SPT Deltävling 3 Arvika Värmeln
Sortering: Tidpunkt för fångst (Äldst först) Tidpunkt för fångst (Nyast först) Visa störst först Visa minst först Namn A-Ö Namn Ö-A S.k. Norsk sortering
36 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Armin Nadarevic 31 poäng Andreas Johnsson, jesper gustafsson (Team Jiggerz)
👤 jesper gustafsson 35 poäng Tobbe Olsson , Christian Höglund , Simon Schörling (Swedish Perch Mafia)
👤 Tobbe Olsson 29 poäng Andreas Johnsson, jesper gustafsson (Team Jiggerz)
👤 Andreas Johnsson 29 poäng Andreas Johnsson, jesper gustafsson (Team Jiggerz)
👤 Andreas Johnsson 34 poäng Jens Byholm, Jimmy Dahlgren, Jörgen Quarfordt (Team Gunki)
👤 Jens Byholm 45 poäng Niklas Pettersson, Austin Jonsson, Robert Klarström (Team Högvarv/Millerods)
👤 Niklas Pettersson 34 poäng Richard Lundin , Jörgen Wallerström , Roger Wallerström (Team Ffiske)
👤 Jörgen Wallerström 38 poäng Per Vinsth, Patrik Virenius, Robert Virenius (Team Sportfiskeboden Västerås)
👤 Per Vinsth 38 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Andreas Svahn 36 poäng Petter Boström, Kjell Boström, Mattias Melin (Bark Borrarna)
👤 Petter Boström 35 poäng Mathias Bergendahl, Stefan Magnusson, Cristoffer Bergström (Team Guleböj)
👤 Mathias Bergendahl 40 poäng Niclas Eriksson , Rikard Pettersson , Patrik Sjöholm (Team No Torsk)
👤 Patrik Sjöholm 33 poäng Mathias Bergendahl, Stefan Magnusson, Cristoffer Bergström (Team Guleböj)
👤 Cristoffer Bergström 32 poäng Niclas Eriksson , Rikard Pettersson , Patrik Sjöholm (Team No Torsk)
👤 Niclas Eriksson 33 poäng Jens Byholm, Jimmy Dahlgren, Jörgen Quarfordt (Team Gunki)
👤 Jörgen Quarfordt 37 poäng Max Lindgren, Emil Naskali, Fredrik Löfgren (Team Dls / Echo Marine)
👤 Fredrik Löfgren 34 poäng Torgny Bardh, Andreas Johansson (Team Sniper)
👤 Torgny Bardh 43 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Mattias Sädbom 32 poäng Jens Byholm, Jimmy Dahlgren, Jörgen Quarfordt (Team Gunki)
👤 Jens Byholm 38 poäng Torgny Bardh, Andreas Johansson (Team Sniper)
👤 Torgny Bardh 27 poäng Andreas Johnsson, jesper gustafsson (Team Jiggerz)
👤 Andreas Johnsson 36 poäng Torgny Bardh, Andreas Johansson (Team Sniper)
👤 Torgny Bardh 31 poäng Jens Byholm, Jimmy Dahlgren, Jörgen Quarfordt (Team Gunki)
👤 Jens Byholm 33 poäng Jens Byholm, Jimmy Dahlgren, Jörgen Quarfordt (Team Gunki)
👤 Jens Byholm 39 poäng Jens Byholm, Jimmy Dahlgren, Jörgen Quarfordt (Team Gunki)
👤 Jörgen Quarfordt 28 poäng Anel Dedovic, Aki Seppälä (Team Lirka)
👤 Aki Seppälä 27 poäng Tobias Imberg, Christopher Högnäsbacka, Erik Hellström (Team Frb)
👤 Erik Hellström 43 poäng Max Lindgren, Emil Naskali, Fredrik Löfgren (Team Dls / Echo Marine)
👤 Fredrik Löfgren 35 poäng Albin Stolpe,Tommy Olsson, Olov Sjöberg (Team Tasebo)
👤 Tommy Olsson 43 poäng Niklas Pettersson, Austin Jonsson, Robert Klarström (Team Högvarv/Millerods)
👤 Austin Jonsson 43 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Joakim Gille 39 poäng Mathias Bergendahl, Stefan Magnusson, Cristoffer Bergström (Team Guleböj)
👤 Mathias Bergendahl 36 poäng Torgny Bardh, Andreas Johansson (Team Sniper)
👤 Torgny Bardh 33 poäng Tobbe Olsson , Christian Höglund , Simon Schörling (Swedish Perch Mafia)
👤 Tobbe Olsson 30 poäng William KARK Niklas KARK Edvin KARK (Fish & Chips)
43 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Joakim Gille 32 poäng Mathias Bergendahl, Stefan Magnusson, Cristoffer Bergström (Team Guleböj)
👤 Cristoffer Bergström 26 poäng Christian Larsen, Jakob Perzon (Team Serigös/Fiskejournalen)
👤 Christian Larsen 38 poäng Richard Lundin , Jörgen Wallerström , Roger Wallerström (Team Ffiske)
👤 Richard Lundin 41 poäng Max Lindgren, Emil Naskali, Fredrik Löfgren (Team Dls / Echo Marine)
👤 Max Lindgren 44 poäng Tobbe Olsson , