peter Östergren (Aros Anglers)
👤 Peter Ostergren 88 poeng Kenneth Karlsson, Robert Hellqvist, Lars Berglund (Flannel)
👤 Lars Berglund 71 poeng Tim Kjellén, Linus Alvin, Samuel Jonsson (Team Wezzan)
👤 Tim Kjellén 74 poeng Sebastian Calinescu, Jonatan Brunnelöv, Max Riesel (American Tackle Sweden)
👤 Jonathan Brunnelöv 94 poeng Kenneth Karlsson, Robert Hellqvist, Lars Berglund (Flannel)
👤 Lars Berglund 87 poeng Magnus Ström, Daniel Granholm, Jarkko Rantalainen (Mälaren Lures)
👤 Jarkko Rantalainen 97 poeng Jakob Berggren, Sakarias Tärnblom (Alltid ute og fisker)
👤 Zakarias Tärnblom 76 poeng Johan Hellberg, Markus Forstén (Team Mkc)
👤 Johan Hellberg 79 poeng Magnus Ström, Daniel Granholm, Jarkko Rantalainen (Mälaren Lures)
👤 Jarkko Rantalainen 70 poeng Dan Sundström, Pierre Holm, Magnus Lind (Team Shrimp Salad)
👤 Magnus Lind 87 poeng Fredrik Bäck, Torbjörn Odén, Jens Segrén (Team Trosa Fishing Guide/Daiwa)
👤 Fredrik Back 75 poeng Joakim waxin, Henrik Hagman, Peter Östergren (Aros Anglers)
👤 Henrik Hagman 80 poeng Daniel Schedin, Hampus Magnusson, Linus Larsson (Team Vazz)
👤 Linus Larsson 70 poeng Martin Wahlquist, Christian Wahlquist, Erik Segnestam (Predator Fishing Scandinavia)
👤 Erik Segnestam 71 poeng Mats Holmgren, Micke Svensson, Claes Runhagen (Team Pikeblood)
👤 Mats Holmgren 79 poeng Fredrik Bäck, Torbjörn Odén, Jens Segrén (Team Trosa Fishing Guide/Daiwa)
👤 Torbjörn Odén 72 poeng Alexander Lundin, Petter Dunbäck, Fredrik Lindqvist (Syntaksfeil)
👤 Fredrik Lindqvist 72 poeng Johan Enander, Mattias Lloryd, Kristoffer Brandt (Team Nöff Nöff)
👤 Johan Enander 73 poeng Dan Sundström, Pierre Holm, Magnus Lind (Team Shrimp Salad)
👤 Magnus Lind 78 poeng Daniel Schedin, Hampus Magnusson, Linus Larsson (Team Vazz)
👤 Linus Larsson 79 poeng Johan Moquist, Håkan Moquist (lag 70+)
👤 Johan Moquist 83 poeng Toni Välimäki, Björn Lundell, Magnus Arvhammar (Club Pike)
👤 Toni Välimäki 97 poeng Mattias Wallén, Henrik Andersson, Mikael Andersson (Team Uppsala Pike Brigade)
👤 Mattias Wallén 70 poeng Tim Fredman, Michael Andersson, Robin Nero (Skull Bone Fishing)
👤 Tim Fredman 72 poeng Anders Filling, Ernst Ålund, Linus Mickelsson (lag 79/80)
👤 Ernst Ålund 95 poeng Daniel Leijonhufvud, Jonas Kalmkvist, Roland Strand (Kls Sportfiske)
👤 Roland Strand 91 poeng Fredrik Bäck, Torbjörn Odén, Jens Segrén (Team Trosa Fishing Guide/Daiwa)
👤 Jens Segren 99 poeng Jan Eklund, Robin Gustafsson, Tommy Forsberg (Team North)
👤 Robin Gustafsson 77 poeng Niklas Wallenström, Mikael Wallenström, Sonny Johansson (Team Vänsterbøj)
👤 Niklas Wallenström 75 poeng Magnus Ström, Daniel Granholm, Jarkko Rantalainen (Mälaren Lures)
👤 Jarkko Rantalainen 79 poeng Alexander Lundin, Petter Dunbäck, Fredrik Lindqvist (Syntaksfeil)
👤 Alexander Lundin 96 poeng Tobias Hokander, Micke Borg, Johan Söderman (Team Trollspö)
👤 Tobias Hokander 78 poeng Jakob Berggren, Sakarias Tärnblom (Alltid ute og fisker)
👤 Jakob Berggren 70 poeng Daniel Schedin, Hampus Magnusson, Linus Larsson (Team Vazz)
👤 Linus Larsson 72 poeng Andreas Kalholm, Marcus Andersson, Henrik Ekström (Team2Spön)
👤 Andreas Kalholm 87 poeng Fredrik Bäck, Torbjörn Odén, Jens Segrén (Team Trosa Fishing Guide/Daiwa)
👤 Fredrik Back 84 poeng Wille Bäckström, Olle Sjöblom, Tomas Af Geijerstam (The Blue Stripes)
👤 Olle Sjöblom 71 poeng Henrik Fröding, Robin Zetterström, Anton Christensen (Team Hero)
