Geitetrekket 2022
Sortering: Tidspunkt for fangst (eldste først) Tidspunkt for fangst (nyeste først) Vis størst først Vis i det minste først Navn A-Z Navn Ö-A Sk norsk sortering
70 poeng Johan Sundström: Peter Granberg: Tony Eriksson (Team Uttern)
62 poeng Mathias Engström, Fredrik Engström, Marcus Karlsson (Team Braxflax)
👤 Mathias Engström 64 poeng Jan Bergendahl, Casper Bergendahl, Mathias Eriksson (Hfc.ax Fishing Team)
👤 Jan Bergendahl 89 poeng Marcus Öhman, Michael Öhman, Alfons Eriksson (Mma Fishing)
👤 Alfons Eriksson 67 poeng Anders Bjarbo, Filip Tangen, Sebastian Ahlqvist (Fts Team Slempåk)
👤 Sebastian Ahlqvist 95 poeng Benjamin Christensen, Simon Karlsson, Daniel Sundblom (Lengst, Roughest & Smallest)
👤 Benjamin Christensen 62 poeng Jimmie Eriksson, Thobias Land, Glenn Sedin (Beer-Buster)
👤 Jimmie Eriksson 70 poeng Jimmy B, Mathias F (Team Wlf)
👤 Mathias F 62 poeng Mathias Engström, Fredrik Engström, Marcus Karlsson (Team Braxflax)
👤 Mathias Engström 60 poeng Idman Ingvar, Hedenberg Anna (Team Sundars)
👤 Idman Ingvar 60 poeng Tomas Söderberg, Johan Söderberg, Marcus Karlsson (Strandnäs Xo)
👤 Tomas Söderberg 62 poeng Linus Andersson, Tobias Sjöstrand, Kasper Lycke (Pokal.ax)
👤 Linus Andersson 61 poeng Linus Andersson, Tobias Sjöstrand, Kasper Lycke (Pokal.ax)
👤 Linus Andersson 72 poeng Johan Roselius, Marcus Sjölund, Daniel Blomster (Mojoboats Åland)
👤 Daniel Blomster 67 poeng Johan Boman, Boris Boman, Torsten Schilling (Team Boman's Cottages)
👤 Torsten Schilling 60 poeng Linus Toivonen, Theo skogberg, Adrian Lautaru (Team Klumpen)
👤 Theo Skogberg 92 poeng Niklas, Kari, Rasmus (Nikara)
👤 Rasmus 88 poeng Jimmy B, Mathias F (Team Wlf)
👤 Mathias F 79 poeng Mattias Nordlund, Daniel Boman, Johannes Nordenholm (Size Matters)
👤 Matthias Nordlund 68 poeng Emilia Lindström, Jerry Mäklin, Andre Häggblom (Team Skating)
👤 Andre Häggblom 69 poeng Ville Boman, Perra Eriksson, Christian Westergård (Team Ballast)
👤 Perra Eriksson 67 poeng Jimmy B, Mathias F (Team Wlf)
👤 Mathias F 66 poeng Johan Boman, Boris Boman, Torsten Schilling (Team Boman's Cottages)
👤 John Boman 73 poeng Jussi Kuitunen, Kenneth Danielsson,, Alexandra Blomsterlund (Team Jussi Lures)
👤 Alexandra Blomsterlund 71 poeng Samuel Nordberg, Elias Eriksson, Otto Silfver (*Gfd*)
👤 Elias Eriksson 73 poeng Niklas, Kari, Rasmus (Nikara)
👤 Rasmus 75 poeng Johan Danielsson, Konrad Sawicki, Mats Fagerlund (Mc Brothers)
👤 Johan Danielsson 87 poeng Jimmie Eriksson, Thobias Land, Glenn Sedin (Beer-Buster)
👤 Jimmie Eriksson 70 poeng Jimmy B, Mathias F (Team Wlf)
👤 Mathias F 67 poeng Morgan Andberg, Katrina Andberg, Christoffer Johansson (Åvalaget)
👤 Morgan Andberg 63 poeng Sofia Nordberg, Lucas Nordberg, Magnus Perander (Team Inficon)
👤 Lucas Nordberg 60 poeng Jonas Jansson, John Lindström, Fredrik Karlsson (Gigahauki)
👤 Fredrik Karlsson 96 poeng Mathias Engström, Fredrik Engström, Marcus Karlsson (Team Braxflax)
