Gäddfighten Gävle/Dala

Tävling: Gäddfighten Gävle/Dala Höstgäddan 2021


 
 TypGädda (Team)
 PlatsGästrikland/Dalarna
 TävlingperiodKommande! 2021-11-06 06:00 → 17:00
 Anmälning krävs?Ja    (46 Team)Fullbokad
 Platserna till denna tävling släpps: 2021-08-18 20:00
Betalning och anmälan sker på iFiske.se via länk från Fishy.nu
 Pris800 kr (Per Team)
 Efteranmälning möjlig (Efter tävlingens start)Nej
 Mörkningsperiod tillämpasJa (Från 14:00 → 17:00)
 Detta är en Live-tävling som använder Fishy-appen?Ja (Ladda ner!)
 GPS-position tillämpasJa

 Denna tävling är fullbokad!

 Anmälningslista (Gäddfighten Gävle/Dala Höstgäddan 2021, Platser: 46)

#PlatsNamnSPL ID
11Wolfcreeklures BlockstoppThomas Larsson, Bror e Olsson, Thomas Olsen510 →
22Team KaosCharlie Kordes, Jimmy Eriksson, Tomas Damberg
33Team SperoFredrik Hellman, Filip Johansson, Tobias Funestig511 →
44Team SnubbarnaRobert Eriksson, Joakim Jegestad, Jan Henriksson190 →
55Team Nickel/UlmJocke Hedlund, calle kvist, Mathiaz brink443 →
66Team StormJonathan Nellfors, Per Stenberg, Andreas Perden482 →
77Team VevstoppFredrik Gesar , Max Bäck , Mattias Storgärds
88Team RuffanglersJoakim Sjöberg, Mårten Wester
99Team EsoxhuntersDennis Berglund Erik Rehn Jon Persson
1010Team BlåTor Govasli, Rickard Pettersson, Mathias Valtonen
1111Team PiratesGustav Toröd, Jimmie Östlund, Morne Muller
1212Team ÄlgläppAndreas Norgren Peter Nyström
1313Team FyffesLars Albinsson, Simon Boklund, Pelle Saxe
1414Team KrokodrillJimmy Skevik, Jan Govasli
1515Hj BaitsMicke Hedqvist Anton lundberg
1616Team FruganKlas Nelin, Erik Lundqvist, Daniel Eliasson
1717Team BåttidAndreas Rindeskär, Jimmie Söderlund, Daniel Edmarker
1818Team Fiskis & FestisKim Häggkvist, Cricke Moqvist, Fredrik Larsson
1919Team FiskmasTobias Engqvist, Fredrik Andersson, Rickard Hedlund
2020Team SofieroJoakim Nilsson ola Johansson, William Glöggler
2121Team VassruggMichael Fors, Viktor Vestberg, Mikael Åkerberg
2222Team VarghuvudPontus thurin,Anton Hedlund,Jimi Lindqvist572 →
2323Team AnkartrollMark Pastuhoff, John Arvidsson, Johan Helén
2424Team SuperblankarnaJesper Djärv, Marcus Reyier, Adam Reyier
2525Team AcrRobbin Eriksson, Christian Sundling, Alexander Strömberg
2626Team HalAndreas Hedström, Henrik Brodin, Linus Roth
2727Team ÄventyrsserviceJohan Waden, Jens Persson, Robin Persson
2828Team Serigös?!Marcus Tallbo Pierre, Jesper Norberg498 →
2929Team SpökfiskarnaAnders Sällstedt, Björn Norell, Kristian Dahlander
3030Savage PikehuntersJari Göras Axner, Eero Haara, Robert Belin484 →
3131Team LirkaAnel Dedovic, Gregor Bergquist, Albert Fejza567 →
3232Team MasjävlarFredrik Hedin, Anton Linnteg, Johan Suneson
3333Team WaterproofMartin Axelsson, Tobias Larsson, Christopher Eklund
3434Team ArcticpikeDaniel fälth ,Gustaf Gröning, Nils Wallin
3535Team NorthJan Eklund Robin Gustafsson Tommy Forsberg459 →
3636Team SkapligtMartin Nordström, Rasmus Eklöf, Axel Eklöf
3737Team LöfströmJohan Löfström, Melvin Löfström
3838Team GmcMelker Karlsson, Emil Lilja, Emil Sundberg
3939Team BölebackeJoakim Mikaelsson,Conny Kraft577 →
4040Wk FishingJohannes kaunisto, Marcus Wengrud
4141Sviken I VikenJonas Lönnbark, David Wahlborg
4242BondfiskeJoacim Grundström, Tim Björkman, Willy Björkman79 →
4343Team CarboniteGert-åke Åsberg,Robin Åsberg,Jimmy Thieme
4444Team FipJohan karlsson Linus holmblad
4545Team ErikssonTommy Eriksson, Stefan Eriksson
4646Team GäddfightenFredrik Sundkvist, Christoffer Sundkvist, Pär Dahlgren15 →
Antal: 46 Team (119 personer)