Sweden Pike 2024 Vår
Påmelding til SverigeGäddan 2024 Vår
Konkurranseinformasjon | ||
Konkurranseperiode | Kommer 2024-06-08 08:00 → 16:00 | |
Registrering er nødvendig | Ja (ubegrenset antall lag) Utgitt 2024-02-26 10:00 Betalt online. | |
Antall plasser | Ubegrenset (86 registrerte) | |
Tildele | SEK 200 (per lag) | |
Betaling mulig i konkurranseperioden | Ja |
Deltager
Nei | Navn | ||
1 | Mia Lundberg, Magnus Andersson | Team Ängsviken | |
2 | Rickard Carlberg Litzell, Kim Lindkvist, Linus Pettersson | Fish Or Snag? | |
3 | Niklas Boqvist, Jonas Reis, Hans Fristedt | TEAM AMIGOS | |
4 | Johan Lindblom, Andreas Rangrost, Magnus Jägbrant | Team HLL | |
5 | Jacob Jalling, Ragnar Wegefelt, Sara Rönngren | Team Rullaffro | |
6 | Martina Tranquist, Linus Tranquist | Team Tranquist | |
7 | Pasi Lavio, Daniel Mickelsson, Magnus Wiskås | Trassel casters | |
8 | Erik nilsson, Tobias klasén, Fredrik Donn | Över hela Värtahamnen | |
9 | Fredrik Halvarsson, Per Wennberg | Team Kimsundet | |
10 | Joakim Larsson, Martin Pavletic | Svinöhunters 2.0 | |
11 | johnny, Nisse | Team Eagle Fishing | |
12 | Joel Nyberg, Elin Holmqvist, Mattias Lundholm | Team Kungbaits | |
13 | Jonathan jern, Caj Edvardsson | KD Pike Fisher | |
14 | Marcus Hörkell, Mikael Walfridsson, Sebastian Hörkell | Team Alltförpengar | |
15 | Kent Norling, Julius Norling, Sabina Johansson | Norlings fiske | |
16 | Gert-åke Åsberg, Yvonne Åsberg, Robin Åsberg | Team carbonite | |
17 | Roy Olsson, Jesper Olsson, Samuel Holt | Team Mussla | |
18 | Mikael olander, Patrik olander | Team far o son | |
19 | carolina tovar rodestrand, mikael lindström, jose tovar rodestrand | TeamFunFishing | |
20 | Björn Berggren, Andreas Ek Berggren | Bajen Fishing | |
21 | Dan Pettersson, Adam Pettersson | DP Lures | |
22 | fredrik klingstål, fredrik bohm, conny berg | Team Innovator 57FE | |
23 | William Östergren, Andreas Vasileiou Hontangas | Team Snask | |
24 | Christian Rådén, Bertil Rådén | Team B&C Sportfishing | |
25 | Christer Thunvik, Bengt Thunvik, Björn Thunvik | I gäddans vänkrets | |
26 | Anders Thunvik, Robert Rosén, Fredrik Thunvik | Knäckta spön | |
27 | Casper Emvall, Lars Emvall, Joel Nilsson | Northern Pike Fighters | |
28 | Simon Jönsson, Jesper Jönsson, Marcus Rönnbäck | Team LuktaFisk | |
29 | Daniel Blom, Anton Blom, Alex Blom | Team bl0m | |
30 | Calle Samuelsson, Casper Samuelsson, Tage Wihrén | Team Zander Strike X Team Rod Squad | |
31 | Marcus hugg, Christian Gunnarsson, William lööf | Medvind och Mothugg | |
32 | Benny Wastesson, Johan Mårtensson | Rogers Hjältar | |
33 | Peter Österlund, Johan Sundman | JP Fishing | |
34 | Raymond Andersen, Anette Andersen | Team Naturelife | |
35 | Dennis Masar, Kenth flygare, Karl Hasslmayr | TEAM MASAR | |
36 | Henrik Franzen, Mikael Selander, Fredrik Öhrberg | Frazzarna | |
37 | Johan Gidholm, Fredrik Gustafson, Henrik Gustafson | Gäddhäng | |
38 | Kenneth Persson, Lisa Persson, Emil Persson | Gammgäddan | |