👤 Mathias Engström 99 poeng Lucas Sommarström, Rikard Sundelin, Tommy Björkbom (Team Openwater)
👤 Lucas Sommarström 68 poeng Tomas Söderberg, Johan Söderberg, Marcus Karlsson (Strandnäs Xo)
👤 Johan Söderberg 70 poeng Johan Danielsson, Konrad Sawicki, Mats Fagerlund (Mc Brothers)
👤 Mats Fagerlund 69 poeng Johan Roselius, Marcus Sjölund, Daniel Blomster (Mojoboats Åland)
👤 Daniel Blomster 60 poeng Emil Mattsson, Robert Mattsson, Kennet Berndtsson (Be-Ma Fishing)
👤 Emil Mattsson 96 poeng Lucas Sommarström, Rikard Sundelin, Tommy Björkbom (Team Openwater)
👤 Tommy Björkbom 61 poeng Emil Mattsson, Robert Mattsson, Kennet Berndtsson (Be-Ma Fishing)
👤 Emil Mattsson 74 poeng Anton Engblom, Patrik Johans, Mikael Nordas (Team Banjo)
👤 Anton Engblom 65 poeng Jens Johansson, Andre Österlund, Conny Laaksonen (Löphulta Legends)
👤 Andre Österlund 66 poeng Per Nordberg, Bo Nordlund, Kaj Englund (Team Stella)
👤 Bo Nordlund 69 poeng Samuel Nordberg, Elias Eriksson, Otto Silfver (*Gfd*)
👤 Otto Sølv 61 poeng Christopher Eriksson, William Pettersson, Simon Salmelin (Team Hajmat)
👤 William Pettersson 66 poeng Kalle Bergman, Tomas Nordin, Christoffer Widberg (KT Toffe)
👤 Tomas Nordin 66 poeng Jonas Idman, Anders Larsson, Johan Larsson (Team Pungitus)
👤 Jonas Idman 61 poeng Jonas Idman, Anders Larsson, Johan Larsson (Team Pungitus)
👤 Jonas Idman 64 poeng Anders Bjarbo, Filip Tangen, Sebastian Ahlqvist (Fts Team Slempåk)
👤 Anders Bjarbo 64 poeng Eliot Almqvist, Jesper Fröberg, Jacob Tornblad (Team Slacktugg)
👤 Jesper Fröberg 66 poeng Jonas Idman, Anders Larsson, Johan Larsson (Team Pungitus)
👤 Anders Larsson 68 poeng Jonas Idman, Anders Larsson, Johan Larsson (Team Pungitus)
👤 Jonas Idman 66 poeng Marcus Bromels, Anton Bromels, Johan Flöjt (Team Mathaj)
👤 Marcus Bromels 60 poeng John Boman, Mikael Svensson, Gabriel Petrovic (Fts Gears)
👤 John Bowman 94 poeng Anton Engblom, Patrik Johans, Mikael Nordas (Team Banjo)
👤 Patrick Johans 82 poeng Johan Roselius, Marcus Sjölund, Daniel Blomster (Mojoboats Åland)
👤 Marcus Sjölund 65 poeng Jan Bergendahl, Casper Bergendahl, Mathias Eriksson (Hfc.ax Fishing Team)
👤 Jan Bergendahl 94 poeng Johan Roselius, Marcus Sjölund, Daniel Blomster (Mojoboats Åland)
👤 Johan Roselius 71 poeng Eliot Almqvist, Jesper Fröberg, Jacob Tornblad (Team Slacktugg)
👤 Eliot Almqvist 62 poeng Linus Andersson, Tobias Sjöstrand, Kasper Lycke (Pokal.ax)
👤 Linus Andersson 69 poeng Jussi Kuitunen, Kenneth Danielsson,, Alexandra Blomsterlund (Team Jussi Lures)
👤 Kenneth Danielsson 62 poeng Leif Nordlund, Marcus Strand, Kim Egenfelt (Team Panta Rei)
👤 Leif Nordlund 65 poeng Anton Engblom, Patrik Johans, Mikael Nordas (Team Banjo)
👤 Anton Engblom 68 poeng Kalle Bergman, Tomas Nordin, Christoffer Widberg (KT Toffe)
👤 Tomas Nordin 64 poeng Karl-Johan.Henriksson, Seija Laitala, Stefan Nordman (Team Espnäs)
👤 Karl-Johan.Henriksson 70 poeng Lucas Sommarström, Rikard Sundelin, Tommy Björkbom (Team Openwater)
