SPT Deltävling 4 Mälaren Aronsborg
Sortering: Tidpunkt för fångst (Äldst först) Tidpunkt för fångst (Nyast först) Visa störst först Visa minst först Namn A-Ö Namn Ö-A S.k. Norsk sortering
37 poäng Mikael Ekstedt, Jimmy Carlbaum (Team Pro)
👤 Mikael Ekstedt 31 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Armin Nadarevic 40 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Andreas Svahn 41 poäng Tobias Imberg, Christopher Högnäsbacka, Erik Hellström (Team Frb)
👤 Christopher Högnäsbacka 30 poäng Tobias Imberg, Christopher Högnäsbacka, Erik Hellström (Team Frb)
👤 Christopher Högnäsbacka 29 poäng Oliver Kramer , Robert Carlsson , Oskar Pettersson (Team X)
👤 Robert Carlsson 36 poäng Tobias Imberg, Christopher Högnäsbacka, Erik Hellström (Team Frb)
👤 Christopher Högnäsbacka 37 poäng Christian Larsen, Jakob Perzon (Team Serigös/Fiskejournalen)
👤 Jakob Perzon 29 poäng Oliver Kramer , Robert Carlsson , Oskar Pettersson (Team X)
👤 Robert Carlsson 30 poäng Oliver Kramer , Robert Carlsson , Oskar Pettersson (Team X)
👤 Robert Carlsson 36 poäng Oliver Kramer , Robert Carlsson , Oskar Pettersson (Team X)
👤 Robert Carlsson 38 poäng Daniel Fornell, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Anders Ulvik 33 poäng Christian Larsen, Jakob Perzon (Team Serigös/Fiskejournalen)
👤 Jakob Perzon 38 poäng Daniel Fornell, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Daniel Fornell 30 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Armin Nadarevic 39 poäng Paul von Schinkel, Ruben Thysk, Jesper Dahlin (Team Tidofishing)
👤 Jesper Dahlin 30 poäng Niclas Eriksson,Ola Edsborn,Patrik Sjöholm (Team No Torsk)
👤 Niclas Eriksson 27 poäng Andreas Johansson, Neo Johansson, Andy Abdulla (Team Karaboudjan)
👤 Andreas Johansson 33 poäng Mustafa,Gökhan,Mir (Västerort Sportfiske)
👤 Mir 28 poäng Oliver Kramer , Robert Carlsson , Oskar Pettersson (Team X)
👤 Robert Carlsson 39 poäng Mustafa,Gökhan,Mir (Västerort Sportfiske)
👤 Mir 38 poäng Torgny Bardh, Mattias Ekdahl (Team Sniper)
👤 Mattias Ekdahl 40 poäng Richard Lundin , Jörgen Wallerström , Roger Wallerström (Team Ffiske)
👤 Roger Wallerström 33 poäng Karl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling (Fremdling/Ahn Fishing)
👤 Karl Fremdling 30 poäng Andreas Johansson, Neo Johansson, Andy Abdulla (Team Karaboudjan)
👤 Andreas Johansson 39 poäng Karl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling (Fremdling/Ahn Fishing)
👤 Alexander Henrysson 43 poäng Erik Dahlén, Stefan Ullström, Johan Lindström (Team Gg)
👤 Stefan Ullström 38 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Joakim Gille 37 poäng Karl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling (Fremdling/Ahn Fishing)
👤 Emil Fremdling 35 poäng Erik Dahlén, Stefan Ullström, Johan Lindström (Team Gg)
👤 Johan Lindström 35 poäng Mustafa,Gökhan,Mir (Västerort Sportfiske)
👤 Mir 32 poäng Anel Dedovic, Tom Olsson Liljeholm (Team Lirka)
👤 Anel Dedovic 46 poäng Niklas Pettersson, Austin Johnson, Robert Klarström (Team Högvarv/Millerods)
👤 Robert Klarström 39 poäng Mustafa,Gökhan,Mir (Västerort Sportfiske)
👤 Mustafa 37 poäng Erik Dahlén, Stefan Ullström, Johan Lindström (Team Gg)
👤 Johan Lindström 30 poäng Patrik Almkvist, Fredrik Mann (Team NKPF)
👤 Fredrik Mann 37 poäng Patrick Malmström, Torvald Andersson, Simon Andersson (Nickvalla)