👤 Robin Zetterstrøm 78 poeng Oskar Levin Max Boström Carl Lindahl (Team Lysmask)
81 poeng David Barton, Theo Barton, Jakob Barton (B18 Pike Team)
👤 David Barton 74 poeng Joakim Jegestad, Robert Eriksson, Jan Henriksson (The Dudes)
👤 Robert Eriksson 76 poeng Lars Englund, Lars Lundberg (Team Finess)
👤 Lars Lundberg 70 poeng Kevin Lundvall, Jens Andersson, Joakim Danneker (Team Miab)
👤 Kevin Lundvall 89 poeng Mikael Carlenstam. Nicka Hellenberg, Lasse Sjöblom (Mollbergs blanding)
👤 Mikael Carlenstam. Nick Hellenberg 83 poeng Magnus Holtmar, Rasmus Grebacken, Olle Lundstedt (Uavgjort)
👤 Magnus Holtmar 73 poeng Magnus Holtmar, Rasmus Grebacken, Olle Lundstedt (Uavgjort)
👤 Rasmus Grebacken 70 poeng Tony Möllergren, Max Andersson, Staffan Norlin (Toby Dick)
👤 Staffan Norlin 73 poeng Jimmy Andersson, Erik Lantz, Johan Holmberg (Team Stockholm)
👤 Jimmy Andersson 83 poeng Wille Bäckström, Olle Sjöblom, Tomas Af Geijerstam (The Blue Stripes)
👤 Olle Sjöblom 87 poeng Fredrik Larsson, Alexander Hellblom, Håkan Johansson (Alfredanglers)
👤 Håkan Johansson 70 poeng Martin Wahlquist, Christian Wahlquist, Erik Segnestam (Predator Fishing Scandinavia)
👤 Christian Wahlquist 74 poeng Leo Waldner, Simon Classon, William Lillbäck (Team 112A)
👤 William Lillbäck 72 poeng Daniel Schedin, Hampus Magnusson, Linus Larsson (Team Vazz)
👤 Daniel Schedin 86 poeng Fredrik Bäck, Torbjörn Odén, Jens Segrén (Team Trosa Fishing Guide/Daiwa)
👤 Torbjörn Odén 100 poeng Kenneth Karlsson, Robert Hellqvist, Lars Berglund (Flannel)
👤 Kenneth Karlsson 73 poeng Jan Eklund, Robin Gustafsson, Tommy Forsberg (Team North)
👤 Tommy Forsberg 74 poeng Fredrik Larsson, Alexander Hellblom, Håkan Johansson (Alfredanglers)
👤 Håkan Johansson 70 poeng Thomas Eriksson, Claes Högberg, Peter Puhakka (Team Stäket)
👤 Claes Högberg 83 poeng Tim Kjellén, Linus Alvin, Samuel Jonsson (Team Wezzan)
👤 Samuel Johnson 75 poeng Kenneth Karlsson, Robert Hellqvist, Lars Berglund (Flannel)
👤 Kenneth Karlsson 71 poeng Mats Holmgren, Micke Svensson, Claes Runhagen (Team Pikeblood)
👤 Mats Holmgren 72 poeng Per Hallin, Andreas Fridner Daniel Fridner (Uv Pike)
👤 Andreas Fridner Daniel Fridner 86 poeng Peter Wibjörn, Martin Stenback; Björn Dolk (For et jævla stikk!)
👤 Martin Stenback; Björn Dolk 88 poeng Tony Möllergren, Max Andersson, Staffan Norlin (Toby Dick)
👤 Tony Møllergren 76 poeng Mikael Carlenstam. Nicka Hellenberg, Lasse Sjöblom (Mollbergs blanding)
👤 Lasse Sjöblom 70 poeng Fredrik Larsson, Alexander Hellblom, Håkan Johansson (Alfredanglers)
👤 Alexander Hellblom 77 poeng Fredrik Bäck, Torbjörn Odén, Jens Segrén (Team Trosa Fishing Guide/Daiwa)
👤 Torbjörn Odén 79 poeng Fredrik Bäck, Torbjörn Odén, Jens Segrén (Team Trosa Fishing Guide/Daiwa)
👤 Fredrik Back 110 poeng Thomas Eriksson, Claes Högberg, Peter Puhakka (Team Stäket)
👤 Peter Puhakka 75 poeng Anders Eriksson-Tobias Metso-Nichlas Andersson (Team Eastfield/Bakom Ön)
89 poeng Anders Lantz, Jesper Andersson, Erik Sandlund (Team Ekerö)
👤 Jesper Andersson 70 poeng Thomas Eriksson, Claes Högberg, Peter Puhakka (Team Stäket)
👤 Thomas Eriksson 86 poeng Fredrik Bäck, Torbjörn Odén, Jens Segrén (Team Trosa Fishing Guide/Daiwa)
👤 Fredrik Back 70 poeng David Öman, Viktor Nissilä, Simon Ingman (A i Gnaget)
👤 Viktor Nissilä 78 poeng Fredrik Bäck, Torbjörn Odén, Jens Segrén (Team Trosa Fishing Guide/Daiwa)
