Vårgäddan - Slaget om Mälaren 2024!
Anmälan till Vårgäddan - Slaget om Mälaren 2024!
Tävlingsinformation | ||
Tävlingsperiod | Kommande 2024-05-18 08:00 → 16:00 | |
Anmälan krävs | Ja (100 Team) Släpptes 2024-04-24 19:00 Betalas online. | |
Antal platser | 100 st (38 anmälda) | |
Pris | 750 SEK (Per lag) | |
Betalning möjligt under tävlingsperioden | Ja |
Deltagare, platser: 38
Nr | Namn | SPL ID | |
1 | Anders Bjarbo, Filip Tangen, Sebastian Ahlqvist | Team Slempåk | |
2 | Jan Eklund, Robin Gustafsson, Tommy Forsberg | Team North | |
3 | Marcus Gustafsson, Mattias Backström, Magnus Weslien | Grumpy old pikez | |
4 | Lars Englund, Lars Lundberg, Cherdsin Jitlueam | Team Finess | |
5 | Aslak Olofsson, Dennis Lindroth, Isak Hampel Klang | Pikeaboo | |
6 | Alex Palmqvist, Marko Tomic, Tony Öberg | Mx Fishing | |
7 | Kenneth Karlsson, Lars Berglund, Robert Hellkvist | Flanell | |
8 | Fredrik Bergman, Daniel Schedin, Linus Larsson | Team Vazz | |
9 | Nasim Abu Qouta, Zubair Jalil, Bayram Pektas | Fishing & Stylez | |
10 | Thomas Eriksson, Claes Högberg, Peter Puhakka | Stäket | |
11 | Toni Välimäki, Björn Lundell, Jimmy Lindahl | Club Pike | |
12 | Tomas Reissmüller, David Jerresand, Simon Jerresand | Luzifer | |
13 | Fredrik Bäcksvart, Jens Segrén, Arvid Tuvlind | Team Trosa Fiskegude/Daiwa | |
14 | Johan Staaf, Kenneth Forsell | BKS - Best Kept Secret | |
15 | David Wallin, Arvid Wallin, Stefan Johannesson | Team Walle | |
16 | Joakim Waxin, Henrik Hagman, Peter Östergren | Aros Anglers | |
17 | Alexander Andersson, Max Schjelderup, Jesper Rydberg | Team JAM | |
18 | Max Andersson, Klas Säve-Söderbergh | Toby Dick | |
19 | Michael Wallberg, Alexander Eriksson, Viggo Arvidsson | Team skitmört | |
20 | Elias Lindskog, Fredrik Näslund | Sundbybergs Sportfiske | |
21 | Danne Sundström, Magnus Lind, Pierre Holm | Team Räksallad | |
22 | Ari Kumpulainen, Maria Seppänen | Team Majava | |
23 | Jacob Bill, Mikael Jansson | Eda 1 | |
24 | Magnus Holtmar, Rasmus Grebacken, Olle Lundstedt | Slips | |
25 | Fredrik högström, Patrik valli | Team Storlommen | |
26 | Wille Bäckström, Olle sjöblom, Andreas Pettersson | Blåränderna | |
27 | Jakob Berggren, Sakarias Tärnblom | AOFS | |
28 | Martin Wahlquist, Christian Wahlquist, Erik Segnestam | Predator Fishing Scandinavia | |
29 | Martin Stenback, Peter Wibjörn | Vilket jävla hugg! | |
30 | Johan Moquist, Håkan Moquist, Lars Moquist | Team 70+ | |
31 | Alex Blanksvärd, Niklas Blanksvärd, Jan Sahlberg | Team Blanka | |
32 | Leon Arffman, Conner de frante, Lukas lindsted | Northbite | |
33 | Richard Richardson, Jonas Lilja, Douglas Ebbersten | Team Tail | |
34 | Jimmy Holm, Joakim Scott, Mikael Lundgren | Team Lost Boys | |
35 | Rickard Broberg, Moa Berglund | Röda Räven | |
36 | Mattias Leksell, Erik Ramberg, Anders Rollfelt | West Hill Anglers | |
37 | Anders Holm, Linus Olofsson, Anders Hed | Eaglefishing.se | |
38 | Fredrik Quicker, Viktor Bergvall | ATTICUS BOATS |