Jaktia Delsbo Gjedde & Abbor
Sortering: Tidspunkt for fangst (eldste først) Tidspunkt for fangst (nyeste først) Vis størst først Vis i det minste først Navn A-Z Navn Ö-A Sk norsk sortering
Abbor 33 poeng Åsa Johansson, Jerker Eriksson, Sebastian Sjölund (togstasjon)
👤 Åsa Johansson Abbor 34 poeng Johan Svensson, Tommy Sjölander, Per Sjögren (Tohan)
👤 Per Sjøgren Abbor 31 poeng Bjarne Rålund, Lars Larsson (Team Gäddlunken)
👤 Bjarne Rålund Abbor 34 poeng Marcus Ljung, Erik Lidström (Team Gäddsax)
👤 Erik Lidstrøm Abbor 32 poeng Robin Stigås, Kent Eklund, Per Mickelsson (Stursk Fiskelag)
👤 Robin Stigås Gjedde 68 poeng Emil Bryngelsson, Christian Sydh (The Hookers)
👤 Emil Bryngelsson Abbor 37 poeng Elias Eriksson, Kjell-Åke Johansson (Team Slhk)
👤 Kjell-Åke Johansson Abbor 34 poeng Robin Stigås, Kent Eklund, Per Mickelsson (Stursk Fiskelag)
👤 Per Mickelsson Abbor 31 poeng Robin Stigås, Kent Eklund, Per Mickelsson (Stursk Fiskelag)
👤 Kent Eklund Gjedde 103 poeng Åsa Johansson, Jerker Eriksson, Sebastian Sjölund (togstasjon)
👤 Åsa Johansson Abbor 31 poeng Robin Stigås, Kent Eklund, Per Mickelsson (Stursk Fiskelag)
👤 Per Mickelsson Abbor 33 poeng Gustav Eriksson, Johan Andreasson, Sven Åhs (Forsa Fish Fighters)
👤 Gustav Eriksson Gjedde 95 poeng Johan Svensson, Tommy Sjölander, Per Sjögren (Tohan)
👤 Johan Svensson Abbor 35 poeng Robin Stigås, Kent Eklund, Per Mickelsson (Stursk Fiskelag)
👤 Robin Stigås Abbor 30 poeng Oskar Sundvall, Kent Sundvall, Mats Håkansson (Team Fishing)
👤 Oskar Sundvall Abbor 32 poeng Gustav Eriksson, Johan Andreasson, Sven Åhs (Forsa Fish Fighters)
👤 Gustav Eriksson Gjedde 82 poeng Markus Björk, Niclas Björk (Dellengronkarna)
👤 Niclas Björk Gjedde 97 poeng Bjarne Rålund, Lars Larsson (Team Gäddlunken)
👤 Lars Larsson Gjedde 81 poeng David Fredin, Daniel Lindvall, Tobias Thegström (Gött Mos)
👤 David Fredin Abbor 35 poeng Victor larsson, Fredrik sjöblom (Norras)
👤 Victor Larsson Abbor 34 poeng Fredrik Bylund, Mikael Svedberg, Jörgen Johansson (Norrbo Pro Angler)
👤 Fredrik Bylund Gjedde 60 poeng Andreas Rooth, Magnus Bergman, Peter Kjellin (Gripens Excellent Fishing Patrol)
👤 Andreas Rooth Gjedde 65 poeng Oskar Sundvall, Kent Sundvall, Mats Håkansson (Team Fishing)
👤 Kent Sundvall Gjedde 80 poeng Oskar Sundvall, Kent Sundvall, Mats Håkansson (Team Fishing)
👤 Kent Sundvall Abbor 31 poeng Marcus Ljung, Erik Lidström (Team Gäddsax)
👤 Marcus Ljung Gjedde 83 poeng Axel Strandberg, Kim Nordin, Leo Stridh (Team Ullmures)
👤 Kim Nordin Gjedde 60 poeng Ludvig Edenström, Alfred Sellen, Thomas Edenström (Team Eden)
👤 Ludvig Edenström Abbor 32 poeng Hugo Rålund, Hugo Tönners, Felix Tönners (Team Maskmet)
👤 Hugo Rålund Abbor 30 poeng Marcus Ljung, Erik Lidström (Team Gäddsax)
👤 Erik Lidstrøm Abbor 31 poeng Ludvig Edenström, Alfred Sellen, Thomas Edenström (Team Eden)
👤 Alfred Sellen Abbor 32 poeng Hugo Rålund, Hugo Tönners, Felix Tönners (Team Maskmet)
👤 Hugo Rålund Abbor 33 poeng Hugo Rålund, Hugo Tönners, Felix Tönners (Team Maskmet)
👤 Felix Tönners Abbor 35 poeng Victor larsson, Fredrik sjöblom (Norras)
👤 Victor Larsson Abbor 30 poeng Joakim Nyberg, Simon Borg (Team Dekra)
👤 Joakim Nyberg Abbor 30 poeng Joakim Nyberg, Simon Borg (Team Dekra)