👤 Simon Andersson 41 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Mattias Sädbom 33 poäng Fredrik Löfgren, Max Lindgren, Emil Naskali (Team Dls / Echo Marine)
👤 Emil Naskali 32 poäng William KARK, Niklas KARK, Edvin KARK (Fish & Chips)
👤 William KARK 38 poäng Patrick Malmström, Torvald Andersson, Simon Andersson (Nickvalla)
👤 Patrick Malmström 34 poäng Mikael Öst, Fredrik Andersson (Team Bbl)
👤 Fredrik Andersson 30 poäng Oliver Kramer , Robert Carlsson , Oskar Pettersson (Team X)
👤 Oskar Pettersson 34 poäng Mikael Öst, Fredrik Andersson (Team Bbl)
👤 Fredrik Andersson 38 poäng Mikael Ekstedt, Jimmy Carlbaum (Team Pro)
👤 Jimmy Carlbaum 29 poäng Oliver Kramer , Robert Carlsson , Oskar Pettersson (Team X)
👤 Robert Carlsson 33 poäng Paul von Schinkel, Ruben Thysk, Jesper Dahlin (Team Tidofishing)
👤 Paul von Schinkel 25 poäng Niclas Eriksson,Ola Edsborn,Patrik Sjöholm (Team No Torsk)
👤 Patrik Sjöholm 34 poäng Anel Dedovic, Tom Olsson Liljeholm (Team Lirka)
👤 Anel Dedovic 43 poäng Niklas Pettersson, Austin Johnson, Robert Klarström (Team Högvarv/Millerods)
👤 Austin Johnson 35 poäng Mikael Ekstedt, Jimmy Carlbaum (Team Pro)
👤 Mikael Ekstedt 37 poäng Mikael Ekstedt, Jimmy Carlbaum (Team Pro)
👤 Jimmy Carlbaum 34 poäng Mikael Ekstedt, Jimmy Carlbaum (Team Pro)
👤 Jimmy Carlbaum 27 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Tommy Barklund 32 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Joakim Gille 31 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Anna Edwertz 40 poäng Mikael Ekstedt, Jimmy Carlbaum (Team Pro)
👤 Jimmy Carlbaum 35 poäng Richard Lundin , Jörgen Wallerström , Roger Wallerström (Team Ffiske)
👤 Roger Wallerström 27 poäng Andreas Johansson, Neo Johansson, Andy Abdulla (Team Karaboudjan)
👤 Andreas Johansson 38 poäng Richard Lundin , Jörgen Wallerström , Roger Wallerström (Team Ffiske)
👤 Richard Lundin 37 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Mattias Sädbom 30 poäng Torgny Bardh, Mattias Ekdahl (Team Sniper)
👤 Torgny Bardh 26 poäng Mikael Öst, Fredrik Andersson (Team Bbl)
👤 Fredrik Andersson 28 poäng Mikael Öst, Fredrik Andersson (Team Bbl)
👤 Fredrik Andersson 30 poäng Mikael Öst, Fredrik Andersson (Team Bbl)
👤 Fredrik Andersson 31 poäng Torgny Bardh, Mattias Ekdahl (Team Sniper)
👤 Torgny Bardh 30 poäng Mikael Öst, Fredrik Andersson (Team Bbl)
👤 Fredrik Andersson 28 poäng Mikael Öst, Fredrik Andersson (Team Bbl)
👤 Fredrik Andersson 36 poäng Richard Lundin , Jörgen Wallerström , Roger Wallerström (Team Ffiske)
👤 Richard Lundin 34 poäng Oliver Kramer , Robert Carlsson , Oskar Pettersson (Team X)
👤 Oskar Pettersson 27 poäng Oliver Kramer , Robert Carlsson , Oskar Pettersson (Team X)
👤 Oskar Pettersson 34 poäng Lukas rauvala, Calle winnberg, Mikael kindberg (Madafanglers)
👤 Mikael kindberg 39 poäng Lukas rauvala, Calle winnberg, Mikael kindberg (Madafanglers)
👤 Mikael kindberg 26 poäng Oliver Kramer , Robert Carlsson , Oskar Pettersson (Team X)
👤 Oskar Pettersson 42 poäng Paul von Schinkel, Ruben Thysk, Jesper Dahlin (Team Tidofishing)
👤 Jesper Dahlin 37 poäng Mikael Ekstedt, Jimmy Carlbaum (Team Pro)
👤 Mikael Ekstedt 35 poäng Daniel Fornell, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Daniel Fornell 42 poäng Niklas Pettersson, Austin Johnson, Robert Klarström (Team Högvarv/Millerods)
👤 Austin Johnson 34 poäng Richard Lundin , Jörgen Wallerström , Roger Wallerström (Team Ffiske)
