Swedish Ice Pike Open 2022-2023
Sortering: Tidspunkt for fangst (eldste først) Tidspunkt for fangst (nyeste først) Vis størst først Vis i det minste først Navn A-Z Navn Ö-A Sk norsk sortering
98 poeng Joacim Överby, Roxanna De Freitas, Peter Österberg (Team Överby Fishing)
👤 Joacim Överby 113 poeng Joacim Överby, Roxanna De Freitas, Peter Österberg (Team Överby Fishing)
👤 Joacim Överby 91 poeng Joacim Överby, Roxanna De Freitas, Peter Österberg (Team Överby Fishing)
👤 Joacim Överby 90 poeng Joacim Överby, Roxanna De Freitas, Peter Österberg (Team Överby Fishing)
👤 Joacim Överby 92 poeng Joacim Överby, Roxanna De Freitas, Peter Österberg (Team Överby Fishing)
👤 Joacim Överby 110 poeng Staffan Larsson, Håkan Larsson (Larsson å Larssons)
👤 Staffan Larsson 110 poeng Johan Lindström, Elis Lindström (Dundee)
👤 Johan Lindström 121 poeng Johan Lindström, Elis Lindström (Dundee)
👤 Johan Lindström 107 poeng Adrian Thorin, Ville Svärd, Dan Forslund (Team ThorreBaits/DF Lures)
👤 Dan Forslund 105 poeng Viktor Bergh, Anders Hedlund, Robert Bergh (Team Makkaraa)
👤 Anders Hedlund 103 poeng Johan Lindström, Elis Lindström (Dundee)
👤 Elis Lindström 106 poeng Adrian Thorin, Ville Svärd, Dan Forslund (Team ThorreBaits/DF Lures)
👤 Dan Forslund 115 poeng Micke Snabel, Andy Lo (Et av favorittlagene)
👤 Andy Lo 99 poeng Daniel Leandersson, Oskar Påls, Morgan Wilhelmsson (Team Knivahills)
👤 Daniel Leandersson 96 poeng Natali Sundkvist, Pekka Ögren (gjeddefiske)
👤 Natali Sundkvist 98 poeng Natali Sundkvist, Pekka Ögren (gjeddefiske)
👤 Natali Sundkvist 101 poeng Jesper Andersen, Micke Hesselgren (Team Lårviken)
👤 Jesper Andersen 102 poeng Johan Lindström, Elis Lindström (Dundee)
👤 Johan Lindström 117 poeng Micke Snabel, Andy Lo (Et av favorittlagene)
👤 Andy Lo 95 poeng Joacim Överby, Roxanna De Freitas, Peter Österberg (Team Överby Fishing)
👤 Peter Osterberg 113 poeng Staffan Larsson, Håkan Larsson (Larsson å Larssons)
👤 Staffan Larsson 104 poeng Adrian Thorin, Ville Svärd, Dan Forslund (Team ThorreBaits/DF Lures)
👤 Dan Forslund 109 poeng Staffan Larsson, Håkan Larsson (Larsson å Larssons)
👤 Staffan Larsson 117 poeng Teo Bomark, Thomas Bomark (Team Slumpgäddan)
👤 Theo Bomark 116 poeng Teo Bomark, Thomas Bomark (Team Slumpgäddan)
👤 Theo Bomark 95 poeng Ingemar fjällborg, Lasse fjällborg (Team Kiruna)
👤 Ingemar Fjällborg 127 poeng Kalle Matsson, Anton Johansson, Mattias Heens (Team Vikapojkarna)
👤 Kalle Matsson 110 poeng Staffan Larsson, Håkan Larsson (Larsson å Larssons)
👤 Staffan Larsson 114 poeng Teo Bomark, Thomas Bomark (Team Slumpgäddan)
👤 Theo Bomark 100 poeng Adrian Thorin, Ville Svärd, Dan Forslund (Team ThorreBaits/DF Lures)
👤 Will Sword 109 poeng Robert Dhalén, Joakim Wellert, Calle Ehlis (Siljansbösdare)
👤 Joakim Wellert 96 poeng Robert Dhalén, Joakim Wellert, Calle Ehlis (Siljansbösdare)
👤 Robert Dhalén 127 poeng Robert Dhalén, Joakim Wellert, Calle Ehlis (Siljansbösdare)
👤 Robert Dhalén 102 poeng Johan Lindström, Elis Lindström (Dundee)
👤 Johan Lindström 113 poeng Teo Bomark, Thomas Bomark (Team Slumpgäddan)