👤 Simon Borg Abbor 35 poeng Gustav Eriksson, Johan Andreasson, Sven Åhs (Forsa Fish Fighters)
👤 Johan Andreasson Abbor 32 poeng Victor larsson, Fredrik sjöblom (Norras)
👤 Victor Larsson Abbor 36 poeng Gustav Eriksson, Johan Andreasson, Sven Åhs (Forsa Fish Fighters)
👤 Gustav Eriksson Gjedde 86 poeng Hugo Rålund, Hugo Tönners, Felix Tönners (Team Maskmet)
👤 Felix Tönners Abbor 30 poeng Victor larsson, Fredrik sjöblom (Norras)
👤 Victor Larsson Abbor 35 poeng Markus Björk, Niclas Björk (Dellengronkarna)
👤 Markus Björk Abbor 33 poeng Gustav Eriksson, Johan Andreasson, Sven Åhs (Forsa Fish Fighters)
👤 Sven Ohs Gjedde 92 poeng Åsa Johansson, Jerker Eriksson, Sebastian Sjölund (togstasjon)
👤 Jerker Eriksson Abbor 33 poeng Robin Stigås, Kent Eklund, Per Mickelsson (Stursk Fiskelag)
👤 Per Mickelsson Gjedde 87 poeng Bjarne Rålund, Lars Larsson (Team Gäddlunken)
👤 Bjarne Rålund Gjedde 88 poeng Olov Eriksson, Magnus Högström, Danne Gäfvert (Hudiksvalls Marine)
👤 Magnus Högström Gjedde 61 poeng Axel Strandberg, Kim Nordin, Leo Stridh (Team Ullmures)
👤 Axel Strandberg Abbor 32 poeng Markus Björk, Niclas Björk (Dellengronkarna)
👤 Markus Björk Abbor 30 poeng Jessica Dolk, Niclas Hall (Mörtely Crew)
👤 Jessica Dagger Abbor 30 poeng Emil Bergström, Olof Enqvist, Johan Eriksson (Pike Performance)
👤 Olof Enqvist Gjedde 87 poeng Johan Svensson, Tommy Sjölander, Per Sjögren (Tohan)
👤 Per Sjøgren Abbor 31 poeng Axel Strandberg, Kim Nordin, Leo Stridh (Team Ullmures)
👤 Leo Stridh Abbor 44 poeng Jessica Dolk, Niclas Hall (Mörtely Crew)
👤 Jessica Dagger Gjedde 91 poeng Gustav Eriksson, Johan Andreasson, Sven Åhs (Forsa Fish Fighters)
👤 Johan Andreasson Abbor 30 poeng Henrik og Stefan Sandin (Team Sandin)
Abbor 30 poeng Axel Strandberg, Kim Nordin, Leo Stridh (Team Ullmures)
👤 Kim Nordin Abbor 31 poeng Henrik og Stefan Sandin (Team Sandin)
Abbor 30 poeng Hugo Rålund, Hugo Tönners, Felix Tönners (Team Maskmet)
👤 Felix Tönners Abbor 30 poeng Lukas Ekblom, Isak Nordh, David Ranameramullage (Friggeborna)
👤 Lukas Ekblom Abbor 30 poeng Hugo Rålund, Hugo Tönners, Felix Tönners (Team Maskmet)
👤 Felix Tönners Abbor 31 poeng Fredrik Bylund, Mikael Svedberg, Jörgen Johansson (Norrbo Pro Angler)
👤 Fredrik Bylund Gjedde 70 poeng Mikael Larsson, Jennelie Bergvall, Alexander Johansson (Seek And Hook)
👤 Mikael Larsson Abbor 32 poeng David Fredin, Daniel Lindvall, Tobias Thegström (Gött Mos)
👤 Tobias Thegström Abbor 31 poeng Axel Strandberg, Kim Nordin, Leo Stridh (Team Ullmures)
👤 Leo Stridh Abbor 30 poeng Fredrik Bylund, Mikael Svedberg, Jörgen Johansson (Norrbo Pro Angler)
👤 Fredrik Bylund Abbor 30 poeng Axel Strandberg, Kim Nordin, Leo Stridh (Team Ullmures)
👤 Kim Nordin Gjedde 83 poeng Marcus Ljung, Erik Lidström (Team Gäddsax)
👤 Erik Lidstrøm Abbor 30 poeng Henrik og Stefan Sandin (Team Sandin)
Abbor 38 poeng Elias Eriksson, Kjell-Åke Johansson (Team Slhk)
👤 Kjell-Åke Johansson Abbor 33 poeng Fredrik Bylund, Mikael Svedberg, Jörgen Johansson (Norrbo Pro Angler)
👤 Jørgen Johansson Gjedde 62 poeng Bjarne Rålund, Lars Larsson (Team Gäddlunken)
👤 Bjarne Rålund Gjedde 61 poeng Gustav Eriksson, Johan Andreasson, Sven Åhs (Forsa Fish Fighters)
👤 Sven Ohs Abbor 30 poeng Gustav Eriksson, Johan Andreasson, Sven Åhs (Forsa Fish Fighters)
