Gäddfighten Vår 2024
Anmälan till Gäddfighten Vår 2024
Tävlingsinformation | ||
Tävlingsperiod | Kommande 2024-05-18 06:00 → 17:00 | |
Anmälan krävs | Ja (50 Team) Släpptes 2024-03-04 19:00 Betalas online. | |
Antal platser | Fullbokad 50 st (50 anmälda) | |
Pris | 800 SEK (Per Team) | |
Betalning möjligt under tävlingsperioden | Nej |
Deltagare, platser: 50
Nr | Namn | SPL ID | |
1 | Fredrik Sundkvist, Christoffer Sundkvist, Pär Dahlgren | Gäddfighten CWC | |
2 | Daniel eliasson, Erik lundkvist, Klas nelin | Team Frugan | |
3 | Michael Åkerberg, Viktor Hases, Michael Fors | Ace of Anglers | |
4 | Nils Wallin, Gustaf Gröning, Daniel Noriega Fälth | Team ArcticPike | |
5 | Rickard Hedlund, Andreas Karlsson, Eric Nelson | PP-Lures | |
6 | linus holmblad, johan karlsson | team fip | |
7 | John Dahlgren, Axel Dahlgren, Martin Kockum | Team Gadö Gator Grinders | |
8 | Andreas Rindeskär, Jimmie Söderlund, Daniel Edmarker | Team Båttid | |
9 | Gert-åke Åberg, Rasmus Åberg, Jimmy Thieme | Team Carbonite | |
10 | William Källström, Martin Lindbergh | Coldstream Fishing | |
11 | Dennis Berglund, Erik Rehn | Team EsoxHunters | |
12 | Thomas Larsson, Bror e Olsson | Wolfcreeklures Blockstopp | |
13 | Emil Lilja, Emil Sundberg, Viktor Sohlborg | Team Gestrikemarincenter | |
14 | Joakim Mikaelsson, Mathias Hellebjörk, Mattias Dahlgren | Team Bölebacke | |
15 | Emil Waara, Simon Waara | Team Waara | |
16 | Filip Jansson, Andreas Arktedius, Eric Seger | Team Sprättfishing | |
17 | Robin Åsberg, Erik Hedlund | Team GrundDjup | |
18 | Marcus wengrud, Johannes Kaunisto | Team WK | |
19 | Daniel Blom, Larsa Åkesson, Jonny Nyman | Team Flinta | |
20 | Anders Sällstedt, Björn Norell, Viktor Boberg | Team Spökfiskarna | |
21 | Adrian thorin, Ville Svärd | ThorreBaits | |
22 | Thomas Sandh, Björn Uvebrant, Isak Hampel Klang | Pikeaboo | |
23 | Conny Ekstrand, Anders Gustafsson, Peter Karlsson | Dala Byggsam | |
24 | Joakim Nilsson, Felicia Nilsson, Arvid Sjöström | Team Sofiero | |
25 | Lars Albinsson, Simon Boklund, Pelle Saxe | Team Fyffes | |
26 | Fredrik Gesar, Max Bäck, Mattias Storgärds | Team de tar sig två | |
27 | Robert Wallsten, Conny Andersson, Thomas Bergström | Team Thin Line | |
28 | Micke hedqvist, Anton Lundberg, Emil Willner | Team HJ Baits | |
29 | Rickard Pettersson, Tor Govasli, Mathias Valtonen | Team Blå | |
30 | Jari Göras Axner, Eero Haara, Robert Belin | Savage Pikehunters | |
31 | Fredrik Hedin, Anton Linnteg | Team Masjävlar | |
32 | Jocke Hedlund, Mathiaz Brink, Vincent Welamsson | Team Nickel ULM | |
33 | Fredrik Hellman, Tobias Funestig | Team Spero | |
34 | Malin Nyström, Linus Nilsson, Sven-Olof Nyström | Team Vassviken | |
35 | Mats Ramkvist, Glenn Strömberg, Rickard Nordström | Örnbjörn | |
36 | Tobbe Engqvist, Fredrik Andersson, Carin Engqvist | Team FiskMas | |
37 | Jimmy, Erik, Erik | Pike Riots | |
38 | Marcelo, Dennis Spiik, Thomas Ahlbom | JIA Fishing | |
39 | Fredrik Engvall, Sebastian Engvall, Leon Moritz | E-Team | |
40 | Wictor Edvardsson, Johan palola | Team Banana | |
41 | Pierre vik, Mattias vik | Team vik | |
42 | victor styrman, erik wallenbrand | PikeVM | |
43 | Anders Fröbom, Jonas Henniger, Karl Henniger | Miekofishing.se | |
44 | Joakim Jegestad, Stefan Karlsson | Snubbarna | |
45 | Kim Persson, Jonny Källkvist, Kim Lindskog | Team trauma | |
46 | Jimmy Larsson, Magnus Pettersson, Andreas Rosenbergh | Team Garbage | |
47 | Mattias Brix, Anders Nyman Svenske, Jimmy Skevik | Team Kakadua | |
48 | Ronnie Hases, Alfred Hases | Team Haze | |
49 | Johan larsson, Pontus eriksson, Johan helen | One more fishing | |
50 | Christoffer Gradin, Rickard Johansson, Dan Hedlund | Team Skatbo |