👤 Theo Bomark 112 poeng Teo Bomark, Thomas Bomark (Team Slumpgäddan)
👤 Theo Bomark 108 poeng Martin Nesterud, Felix Sjöstrand, Sebastian Ålander (Team Crankbrothers)
👤 Felix Sjöstrand 97 poeng Adrian Thorin, Ville Svärd, Dan Forslund (Team ThorreBaits/DF Lures)
👤 Dan Forslund 105 poeng Teo Bomark, Thomas Bomark (Team Slumpgäddan)
👤 Theo Bomark 104 poeng Teo Bomark, Thomas Bomark (Team Slumpgäddan)
👤 Theo Bomark 110 poeng Teo Bomark, Thomas Bomark (Team Slumpgäddan)
👤 Theo Bomark 119 poeng Teo Bomark, Thomas Bomark (Team Slumpgäddan)
👤 Theo Bomark 103 poeng Adrian Thorin, Ville Svärd, Dan Forslund (Team ThorreBaits/DF Lures)
👤 Adrian Thorin 99 poeng Mathias Åslin, Mikael Nilsson, William Nilsson (Team GrytRolf)
👤 Mathias Åslin 109 poeng Mathias Åslin, Mikael Nilsson, William Nilsson (Team GrytRolf)
👤 Mikael Nilsson 105 poeng Martin Nesterud, Felix Sjöstrand, Sebastian Ålander (Team Crankbrothers)
👤 Martin Nesterud 99 poeng Ingemar fjällborg, Lasse fjällborg (Team Kiruna)
👤 Ingemar Fjällborg 93 poeng Ingemar fjällborg, Lasse fjällborg (Team Kiruna)
👤 Ingemar Fjällborg 100 poeng Viktor Bergh, Anders Hedlund, Robert Bergh (Team Makkaraa)
👤 Robert Bergh 92 poeng Viktor Bergh, Anders Hedlund, Robert Bergh (Team Makkaraa)
👤 Robert Bergh 118 poeng Staffan Larsson, Håkan Larsson (Larsson å Larssons)
👤 Staffan Larsson 98 poeng Niklas Homnér, Yasmina Marinovic, Jimmy Asklund (Team Renegade)
👤 Niklas Homnér 104 poeng Jesper Andersen, Micke Hesselgren (Team Lårviken)
👤 Jesper Andersen 100 poeng Adrian Thorin, Ville Svärd, Dan Forslund (Team ThorreBaits/DF Lures)
👤 Adrian Thorin 101 poeng Johan Lindström, Elis Lindström (Dundee)
👤 Johan Lindström 104 poeng Martin Nesterud, Felix Sjöstrand, Sebastian Ålander (Team Crankbrothers)
👤 Felix Sjöstrand 104 poeng Martin Nesterud, Felix Sjöstrand, Sebastian Ålander (Team Crankbrothers)
👤 Martin Nesterud 105 poeng Martin Nesterud, Felix Sjöstrand, Sebastian Ålander (Team Crankbrothers)
👤 Felix Sjöstrand 93 poeng Daniel Leandersson, Oskar Påls, Morgan Wilhelmsson (Team Knivahills)
👤 Daniel Leandersson 91 poeng Daniel Leandersson, Oskar Påls, Morgan Wilhelmsson (Team Knivahills)
👤 Daniel Leandersson 132 poeng Kalle Matsson, Anton Johansson, Mattias Heens (Team Vikapojkarna)
👤 Kalle Matsson 105 poeng Jesper Andersen, Micke Hesselgren (Team Lårviken)
👤 Mike Hesselgren 97 poeng Jesper Andersen, Micke Hesselgren (Team Lårviken)
👤 Jesper Andersen 93 poeng Robert Dhalén, Joakim Wellert, Calle Ehlis (Siljansbösdare)
👤 Robert Dhalén 112 poeng Micke Snabel, Andy Lo (Et av favorittlagene)
👤 Mike Snabel 95 poeng Johan Lindström, Elis Lindström (Dundee)
👤 Johan Lindström 104 poeng Thom rogström, Konrad rogström (Rogström)
👤 Thom Rogström 93 poeng Jesper Andersen, Micke Hesselgren (Team Lårviken)
👤 Jesper Andersen 113 poeng Anna Wiksten, Kjell Wiksten (Team Slaklina)
👤 Anna Wiksten 117 poeng Jonas Nilsson, Lisa Lagerlöf, Jimmy Fredriksson (TSL-Fishing)
👤 Jonas Nilsson 111 poeng Micke Snabel, Andy Lo (Et av favorittlagene)
👤 Mike Snabel 109 poeng Ingemar fjällborg, Lasse fjällborg (Team Kiruna)