👤 Johan Andreasson Abbor 33 poeng Henrik og Stefan Sandin (Team Sandin)
86 poeng Marcus Ljung, Erik Lidström (Team Gäddsax)
👤 Erik Lidstrøm 34 poeng Axel Strandberg, Kim Nordin, Leo Stridh (Team Ullmures)
👤 Kim Nordin Gjedde 79 poeng Andreas Rooth, Magnus Bergman, Peter Kjellin (Gripens Excellent Fishing Patrol)
👤 Magnus Bergman Abbor 36 poeng Elias Eriksson, Kjell-Åke Johansson (Team Slhk)
👤 Kjell-Åke Johansson Abbor 30 poeng Åsa Johansson, Jerker Eriksson, Sebastian Sjölund (togstasjon)
👤 Åsa Johansson Gjedde 64 poeng Bjarne Rålund, Lars Larsson (Team Gäddlunken)
👤 Bjarne Rålund Abbor 30 poeng Henrik og Stefan Sandin (Team Sandin)
Abbor 42 poeng Elias Eriksson, Kjell-Åke Johansson (Team Slhk)
👤 Kjell-Åke Johansson Gjedde 100 poeng Johan Svensson, Tommy Sjölander, Per Sjögren (Tohan)
👤 Johan Svensson Abbor 31 poeng Olov Eriksson, Magnus Högström, Danne Gäfvert (Hudiksvalls Marine)
👤 Magnus Högström Abbor 36 poeng Elias Eriksson, Kjell-Åke Johansson (Team Slhk)
👤 Kjell-Åke Johansson Abbor 34 poeng Olov Eriksson, Magnus Högström, Danne Gäfvert (Hudiksvalls Marine)
👤 Olov Eriksson Gjedde 92 poeng Gustav Eriksson, Johan Andreasson, Sven Åhs (Forsa Fish Fighters)
👤 Sven Ohs 31 poeng Elias Eriksson, Kjell-Åke Johansson (Team Slhk)
👤 Kjell-Åke Johansson 30 poeng Axel Strandberg, Kim Nordin, Leo Stridh (Team Ullmures)
👤 Axel Strandberg 36 poeng Elias Eriksson, Kjell-Åke Johansson (Team Slhk)
👤 Kjell-Åke Johansson 34 poeng Elias Eriksson, Kjell-Åke Johansson (Team Slhk)
👤 Elias Eriksson Abbor 35 poeng Elias Eriksson, Kjell-Åke Johansson (Team Slhk)
👤 Elias Eriksson Abbor 34 poeng Åsa Johansson, Jerker Eriksson, Sebastian Sjölund (togstasjon)
👤 Jerker Eriksson Abbor 32 poeng Marcus Ljung, Erik Lidström (Team Gäddsax)
👤 Erik Lidstrøm Abbor 31 poeng Peter Schröder, Henrik Florentin, Edvin Schröder, (Team Branog)
👤 Peter Schroeder Gjedde 88 poeng Elias Eriksson, Kjell-Åke Johansson (Team Slhk)
👤 Elias Eriksson Abbor 30 poeng David Fredin, Daniel Lindvall, Tobias Thegström (Gött Mos)
👤 Tobias Thegström Abbor 34 poeng Peter Schröder, Henrik Florentin, Edvin Schröder, (Team Branog)
👤 Henrik Florentin Abbor 35 poeng Johan Svensson, Tommy Sjölander, Per Sjögren (Tohan)
👤 Johan Svensson Abbor 34 poeng Emil Bryngelsson, Christian Sydh (The Hookers)
👤 Emil Bryngelsson Abbor 32 poeng Johan Svensson, Tommy Sjölander, Per Sjögren (Tohan)
👤 Johan Svensson Abbor 30 poeng Fredrik Bylund, Mikael Svedberg, Jörgen Johansson (Norrbo Pro Angler)
👤 Jørgen Johansson Abbor 31 poeng Olov Eriksson, Magnus Högström, Danne Gäfvert (Hudiksvalls Marine)
👤 Magnus Högström Abbor 32 poeng Peter Schröder, Henrik Florentin, Edvin Schröder, (Team Branog)
👤 Henrik Florentin Abbor 31 poeng Johan Svensson, Tommy Sjölander, Per Sjögren (Tohan)
👤 Per Sjøgren Abbor 33 poeng Olov Eriksson, Magnus Högström, Danne Gäfvert (Hudiksvalls Marine)
👤 Magnus Högström Abbor 30 poeng Olov Eriksson, Magnus Högström, Danne Gäfvert (Hudiksvalls Marine)
👤 Olov Eriksson Abbor 30 poeng Johan Svensson, Tommy Sjölander, Per Sjögren (Tohan)
👤 Per Sjøgren Abbor 35 poeng David Fredin, Daniel Lindvall, Tobias Thegström (Gött Mos)
👤 Tobias Thegström Abbor 31 poeng Johan Svensson, Tommy Sjölander, Per Sjögren (Tohan)
👤 Per Sjøgren