👤 Tommy Björkbom 62 poeng Kent Granqvist, Peter Påvall, Roger Jansson (The Big Liars)
👤 Kent Granqvist 62 poeng Kaj Knuts, Elof Nordlund, Pehr-Johan Perämaa (Team Göras)
👤 Elof Nordlund 60 poeng Christopher Eriksson, William Pettersson, Simon Salmelin (Team Hajmat)
👤 William Pettersson 65 poeng Jonas Jansson, John Lindström, Fredrik Karlsson (Gigahauki)
👤 Jonas Jansson 83 poeng Linus Andersson, Tobias Sjöstrand, Kasper Lycke (Pokal.ax)
👤 Linus Andersson 60 poeng Anton Mattsson, Oskar Jansson, Erik Branér (Fapa Fishing)
👤 Erik Braner 85 poeng Morgan Andberg, Katrina Andberg, Christoffer Johansson (Åvalaget)
👤 Morgan Andberg 90 poeng Lucas Sommarström, Rikard Sundelin, Tommy Björkbom (Team Openwater)
👤 Lucas Sommarström 68 poeng Johan Boman, Boris Boman, Torsten Schilling (Team Boman's Cottages)
👤 Torsten Schilling 72 poeng Knodden Bergman, Magnus Österlund, Tommy Holmberg (Team Vasshäng)
👤 Knodden Bergman 72 poeng Thomas Granfors, Christian Lidblom, Daniel Andersson (Pike Zeppelin)
👤 Christian Lidblom 65 poeng Eliot Almqvist, Jesper Fröberg, Jacob Tornblad (Team Slacktugg)
👤 Jesper Fröberg 71 poeng Tommy Carlsson, Lucas Carlsson, Sören Jansson (Team Roolto)
👤 Lucas Carlsson 66 poeng Emilia Lindström, Jerry Mäklin, Andre Häggblom (Team Skating)
👤 Andre Häggblom 73 poeng Rikard Rosenholm, Patrik Söderström, Conny Söderström (.Wfm.)
👤 Conny Söderström 63 poeng Henri Helminen, Kim Björling, Lukas Sandberg (Deutsche)
👤 Kim Björling 60 poeng Jan Bergendahl, Casper Bergendahl, Mathias Eriksson (Hfc.ax Fishing Team)
👤 Mathias Eriksson 60 poeng Wilhelm Eriksson, Johan Donning, Elof Donning (Wje Fishing Team)
👤 Wilhelm Eriksson 60 poeng Linus Andersson, Tobias Sjöstrand, Kasper Lycke (Pokal.ax)
👤 Linus Andersson 69 poeng Daniel Engström, John Carlsson, Conny Granqvist (Team Slemdäng)
👤 John Carlsson 69 poeng John Boman, Mikael Svensson, Gabriel Petrovic (Fts Gears)
👤 Mikael Svensson 70 poeng Jussi Kuitunen, Kenneth Danielsson,, Alexandra Blomsterlund (Team Jussi Lures)
👤 Alexandra Blomsterlund 62 poeng Morgan Andberg, Katrina Andberg, Christoffer Johansson (Åvalaget)
👤 Christopher Johansson 62 poeng Idman Ingvar, Hedenberg Anna (Team Sundars)
👤 Idman Ingvar 68 poeng Linus Carlsson, Jack Carlsson, Emma Gunnars (Team Behind the Float)
👤 Linus Carlsson 71 poeng Eliot Almqvist, Jesper Fröberg, Jacob Tornblad (Team Slacktugg)
👤 Jesper Fröberg 67 poeng Linus Toivonen, Theo skogberg, Adrian Lautaru (Team Klumpen)
👤 Theo Skogberg 65 poeng Johan Sundström: Peter Granberg: Tony Eriksson (Team Uttern)
60 poeng Karl-Johan.Henriksson, Seija Laitala, Stefan Nordman (Team Espnäs)
👤 Stefan Nordman 62 poeng Johan Sundström: Peter Granberg: Tony Eriksson (Team Uttern)
60 poeng Jan Bergendahl, Casper Bergendahl, Mathias Eriksson (Hfc.ax Fishing Team)
👤 Casper Bergendahl 60 poeng Mats Westman, Sofi Helenius, Casper Siven (Whs Pike)
👤 Mats Westman 61 poeng Anders Bjarbo, Filip Tangen, Sebastian Ahlqvist (Fts Team Slempåk)