👤 Ingemar Fjällborg 103 poeng Ingemar fjällborg, Lasse fjällborg (Team Kiruna)
👤 Ingemar Fjällborg 110 poeng Ingemar fjällborg, Lasse fjällborg (Team Kiruna)
👤 Ingemar Fjällborg 101 poeng Natali Sundkvist, Pekka Ögren (gjeddefiske)
👤 Pekka Ögren 91 poeng Daniel Leandersson, Oskar Påls, Morgan Wilhelmsson (Team Knivahills)
👤 Daniel Leandersson 115 poeng Anna Wiksten, Kjell Wiksten (Team Slaklina)
👤 Kjell Wiksten 120 poeng Kalle Matsson, Anton Johansson, Mattias Heens (Team Vikapojkarna)
👤 Anton Johansson 94 poeng Thom rogström, Konrad rogström (Rogström)
👤 Thom Rogström 91 poeng Thom rogström, Konrad rogström (Rogström)
👤 Thom Rogström 120 poeng Staffan Larsson, Håkan Larsson (Larsson å Larssons)
👤 Staffan Larsson 103 poeng Martin Nesterud, Felix Sjöstrand, Sebastian Ålander (Team Crankbrothers)
👤 Martin Nesterud 104 poeng Martin Nesterud, Felix Sjöstrand, Sebastian Ålander (Team Crankbrothers)
👤 Felix Sjöstrand 107 poeng Staffan Larsson, Håkan Larsson (Larsson å Larssons)
👤 Staffan Larsson 109 poeng Staffan Larsson, Håkan Larsson (Larsson å Larssons)
👤 Staffan Larsson 101 poeng Martin Nesterud, Felix Sjöstrand, Sebastian Ålander (Team Crankbrothers)
👤 Felix Sjöstrand 102 poeng Nils Pettersson, Gustav Mattson, Emil Mattson (dammen)
👤 Gustav Mattson 97 poeng Jesper Andersen, Micke Hesselgren (Team Lårviken)
👤 Mike Hesselgren 90 poeng Jesper Andersen, Micke Hesselgren (Team Lårviken)
👤 Mike Hesselgren 106 poeng Staffan Larsson, Håkan Larsson (Larsson å Larssons)
👤 Staffan Larsson 106 poeng Martin Nesterud, Felix Sjöstrand, Sebastian Ålander (Team Crankbrothers)
👤 Felix Sjöstrand 102 poeng Martin Nesterud, Felix Sjöstrand, Sebastian Ålander (Team Crankbrothers)
👤 Martin Nesterud 97 poeng Martin Nesterud, Felix Sjöstrand, Sebastian Ålander (Team Crankbrothers)
👤 Sebastian Ålander 124 poeng Kalle Matsson, Anton Johansson, Mattias Heens (Team Vikapojkarna)
👤 Matthias Heens 93 poeng Martin Nesterud, Felix Sjöstrand, Sebastian Ålander (Team Crankbrothers)
👤 Sebastian Ålander 98 poeng Martin Nesterud, Felix Sjöstrand, Sebastian Ålander (Team Crankbrothers)
👤 Felix Sjöstrand 114 poeng Kalle Matsson, Anton Johansson, Mattias Heens (Team Vikapojkarna)
👤 Matthias Heens 103 poeng Johan Lindström, Elis Lindström (Dundee)
👤 Johan Lindström 98 poeng Jesper Andersen, Micke Hesselgren (Team Lårviken)
👤 Jesper Andersen 91 poeng Thom rogström, Konrad rogström (Rogström)
👤 Konrad Rogström 103 poeng Staffan Larsson, Håkan Larsson (Larsson å Larssons)
👤 Staffan Larsson 98 poeng Martin Nesterud, Felix Sjöstrand, Sebastian Ålander (Team Crankbrothers)
👤 Felix Sjöstrand 106 poeng Nils Pettersson, Gustav Mattson, Emil Mattson (dammen)
👤 Emil Mattson 101 poeng Nils Pettersson, Gustav Mattson, Emil Mattson (dammen)
👤 Emil Mattson 92 poeng Mathias Åslin, Mikael Nilsson, William Nilsson (Team GrytRolf)
👤 Mathias Åslin 110 poeng Mathias Åslin, Mikael Nilsson, William Nilsson (Team GrytRolf)
👤 Mikael Nilsson 121 poeng Viktor Bergh, Anders Hedlund, Robert Bergh (Team Makkaraa)