👤 Fredrik Back 74 poeng Magnus Holtmar, Rasmus Grebacken, Olle Lundstedt (Uavgjort)
👤 Olle Lundstedt 72 poeng Mattias Leksell, Magnus Morath, Mikael Leksell (West Hill Anglers)
👤 Magnus Morath 70 poeng David Barton, Theo Barton, Jakob Barton (B18 Pike Team)
👤 Jakob Barton 82 poeng Joakim Jegestad, Robert Eriksson, Jan Henriksson (The Dudes)
👤 Jan Henriksson 77 poeng Alexander Lundin, Petter Dunbäck, Fredrik Lindqvist (Syntaksfeil)
👤 Alexander Lundin 71 poeng Elias Lindskog, Fredrik Näslund, (Rovdyrlaget Sundbybergs Sportfiske)
👤 Fredrik Näslund 77 poeng Sebastian Jönsson, Felix Calmegård, Petter Winberg (Team Fps)
👤 Peter Winberg 70 poeng Fredrik Sundkvist, Christoffer Sundkvist, Pär Dahlgren (Team Gäddfighten)
👤 Fredrik Sundkvist 93 poeng Magnus Holtmar, Rasmus Grebacken, Olle Lundstedt (Uavgjort)
👤 Rasmus Grebacken 73 poeng Joakim waxin, Henrik Hagman, Peter Östergren (Aros Anglers)
👤 Peter Ostergren 73 poeng Johan Hellberg, Markus Forstén (Team Mkc)
👤 Markus Forstén 76 poeng Erik Berg, Johan Bäck, Christofer Torbjörnsson (Bergs Fiske)
👤 Johan Tilbake 70 poeng Marcus Bergström, Andreas Rickling; Dennis Andreasson (Ukjent lag)
👤 Marcus Bergström 79 poeng Tim Kjellén, Linus Alvin, Samuel Jonsson (Team Wezzan)
👤 Tim Kjellén 75 poeng Kevin Lundvall, Jens Andersson, Joakim Danneker (Team Miab)
👤 Joakim Danneker 76 poeng Fredrik Bäck, Torbjörn Odén, Jens Segrén (Team Trosa Fishing Guide/Daiwa)
👤 Fredrik Back 74 poeng Joakim waxin, Henrik Hagman, Peter Östergren (Aros Anglers)
👤 Peter Ostergren 72 poeng Leo Waldner, Simon Classon, William Lillbäck (Team 112A)
👤 Leo Waldner 83 poeng Fredrik Larsson, Alexander Hellblom, Håkan Johansson (Alfredanglers)
👤 Håkan Johansson 84 poeng Tim Kjellén, Linus Alvin, Samuel Jonsson (Team Wezzan)
👤 Tim Kjellén 71 poeng Marcus Bergström, Andreas Rickling; Dennis Andreasson (Ukjent lag)
👤 Marcus Bergström 71 poeng Erik Berg, Johan Bäck, Christofer Torbjörnsson (Bergs Fiske)
👤 Christopher Torbjörnsson 77 poeng Christian Pizzoni Elfving, Jonas Skotte, Anders Kjellén (A.jensen Flyfishing & Friends)
👤 Christian Pizzoni Elfwing 85 poeng Martin Wahlquist, Christian Wahlquist, Erik Segnestam (Predator Fishing Scandinavia)
👤 Martin Wahlquist 94 poeng Johan Sjöberg, Indulis Salaks, Aturs Salaks (Team Jomas)
👤 Indulis Salaks 75 poeng Alexander Lundin, Petter Dunbäck, Fredrik Lindqvist (Syntaksfeil)
👤 Fredrik Lindqvist 92 poeng Leo Waldner, Simon Classon, William Lillbäck (Team 112A)
👤 Leo Waldner 75 poeng Alexander Lundin, Petter Dunbäck, Fredrik Lindqvist (Syntaksfeil)
👤 Fredrik Lindqvist 83 poeng Fredrik Larsson, Alexander Hellblom, Håkan Johansson (Alfredanglers)
👤 Alexander Hellblom 99 poeng Fredrik Sundkvist, Christoffer Sundkvist, Pär Dahlgren (Team Gäddfighten)
👤 Christopher Sundkvist 86 poeng Magnus Ström, Daniel Granholm, Jarkko Rantalainen (Mälaren Lures)
👤 Daniel Granholm 70 poeng Kenneth Karlsson, Robert Hellqvist, Lars Berglund (Flannel)
👤 Kenneth Karlsson 75 poeng Alexander Forslund, Sofie Arvidsson (Pinglor And Boys)
👤 Alexander Forslund 70 poeng Mikael Carlenstam. Nicka Hellenberg, Lasse Sjöblom (Mollbergs blanding)
👤 Mikael Carlenstam. Nick Hellenberg 80 poeng Paul Lehecka, Patric Vedin, Mikael Stålsäter (Isla Blanca)
👤 Patrick Vedin 75 poeng Johan Moquist, Håkan Moquist (lag 70+)
👤 Håkan Moquist