👤 Philip Tangen 60 poeng Wilhelm Eriksson, Johan Donning, Elof Donning (Wje Fishing Team)
👤 Wilhelm Eriksson 71 poeng Melker Husell, Nicolai Axelsson (Ha Fishing)
👤 Melker Husell 60 poeng Ville Boman, Perra Eriksson, Christian Westergård (Team Ballast)
👤 Will Boman 63 poeng Anders Bjarbo, Filip Tangen, Sebastian Ahlqvist (Fts Team Slempåk)
👤 Sebastian Ahlqvist 75 poeng Markus Malmberg, Robin Malmberg og Jesper Josefsson (In Via-Bröderna Brothers)
👤 Robin Malmberg og Jesper Josefsson 67 poeng Tommy Carlsson, Lucas Carlsson, Sören Jansson (Team Roolto)
👤 Søren Jansson 67 poeng Anton Mattsson, Oskar Jansson, Erik Branér (Fapa Fishing)
👤 Oskar Jansson 65 poeng Kalle Bergman, Tomas Nordin, Christoffer Widberg (KT Toffe)
👤 Kalle Bergman 60 poeng Kalle Bergman, Tomas Nordin, Christoffer Widberg (KT Toffe)
👤 Tomas Nordin 64 poeng Hans Donning, Christina Donning, Dennis Palin (Donningfishing)
👤 Hans Donning 72 poeng Liz Karlsson, Agneta Enqvist (Gädda.kom)
👤 Liz Karlsson 64 poeng Eliot Almqvist, Jesper Fröberg, Jacob Tornblad (Team Slacktugg)
👤 Jesper Fröberg 65 poeng Elliot Häggblom, Lukas Häggblom, Janice Häggblom (Team Gädd Hugg)
👤 Lukas Häggblom 63 poeng Liz Karlsson, Agneta Enqvist (Gädda.kom)
👤 Liz Karlsson 63 poeng Niklas, Kari, Rasmus (Nikara)
👤 Rasmus 62 poeng Niklas, Kari, Rasmus (Nikara)
👤 Rasmus 64 poeng Niklas, Kari, Rasmus (Nikara)
👤 Rasmus 78 poeng Niklas, Kari, Rasmus (Nikara)
👤 Rasmus 67 poeng Eliot Almqvist, Jesper Fröberg, Jacob Tornblad (Team Slacktugg)
👤 Jesper Fröberg 64 poeng Hans Donning, Christina Donning, Dennis Palin (Donningfishing)
👤 Christina Donning 90 poeng Jussi Kuitunen, Kenneth Danielsson,, Alexandra Blomsterlund (Team Jussi Lures)
👤 Alexandra Blomsterlund 66 poeng Kalle Bergman, Tomas Nordin, Christoffer Widberg (KT Toffe)
👤 Tomas Nordin 65 poeng Lucas Sommarström, Rikard Sundelin, Tommy Björkbom (Team Openwater)
👤 Lucas Sommarström 73 poeng Mattias Nordlund, Daniel Boman, Johannes Nordenholm (Size Matters)
👤 Matthias Nordlund 77 poeng Marcus Öhman, Michael Öhman, Alfons Eriksson (Mma Fishing)
👤 Marcus Öhman 69 poeng Kalle Bergman, Tomas Nordin, Christoffer Widberg (KT Toffe)
👤 Christopher Widberg 61 poeng Markus Malmberg, Robin Malmberg og Jesper Josefsson (In Via-Bröderna Brothers)
👤 Markus Malmberg 78 poeng Mattias Nordlund, Daniel Boman, Johannes Nordenholm (Size Matters)
👤 Daniel Boman 71 poeng Samuel Nordberg, Elias Eriksson, Otto Silfver (*Gfd*)
👤 Otto Sølv 69 poeng Markus Malmberg, Robin Malmberg og Jesper Josefsson (In Via-Bröderna Brothers)
👤 Robin Malmberg og Jesper Josefsson 64 poeng Kent Granqvist, Peter Påvall, Roger Jansson (The Big Liars)
👤 Roger Jansson 73 poeng Marcus Öhman, Michael Öhman, Alfons Eriksson (Mma Fishing)
👤 Alfons Eriksson 63 poeng Kent Granqvist, Peter Påvall, Roger Jansson (The Big Liars)
👤 Kent Granqvist 64 poeng Karl-Johan.Henriksson, Seija Laitala, Stefan Nordman (Team Espnäs)
👤 Karl-Johan.Henriksson 65 poeng Rikard Rosenholm, Patrik Söderström, Conny Söderström (.Wfm.)