👤 Richard Lundin 32 poäng Richard Lundin , Jörgen Wallerström , Roger Wallerström (Team Ffiske)
👤 Roger Wallerström 31 poäng Mikael Ekstedt, Jimmy Carlbaum (Team Pro)
👤 Mikael Ekstedt 32 poäng Mikael Ekstedt, Jimmy Carlbaum (Team Pro)
👤 Jimmy Carlbaum 28 poäng William KARK, Niklas KARK, Edvin KARK (Fish & Chips)
👤 William KARK 29 poäng Richard Lundin , Jörgen Wallerström , Roger Wallerström (Team Ffiske)
👤 Jörgen Wallerström 34 poäng Mikael Ekstedt, Jimmy Carlbaum (Team Pro)
👤 Jimmy Carlbaum 37 poäng Mikael Ekstedt, Jimmy Carlbaum (Team Pro)
👤 Jimmy Carlbaum 33 poäng Daniel Fornell, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Daniel Fornell 36 poäng Mikael Ekstedt, Jimmy Carlbaum (Team Pro)
👤 Mikael Ekstedt 33 poäng Richard Lundin , Jörgen Wallerström , Roger Wallerström (Team Ffiske)
👤 Richard Lundin 26 poäng Erik Dahlén, Stefan Ullström, Johan Lindström (Team Gg)
👤 Erik Dahlén 36 poäng Anel Dedovic, Tom Olsson Liljeholm (Team Lirka)
👤 Tom Olsson Liljeholm 36 poäng Patrick Malmström, Torvald Andersson, Simon Andersson (Nickvalla)
👤 Torvald Andersson 32 poäng Lukas rauvala, Calle winnberg, Mikael kindberg (Madafanglers)
👤 Lukas rauvala 29 poäng Daniel Fornell, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Daniel Fornell 35 poäng Daniel Fornell, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Anders Ulvik 31 poäng Daniel Fornell, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Anders Ulvik 34 poäng Lukas rauvala, Calle winnberg, Mikael kindberg (Madafanglers)
👤 Mikael kindberg 30 poäng Daniel Fornell, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Daniel Fornell 32 poäng Lukas rauvala, Calle winnberg, Mikael kindberg (Madafanglers)
👤 Mikael kindberg 34 poäng Lukas rauvala, Calle winnberg, Mikael kindberg (Madafanglers)
👤 Calle winnberg 32 poäng Anel Dedovic, Tom Olsson Liljeholm (Team Lirka)
👤 Tom Olsson Liljeholm 37 poäng Christian Larsen, Jakob Perzon (Team Serigös/Fiskejournalen)
👤 Jakob Perzon 37 poäng Patrick Malmström, Torvald Andersson, Simon Andersson (Nickvalla)
👤 Patrick Malmström 28 poäng Daniel Fornell, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Anders Ulvik 26 poäng Anel Dedovic, Tom Olsson Liljeholm (Team Lirka)
👤 Anel Dedovic 27 poäng Oliver Kramer , Robert Carlsson , Oskar Pettersson (Team X)
👤 Oliver Kramer 28 poäng William KARK, Niklas KARK, Edvin KARK (Fish & Chips)
👤 Niklas KARK 30 poäng Lukas rauvala, Calle winnberg, Mikael kindberg (Madafanglers)
👤 Mikael kindberg 35 poäng Patrick Malmström, Torvald Andersson, Simon Andersson (Nickvalla)
👤 Patrick Malmström 31 poäng Lukas rauvala, Calle winnberg, Mikael kindberg (Madafanglers)
👤 Calle winnberg 30 poäng Lukas rauvala, Calle winnberg, Mikael kindberg (Madafanglers)
👤 Calle winnberg 29 poäng William KARK, Niklas KARK, Edvin KARK (Fish & Chips)
👤 Niklas KARK 30 poäng Anel Dedovic, Tom Olsson Liljeholm (Team Lirka)
👤 Anel Dedovic 31 poäng Patrick Malmström, Torvald Andersson, Simon Andersson (Nickvalla)
👤 Torvald Andersson 41 poäng Niklas Pettersson, Austin Johnson, Robert Klarström (Team Högvarv/Millerods)
👤 Niklas Pettersson 33 poäng Patrick Malmström, Torvald Andersson, Simon Andersson (Nickvalla)
👤 Simon Andersson 37 poäng Patrick Malmström, Torvald Andersson, Simon Andersson (Nickvalla)
👤 Simon Andersson 35 poäng Karl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling (Fremdling/Ahn Fishing)