39 | Mikael Willnersson, Petter Holgersson | Team pikelickers | |
40 | Magnus Bergman, Peter Kjellin, Andreas Rooth | Team KPB | |
41 | Joel Liljestrand, Oliwer Sundell, Vincent Robertsson | Team snekrok | |
42 | Anders Berg, Per-Åke Berg, Hans Dalgren | Vänervik | |
43 | Per Bengtsson, Peter Mårtensson, Torbjörn Gustavsson | De Rådbänderz | |
44 | David Johansson, Andreas Johansson | Team AnDa | |
45 | Kaj, Niklas | Size Matters | |
46 | Mats Svensson, Jonatan Bergström | Team Newbie | |
47 | Joacim, Danjel, Stefan | Team ShallowKings | |
48 | Anders Vikander, Simon Vikander, Eddie Vikander | Vikander fishing | |
49 | Jonah Gustafsson | JGsportfishing | |
50 | Viktor Åstedt, Jonatan Lindén, Martin Lindén | C4 Kristianstad | |
51 | Marcus Hålén, Anders Ekh | Team Rackören | |
52 | Andreas Hellgren, Alexander Hellgren, Tomas Hellgren | Team 3 Hellgren | |
53 | Michael Olsson, Rene Grannas, Per Holmgren | Pike On | |
54 | Linus Pousar, Roberth Pousar, Tony Bergström | Pousars | |
55 | Morgan Pihl, Andreas Lövgren, Rasmus Rydén | Team Trassel | |
56 | William Forsberg, Henrik Forsberg | Team BigFish | |
57 | Patrik Olsson, Alrik w, Victor Wallin | Hultiganernafishing | |
58 | Henrik, Nils, Viggo | Team Glenn | |
59 | Simon Karlsson, Ola Kjell, Eric Axelsson | ESO(X) Fishing | |
60 | Eduardo Rodriguez, Kevin Rodriguez, Lucas Rodriguez | Team Escuerzos | |
61 | Jesper Nilsson-Sköld, Andreas Östrand | Team Raised Fisk | |
62 | Kristoffer Hjertén, Jimmy Schillerström | Team Tåån | |
63 | Adam Annerhult, Mikael Annerhult | FAS Fishing | |
64 | Sonia, Eric, Dragos | Team Shushi | |
65 | Mathias Åslin, Michael Nilsson | Team GrytRolf | |
66 | Markus sunden, Jens öhnbäck, Rolle persson | Lulegäddan | |
67 | Jakob Magnusson, Per Sandén, Fredrik Dahlin | Team Lårviken | |
68 | Patrik Bergqvist, Thomas Arvidson | Team Rospiggen Fiske | |
69 | John Jonsson, Jennifer Jonsson | Jonssonligan | |
70 | Martin Telin, Niklas Telin, Kim Pitkänen | Predator Squad Fishingteam | |
71 | Arvid Malmström, William Nyman, Lukas Thorstensson | Team Big Chungus | |
72 | Tomas Lundberg, Peter Johansson | Team Kluns | |
73 | Erik Johansen, Markus Vikström, Alvin Johansen | Team Bottenskrap | |
74 | Reio Rutnik, Kristoffer Mäkitalo | Team Tornedalen | |
75 | Albin Alfonsson, Oscar Rydersten, Jesper Salomonsson | Team MUKKA | |
76 | Jukka.K, Uffe.B | Lång&tjock | |
77 | Lars Granat, Mattias Liljekvist | TEAM ATOM | |
78 | Oskar Petersson, Joel Petersson | Lag Nöta Fisk | |
79 | Rickard arvidsson, Julia Flink | Team slemjägarna | |
80 | Teo Bomark, Thomas Bomark | Slumpgäddan | |
81 | Morgan Danielsson, Patric Gustafsson | Team Zinkgruvan | |
82 | Niclas Broberg, Mikael Liljeholm, Mattias Ånekrans | Team Taskmört | |
83 | Morgan Gideryd, Henrik Lindström, Tobias Rubensson | Sendrag å sursik | |
84 | Linus Gerebrand, Fredrik Cefalk, Joel Wigren | Team Gäddnit | |
85 | Jonas Fasterud, Tommy Samuelsson, Doe | TEAM KBK | |
86 | Niclas Schönnings, Olle Hålldin, Niklas Einars | Team Ma’s Odågor |