👤 Conny Söderström 71 poeng Mathias Sandstedt, Noel Widberg, Melvin Widberg (Team Mnm)
👤 Melvin Widberg 73 poeng Daniel Engström, John Carlsson, Conny Granqvist (Team Slemdäng)
👤 Daniel Engström 60 poeng Anton Mattsson, Oskar Jansson, Erik Branér (Fapa Fishing)
👤 Oskar Jansson 60 poeng John Boman, Mikael Svensson, Gabriel Petrovic (Fts Gears)
👤 Gabriel Petrovic 62 poeng Stefan Westman, Oleg Raicin (Cqr)
👤 Oleg Raicin 66 poeng Eliot Almqvist, Jesper Fröberg, Jacob Tornblad (Team Slacktugg)
👤 Jesper Fröberg 102 poeng Kristian Granberg, Conny Lehtinen (Vandöpikefighters)
👤 Christian Granberg 65 poeng Jacob Boman, Adam Lindén, William Axelsson (Farmors Grus)
👤 Jacob Boman 60 poeng Samuel Nordberg, Elias Eriksson, Otto Silfver (*Gfd*)
👤 Otto Sølv 64 poeng Jonas Idman, Anders Larsson, Johan Larsson (Team Pungitus)
👤 Jonas Idman 63 poeng Karl-Johan.Henriksson, Seija Laitala, Stefan Nordman (Team Espnäs)
👤 Seija Laitala 70 poeng Mats Dahlblom, Mikael Eriksson, Mathias Eriksson (Esox Lucius)
👤 Mats Dahlblom 66 poeng Jonas Idman, Anders Larsson, Johan Larsson (Team Pungitus)
👤 Anders Larsson 63 poeng Karl-Johan.Henriksson, Seija Laitala, Stefan Nordman (Team Espnäs)
👤 Karl-Johan.Henriksson 70 poeng Markus Malmberg, Robin Malmberg og Jesper Josefsson (In Via-Bröderna Brothers)
👤 Robin Malmberg og Jesper Josefsson 79 poeng Dennis Ahonen, Benjamin Överström, Ellen Karlsson (Hallabalou)
👤 Dennis Ahonen 62 poeng Tobias, Markus, Magnus (...Lpdl...)
👤 Magnus 91 poeng Mattias Nordlund, Daniel Boman, Johannes Nordenholm (Size Matters)
👤 Johannes Nordenholm 62 poeng Samuel Nordberg, Elias Eriksson, Otto Silfver (*Gfd*)
👤 Samuel Nordberg 60 poeng Sofia Nordberg, Lucas Nordberg, Magnus Perander (Team Inficon)
👤 Magnus Perander 71 poeng Johan Roselius, Marcus Sjölund, Daniel Blomster (Mojoboats Åland)
👤 Daniel Blomster 72 poeng Melker Husell, Nicolai Axelsson (Ha Fishing)
👤 Nicolai Axelsson 69 poeng Knodden Bergman, Magnus Österlund, Tommy Holmberg (Team Vasshäng)
👤 Tommy Holmberg 62 poeng Tobias, Markus, Magnus (...Lpdl...)
👤 Magnus 78 poeng Jussi Kuitunen, Kenneth Danielsson,, Alexandra Blomsterlund (Team Jussi Lures)
👤 Jussi Kuitunen 63 poeng Christopher Eriksson, William Pettersson, Simon Salmelin (Team Hajmat)
👤 William Pettersson 90 poeng Mattias Nordlund, Daniel Boman, Johannes Nordenholm (Size Matters)
👤 Johannes Nordenholm 62 poeng Wilhelm Eriksson, Johan Donning, Elof Donning (Wje Fishing Team)
👤 Wilhelm Eriksson 60 poeng Markus Malmberg, Robin Malmberg og Jesper Josefsson (In Via-Bröderna Brothers)
👤 Robin Malmberg og Jesper Josefsson 76 poeng Carl Johansson, Filip Kämpe, Ruth Brännvall (Lagnö Bait Co)
👤 Ruth Brännvall 60 poeng Tobias, Markus, Magnus (...Lpdl...)