👤 Emil Fremdling 36 poäng Anel Dedovic, Tom Olsson Liljeholm (Team Lirka)
👤 Tom Olsson Liljeholm 30 poäng Christian Larsen, Jakob Perzon (Team Serigös/Fiskejournalen)
👤 Christian Larsen 31 poäng Mustafa,Gökhan,Mir (Västerort Sportfiske)
👤 Mir 28 poäng Tobias Imberg, Christopher Högnäsbacka, Erik Hellström (Team Frb)
👤 Erik Hellström 25 poäng Andreas Johansson, Neo Johansson, Andy Abdulla (Team Karaboudjan)
👤 Andreas Johansson 31 poäng Tobias Imberg, Christopher Högnäsbacka, Erik Hellström (Team Frb)
👤 Christopher Högnäsbacka 30 poäng Tobias Imberg, Christopher Högnäsbacka, Erik Hellström (Team Frb)
👤 Erik Hellström 29 poäng Tobias Imberg, Christopher Högnäsbacka, Erik Hellström (Team Frb)
👤 Erik Hellström 33 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Nermin Sakonjic 33 poäng Mustafa,Gökhan,Mir (Västerort Sportfiske)
👤 Mustafa 30 poäng Torgny Bardh, Mattias Ekdahl (Team Sniper)
👤 Torgny Bardh 26 poäng Torgny Bardh, Mattias Ekdahl (Team Sniper)
👤 Torgny Bardh 27 poäng Daniel Fornell, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Daniel Fornell 37 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Armin Nadarevic 26 poäng Andreas Johansson, Neo Johansson, Andy Abdulla (Team Karaboudjan)
👤 Andreas Johansson 32 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Armin Nadarevic 39 poäng Patrick Malmström, Torvald Andersson, Simon Andersson (Nickvalla)
👤 Torvald Andersson 27 poäng Patrik Almkvist, Fredrik Mann (Team NKPF)
👤 Patrik Almkvist 27 poäng William KARK, Niklas KARK, Edvin KARK (Fish & Chips)
👤 William KARK 26 poäng Torgny Bardh, Mattias Ekdahl (Team Sniper)
👤 Mattias Ekdahl 41 poäng Niklas Pettersson, Austin Johnson, Robert Klarström (Team Högvarv/Millerods)
👤 Niklas Pettersson 31 poäng Torgny Bardh, Mattias Ekdahl (Team Sniper)
👤 Mattias Ekdahl 27 poäng Torgny Bardh, Mattias Ekdahl (Team Sniper)
👤 Mattias Ekdahl 34 poäng Patrik Almkvist, Fredrik Mann (Team NKPF)
👤 Fredrik Mann 27 poäng Niclas Eriksson,Ola Edsborn,Patrik Sjöholm (Team No Torsk)
40 poäng Niklas Pettersson, Austin Johnson, Robert Klarström (Team Högvarv/Millerods)
👤 Robert Klarström 27 poäng Daniel Fornell, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Daniel Fornell 29 poäng Patrick Malmström, Torvald Andersson, Simon Andersson (Nickvalla)
👤 Patrick Malmström 31 poäng Paul von Schinkel, Ruben Thysk, Jesper Dahlin (Team Tidofishing)
41 poäng Niklas Pettersson, Austin Johnson, Robert Klarström (Team Högvarv/Millerods)
👤 Austin Johnson 36 poäng Karl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling (Fremdling/Ahn Fishing)
👤 Emil Fremdling 43 poäng Niklas Pettersson, Austin Johnson, Robert Klarström (Team Högvarv/Millerods)
👤 Niklas Pettersson 31 poäng Per Vinsth, Patrik Virenius, Robert Virenius (Team Sportfiskeboden Västerås)
👤 Patrik Virenius 43 poäng Mustafa,Gökhan,Mir (Västerort Sportfiske)
👤 Mustafa 34 poäng William KARK, Niklas KARK, Edvin KARK (Fish & Chips)
👤 Niklas KARK 28 poäng William KARK, Niklas KARK, Edvin KARK (Fish & Chips)
👤 William KARK 33 poäng Per Vinsth, Patrik Virenius, Robert Virenius (Team Sportfiskeboden Västerås)
👤 Robert Virenius 46 poäng Niklas Pettersson, Austin Johnson, Robert Klarström (Team Högvarv/Millerods)
👤 Niklas Pettersson 26 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Tommy Barklund 26 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Anna Edwertz 28 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Joakim Gille 26 poäng William KARK, Niklas KARK, Edvin KARK (Fish & Chips)