👤 Viktor Bergh 116 poeng Viktor Bergh, Anders Hedlund, Robert Bergh (Team Makkaraa)
👤 Viktor Bergh 95 poeng Nils Pettersson, Gustav Mattson, Emil Mattson (dammen)
👤 Gustav Mattson 96 poeng Niklas Homnér, Yasmina Marinovic, Jimmy Asklund (Team Renegade)
👤 Niklas Homnér 98 poeng Niklas Homnér, Yasmina Marinovic, Jimmy Asklund (Team Renegade)
👤 Niklas Homnér 110 poeng Micke Snabel, Andy Lo (Et av favorittlagene)
👤 Mike Snabel 122 poeng Micke Snabel, Andy Lo (Et av favorittlagene)
👤 Andy Lo 105 poeng Anna Wiksten, Kjell Wiksten (Team Slaklina)
👤 Anna Wiksten 95 poeng Joacim Överby, Roxanna De Freitas, Peter Österberg (Team Överby Fishing)
👤 Peter Osterberg 106 poeng Kalle Matsson, Anton Johansson, Mattias Heens (Team Vikapojkarna)
👤 Kalle Matsson 93 poeng Kalle Matsson, Anton Johansson, Mattias Heens (Team Vikapojkarna)
👤 Kalle Matsson 115 poeng Kalle Matsson, Anton Johansson, Mattias Heens (Team Vikapojkarna)
👤 Kalle Matsson 100 poeng Martin Nesterud, Felix Sjöstrand, Sebastian Ålander (Team Crankbrothers)
👤 Felix Sjöstrand 91 poeng Martin Nesterud, Felix Sjöstrand, Sebastian Ålander (Team Crankbrothers)
👤 Felix Sjöstrand 102 poeng Martin Nesterud, Felix Sjöstrand, Sebastian Ålander (Team Crankbrothers)
👤 Felix Sjöstrand 101 poeng Johan Lindström, Elis Lindström (Dundee)
👤 Johan Lindström 100 poeng Johan Lindström, Elis Lindström (Dundee)
👤 Johan Lindström 93 poeng Johan Lindström, Elis Lindström (Dundee)
👤 Johan Lindström 116 poeng Joacim Överby, Roxanna De Freitas, Peter Österberg (Team Överby Fishing)
👤 Joacim Överby 90 poeng Kalle Matsson, Anton Johansson, Mattias Heens (Team Vikapojkarna)
👤 Kalle Matsson 116 poeng Kalle Matsson, Anton Johansson, Mattias Heens (Team Vikapojkarna)
👤 Anton Johansson 107 poeng Adrian Thorin, Ville Svärd, Dan Forslund (Team ThorreBaits/DF Lures)
👤 Adrian Thorin 89 poeng Kalle Matsson, Anton Johansson, Mattias Heens (Team Vikapojkarna)
👤 Anton Johansson 114 poeng Anna Wiksten, Kjell Wiksten (Team Slaklina)
👤 Anna Wiksten 116 poeng Anna Wiksten, Kjell Wiksten (Team Slaklina)
👤 Anna Wiksten 96 poeng Natali Sundkvist, Pekka Ögren (gjeddefiske)
👤 Pekka Ögren 95 poeng Natali Sundkvist, Pekka Ögren (gjeddefiske)
👤 Natali Sundkvist 100 poeng Natali Sundkvist, Pekka Ögren (gjeddefiske)
👤 Natali Sundkvist 90 poeng Viktor Bergh, Anders Hedlund, Robert Bergh (Team Makkaraa)
👤 Anders Hedlund 97 poeng Niklas Homnér, Yasmina Marinovic, Jimmy Asklund (Team Renegade)
👤 Niklas Homnér 115 poeng Anna Wiksten, Kjell Wiksten (Team Slaklina)
👤 Kjell Wiksten 111 poeng Anna Wiksten, Kjell Wiksten (Team Slaklina)
👤 Anna Wiksten 107 poeng Niklas Homnér, Yasmina Marinovic, Jimmy Asklund (Team Renegade)
👤 Niklas Homnér 92 poeng Jesper Andersen, Micke Hesselgren (Team Lårviken)
👤 Mike Hesselgren 102 poeng Niklas Homnér, Yasmina Marinovic, Jimmy Asklund (Team Renegade)
👤 Niklas Homnér 92 poeng Johan Lindström, Elis Lindström (Dundee)
👤 Johan Lindström 100 poeng Anna Wiksten, Kjell Wiksten (Team Slaklina)
👤 Kjell Wiksten 98 poeng Kalle Matsson, Anton Johansson, Mattias Heens (Team Vikapojkarna)
👤 Kalle Matsson