👤 Tobias 64 poeng Johan Boman, Boris Boman, Torsten Schilling (Team Boman's Cottages)
👤 John Boman 68 poeng Benny Lundström, Stefan Karlsson (Grande Luccio Pazzo)
👤 Benny Lundstrøm 90 poeng Tobias, Markus, Magnus (...Lpdl...)
👤 Magnus 67 poeng Anders Bjarbo, Filip Tangen, Sebastian Ahlqvist (Fts Team Slempåk)
👤 Philip Tangen 85 poeng Stefan Westman, Oleg Raicin (Cqr)
👤 Oleg Raicin 65 poeng Mats Dahlblom, Mikael Eriksson, Mathias Eriksson (Esox Lucius)
👤 Mats Dahlblom 63 poeng Tom Henriksson, Örjan Eriksson, Ky Saine (Bottennappet)
👤 Tom Henriksson 78 poeng Markus Malmberg, Robin Malmberg og Jesper Josefsson (In Via-Bröderna Brothers)
👤 Robin Malmberg og Jesper Josefsson 61 poeng Hans Donning, Christina Donning, Dennis Palin (Donningfishing)
👤 Hans Donning 60 poeng Christopher Eriksson, William Pettersson, Simon Salmelin (Team Hajmat)
👤 William Pettersson 68 poeng Carl Johansson, Filip Kämpe, Ruth Brännvall (Lagnö Bait Co)
👤 Ruth Brännvall 60 poeng Leif Nordlund, Marcus Strand, Kim Egenfelt (Team Panta Rei)
👤 Kim Egenfelt 75 poeng Kenny Strömberg, Robert Eklund, Daniel Nordlund (Team Drk)
👤 Robert Eklund 82 poeng Idman Ingvar, Hedenberg Anna (Team Sundars)
👤 Idman Ingvar 60 poeng Hans Donning, Christina Donning, Dennis Palin (Donningfishing)
👤 Christina Donning 70 poeng Carl Johansson, Filip Kämpe, Ruth Brännvall (Lagnö Bait Co)
👤 Filip Kämpe 64 poeng Andreas Mattsson, Leonard Lemberg, Thomas Andersson (Edelfiskarna)
👤 Thomas Andersson 64 poeng Carl Johansson, Filip Kämpe, Ruth Brännvall (Lagnö Bait Co)
👤 Filip Kämpe 63 poeng Carl Johansson, Filip Kämpe, Ruth Brännvall (Lagnö Bait Co)
👤 Filip Kämpe 95 poeng Jimmy Henriksson, Janke Öhman, Dan Sjölund (86-Fishing)
👤 Dan Sjölund 63 poeng Anders Häggblom, Johan Larson, Niklas Sundqvist (Team Gäddvänner)
👤 Anders Häggblom 63 poeng Anders Häggblom, Johan Larson, Niklas Sundqvist (Team Gäddvänner)
👤 John Larsen 64 poeng Knodden Bergman, Magnus Österlund, Tommy Holmberg (Team Vasshäng)
👤 Tommy Holmberg 62 poeng Lucas Sommarström, Rikard Sundelin, Tommy Björkbom (Team Openwater)
👤 Tommy Björkbom 63 poeng Elliot Häggblom, Lukas Häggblom, Janice Häggblom (Team Gädd Hugg)
👤 Lukas Häggblom 62 poeng Eliot Almqvist, Jesper Fröberg, Jacob Tornblad (Team Slacktugg)
👤 Jesper Fröberg 60 poeng Eliot Almqvist, Jesper Fröberg, Jacob Tornblad (Team Slacktugg)
👤 Jacob Thornblade 65 poeng Jussi Kuitunen, Kenneth Danielsson,, Alexandra Blomsterlund (Team Jussi Lures)
👤 Jussi Kuitunen 72 poeng Kaj Knuts, Elof Nordlund, Pehr-Johan Perämaa (Team Göras)
👤 Kai Knuts 68 poeng Jacob Boman, Adam Lindén, William Axelsson (Farmors Grus)
👤 William Axelsson 62 poeng Tom Henriksson, Örjan Eriksson, Ky Saine (Bottennappet)
👤 Tom Henriksson 75 poeng Kaj Knuts, Elof Nordlund, Pehr-Johan Perämaa (Team Göras)
👤 Elof Nordlund 84 poeng Mattias Nordlund, Daniel Boman, Johannes Nordenholm (Size Matters)
👤 Johannes Nordenholm 62 poeng Andreas Mattsson, Leonard Lemberg, Thomas Andersson (Edelfiskarna)