👤 William KARK 32 poäng Christian Larsen, Jakob Perzon (Team Serigös/Fiskejournalen)
👤 Christian Larsen 35 poäng Per Vinsth, Patrik Virenius, Robert Virenius (Team Sportfiskeboden Västerås)
👤 Patrik Virenius 35 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Mattias Sädbom 31 poäng Mustafa,Gökhan,Mir (Västerort Sportfiske)
👤 Mustafa 38 poäng Niklas Pettersson, Austin Johnson, Robert Klarström (Team Högvarv/Millerods)
👤 Austin Johnson 35 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Andreas Svahn 34 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Andreas Svahn 36 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Mattias Sädbom 29 poäng Andreas Johansson, Neo Johansson, Andy Abdulla (Team Karaboudjan)
👤 Andreas Johansson 36 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Andreas Svahn 39 poäng Niklas Pettersson, Austin Johnson, Robert Klarström (Team Högvarv/Millerods)
👤 Robert Klarström 27 poäng Per Vinsth, Patrik Virenius, Robert Virenius (Team Sportfiskeboden Västerås)
👤 Per Vinsth 29 poäng Per Vinsth, Patrik Virenius, Robert Virenius (Team Sportfiskeboden Västerås)
👤 Patrik Virenius 27 poäng Per Vinsth, Patrik Virenius, Robert Virenius (Team Sportfiskeboden Västerås)
👤 Patrik Virenius 29 poäng Per Vinsth, Patrik Virenius, Robert Virenius (Team Sportfiskeboden Västerås)
👤 Patrik Virenius 32 poäng Per Vinsth, Patrik Virenius, Robert Virenius (Team Sportfiskeboden Västerås)
👤 Patrik Virenius 31 poäng Christian Larsen, Jakob Perzon (Team Serigös/Fiskejournalen)
👤 Jakob Perzon 32 poäng Fredrik Löfgren, Max Lindgren, Emil Naskali (Team Dls / Echo Marine)
👤 Emil Naskali 28 poäng Tobias Imberg, Christopher Högnäsbacka, Erik Hellström (Team Frb)
👤 Erik Hellström 33 poäng Tobias Imberg, Christopher Högnäsbacka, Erik Hellström (Team Frb)
👤 Tobias Imberg 25 poäng Mikael Ekstedt, Jimmy Carlbaum (Team Pro)
👤 Jimmy Carlbaum 26 poäng Oliver Kramer , Robert Carlsson , Oskar Pettersson (Team X)
👤 Robert Carlsson 28 poäng Christian Larsen, Jakob Perzon (Team Serigös/Fiskejournalen)
👤 Christian Larsen 42 poäng Fredrik Löfgren, Max Lindgren, Emil Naskali (Team Dls / Echo Marine)
👤 Fredrik Löfgren 27 poäng Fredrik Löfgren, Max Lindgren, Emil Naskali (Team Dls / Echo Marine)
👤 Emil Naskali 32 poäng Christian Larsen, Jakob Perzon (Team Serigös/Fiskejournalen)
👤 Jakob Perzon 38 poäng Niklas Pettersson, Austin Johnson, Robert Klarström (Team Högvarv/Millerods)
👤 Niklas Pettersson 28 poäng Christian Larsen, Jakob Perzon (Team Serigös/Fiskejournalen)
👤 Christian Larsen 34 poäng Karl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling (Fremdling/Ahn Fishing)
👤 Alexander Henrysson 29 poäng Niklas Pettersson, Austin Johnson, Robert Klarström (Team Högvarv/Millerods)
👤 Austin Johnson 41 poäng Fredrik Löfgren, Max Lindgren, Emil Naskali (Team Dls / Echo Marine)
👤 Emil Naskali 33 poäng Fredrik Löfgren, Max Lindgren, Emil Naskali (Team Dls / Echo Marine)
👤 Emil Naskali 25 poäng Christian Larsen, Jakob Perzon (Team Serigös/Fiskejournalen)
👤 Christian Larsen 35 poäng Fredrik Löfgren, Max Lindgren, Emil Naskali (Team Dls / Echo Marine)
👤 Emil Naskali 36 poäng Paul von Schinkel, Ruben Thysk, Jesper Dahlin (Team Tidofishing)
27 poäng Lukas rauvala, Calle winnberg, Mikael kindberg (Madafanglers)