👤 Andreas Mattsson 62 poeng Johan Roselius, Marcus Sjölund, Daniel Blomster (Mojoboats Åland)
👤 Marcus Sjölund 62 poeng Daniel Austin, Per Boman (The Castleless)
👤 Daniel Austin 70 poeng Knodden Bergman, Magnus Österlund, Tommy Holmberg (Team Vasshäng)
👤 Knodden Bergman 76 poeng Lucas Sommarström, Rikard Sundelin, Tommy Björkbom (Team Openwater)
👤 Rikard Sundelin 62 poeng Hans Donning, Christina Donning, Dennis Palin (Donningfishing)
👤 Dennis Palin 77 poeng Lucas Sommarström, Rikard Sundelin, Tommy Björkbom (Team Openwater)
👤 Lucas Sommarström 86 poeng Wilhelm Eriksson, Johan Donning, Elof Donning (Wje Fishing Team)
👤 Johan Donning 64 poeng Anton Mattsson, Oskar Jansson, Erik Branér (Fapa Fishing)
👤 Erik Braner 77 poeng Ludwig Boman, Melvin Häggblom, Tobias Björke (Team Minst I Håven)
👤 Ludwig Boman 83 poeng Simon Lindström, Dan Jansson, (Jaffa Biscuits)
👤 Dan Jansson 70 poeng Kaj Knuts, Elof Nordlund, Pehr-Johan Perämaa (Team Göras)
👤 Elof Nordlund 61 poeng Jacob Ovaskainen, Jonas Nordback, Patrick Kuhlman (Spl)
👤 Jonas Nordback 63 poeng John Boman, Mikael Svensson, Gabriel Petrovic (Fts Gears)
👤 John Bowman 85 poeng Stefan Westman, Oleg Raicin (Cqr)
👤 Oleg Raicin 100 poeng Linus Andersson, Tobias Sjöstrand, Kasper Lycke (Pokal.ax)
👤 Tobias Sjöstrand 76 poeng Emilia Lindström, Jerry Mäklin, Andre Häggblom (Team Skating)
👤 Jerry Maklin 62 poeng Dennis Sundby, Kristoffer Mattsson, Jimmy Mattsson (Big Four Fishing Tour)
👤 Jimmy Mattsson 79 poeng Jens Polviander, Johan Alm, Roger Holländer (Hauki Trophy)
👤 Jens Polviander 68 poeng Kaj Knuts, Elof Nordlund, Pehr-Johan Perämaa (Team Göras)
👤 Elof Nordlund 72 poeng Fredrik Johnsson, Rickard Widberg, Alvin Hansson (Alvin og gjengen)
👤 Richard Widberg 71 poeng Benny Lundström, Stefan Karlsson (Grande Luccio Pazzo)
👤 Benny Lundstrøm 64 poeng Joakim Carlsson, Brage Carlsson (Team Carlsson)
👤 Joakim Carlsson 70 poeng Dennis Sundby, Kristoffer Mattsson, Jimmy Mattsson (Big Four Fishing Tour)
👤 Jimmy Mattsson 64 poeng Samuel Nordberg, Elias Eriksson, Otto Silfver (*Gfd*)
👤 Samuel Nordberg 73 poeng Joakim Carlsson, Brage Carlsson (Team Carlsson)
👤 Brage Carlsson 60 poeng Fredrik Johnsson, Rickard Widberg, Alvin Hansson (Alvin og gjengen)
👤 Alvin Hanson 66 poeng John Boman, Mikael Svensson, Gabriel Petrovic (Fts Gears)
👤 Gabriel Petrovic 62 poeng Mathias Engström, Fredrik Engström, Marcus Karlsson (Team Braxflax)
👤 Mathias Engström 61 poeng Markus Malmberg, Robin Malmberg og Jesper Josefsson (In Via-Bröderna Brothers)
👤 Robin Malmberg og Jesper Josefsson 61 poeng Kaj Knuts, Elof Nordlund, Pehr-Johan Perämaa (Team Göras)
👤 Kai Knuts 81 poeng Didrick Björling, Leo Jansson, Charlie Bergman (Team Vasskastarna)
👤 Didrick Björling 67 poeng Jacob Boman, Adam Lindén, William Axelsson (Farmors Grus)
👤 William Axelsson 74 poeng Hans Donning, Christina Donning, Dennis Palin (Donningfishing)
👤 Christina Donning 66 poeng Jimmy Henriksson, Janke Öhman, Dan Sjölund (86-Fishing)
👤 Dan Sjölund 72 poeng Rikard Rosenholm, Patrik Söderström, Conny Söderström (.Wfm.)