👤 Lukas rauvala 34 poäng Lukas rauvala, Calle winnberg, Mikael kindberg (Madafanglers)
👤 Calle winnberg 33 poäng Richard Lundin , Jörgen Wallerström , Roger Wallerström (Team Ffiske)
👤 Jörgen Wallerström 28 poäng Lukas rauvala, Calle winnberg, Mikael kindberg (Madafanglers)
👤 Mikael kindberg 27 poäng Lukas rauvala, Calle winnberg, Mikael kindberg (Madafanglers)
👤 Lukas rauvala 28 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Anna Edwertz 32 poäng Christian Larsen, Jakob Perzon (Team Serigös/Fiskejournalen)
👤 Jakob Perzon 26 poäng Mikael Ekstedt, Jimmy Carlbaum (Team Pro)
👤 Jimmy Carlbaum 32 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Joakim Gille 26 poäng Mikael Ekstedt, Jimmy Carlbaum (Team Pro)
👤 Jimmy Carlbaum 30 poäng Karl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling (Fremdling/Ahn Fishing)
👤 Emil Fremdling 26 poäng Mikael Ekstedt, Jimmy Carlbaum (Team Pro)
👤 Jimmy Carlbaum 25 poäng Mikael Ekstedt, Jimmy Carlbaum (Team Pro)
👤 Jimmy Carlbaum 29 poäng Karl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling (Fremdling/Ahn Fishing)
👤 Alexander Henrysson 28 poäng Christian Larsen, Jakob Perzon (Team Serigös/Fiskejournalen)
👤 Christian Larsen 30 poäng Karl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling (Fremdling/Ahn Fishing)
👤 Alexander Henrysson 26 poäng Patrick Malmström, Torvald Andersson, Simon Andersson (Nickvalla)
👤 Simon Andersson 29 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Armin Nadarevic 29 poäng Karl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling (Fremdling/Ahn Fishing)
👤 Alexander Henrysson 32 poäng Karl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling (Fremdling/Ahn Fishing)
👤 Karl Fremdling 26 poäng Richard Lundin , Jörgen Wallerström , Roger Wallerström (Team Ffiske)
👤 Richard Lundin 37 poäng Richard Lundin , Jörgen Wallerström , Roger Wallerström (Team Ffiske)
👤 Richard Lundin 34 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Izet Nadarevic 25 poäng Oliver Kramer , Robert Carlsson , Oskar Pettersson (Team X)
👤 Robert Carlsson 25 poäng Oliver Kramer , Robert Carlsson , Oskar Pettersson (Team X)
👤 Robert Carlsson 28 poäng Oliver Kramer , Robert Carlsson , Oskar Pettersson (Team X)
👤 Robert Carlsson 36 poäng Richard Lundin , Jörgen Wallerström , Roger Wallerström (Team Ffiske)
👤 Roger Wallerström 27 poäng Patrik Almkvist, Fredrik Mann (Team NKPF)
👤 Fredrik Mann 29 poäng Paul von Schinkel, Ruben Thysk, Jesper Dahlin (Team Tidofishing)
28 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Nermin Sakonjic 31 poäng Paul von Schinkel, Ruben Thysk, Jesper Dahlin (Team Tidofishing)
29 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Armin Nadarevic 36 poäng Paul von Schinkel, Ruben Thysk, Jesper Dahlin (Team Tidofishing)
27 poäng Lukas rauvala, Calle winnberg, Mikael kindberg (Madafanglers)
👤 Mikael kindberg 29 poäng Paul von Schinkel, Ruben Thysk, Jesper Dahlin (Team Tidofishing)
38 poäng Paul von Schinkel, Ruben Thysk, Jesper Dahlin (Team Tidofishing)
30 poäng Daniel Fornell, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Anders Ulvik 27 poäng Richard Lundin , Jörgen Wallerström , Roger Wallerström (Team Ffiske)
👤 Richard Lundin 31 poäng Daniel Fornell, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Anders Ulvik 32 poäng Erik Dahlén, Stefan Ullström, Johan Lindström (Team Gg)
👤 Erik Dahlén