👤 Patrik Söderström 62 poeng Linus Andersson, Tobias Sjöstrand, Kasper Lycke (Pokal.ax)
👤 Kasper Lycke 66 poeng Knodden Bergman, Magnus Österlund, Tommy Holmberg (Team Vasshäng)
👤 Knodden Bergman 69 poeng Tomas Söderberg, Johan Söderberg, Marcus Karlsson (Strandnäs Xo)
👤 Johan Söderberg 60 poeng Hans Donning, Christina Donning, Dennis Palin (Donningfishing)
👤 Dennis Palin 67 poeng Karl-Johan.Henriksson, Seija Laitala, Stefan Nordman (Team Espnäs)
👤 Seija Laitala 60 poeng Christopher Eriksson, William Pettersson, Simon Salmelin (Team Hajmat)
👤 William Pettersson 67 poeng Hans Donning, Christina Donning, Dennis Palin (Donningfishing)
👤 Christina Donning 67 poeng Mathias Engström, Fredrik Engström, Marcus Karlsson (Team Braxflax)
👤 Mathias Engström 61 poeng Andreas Mattsson, Leonard Lemberg, Thomas Andersson (Edelfiskarna)
👤 Andreas Mattsson 87 poeng Jimmy B, Mathias F (Team Wlf)
👤 Jimmy B 77 poeng Knodden Bergman, Magnus Österlund, Tommy Holmberg (Team Vasshäng)
👤 Tommy Holmberg 82 poeng Daniel Austin, Per Boman (The Castleless)
👤 Daniel Austin 60 poeng Idman Ingvar, Hedenberg Anna (Team Sundars)
👤 Idman Ingvar 66 poeng Daniel Engström, John Carlsson, Conny Granqvist (Team Slemdäng)
👤 Daniel Engström 66 poeng Anton Mattsson, Oskar Jansson, Erik Branér (Fapa Fishing)
👤 Erik Braner 72 poeng Morgan Andberg, Katrina Andberg, Christoffer Johansson (Åvalaget)
👤 Morgan Andberg 67 poeng Idman Ingvar, Hedenberg Anna (Team Sundars)
👤 Hedenberg Anna 62 poeng Patrik Valli, Fredrik Högström (Catchers #2)
👤 Patrick Valli 61 poeng William Knahpe, Alexander Knahpe, Albin Högman (Team Laxborre)
👤 William Knahpe 68 poeng Daniel Engström, John Carlsson, Conny Granqvist (Team Slemdäng)
👤 Conny Granqvist 68 poeng Morgan Andberg, Katrina Andberg, Christoffer Johansson (Åvalaget)
👤 Katrina Andberg 63 poeng Daniel Engström, John Carlsson, Conny Granqvist (Team Slemdäng)
👤 John Carlsson 78 poeng Ricard Hedenström, Cristofer Hedenström, Niklas Gurkan Gustavsson (Team Hedenström)
👤 Ricard Hedenström 106 poeng Anton Engblom, Patrik Johans, Mikael Nordas (Team Banjo)
👤 Mikael Nordas 89 poeng Daniel Austin, Per Boman (The Castleless)
👤 Per Boman 63 poeng Daniel Engström, John Carlsson, Conny Granqvist (Team Slemdäng)
👤 Daniel Engström 76 poeng Daniel Engström, John Carlsson, Conny Granqvist (Team Slemdäng)
👤 Conny Granqvist 68 poeng Sofia Nordberg, Lucas Nordberg, Magnus Perander (Team Inficon)
👤 Magnus Perander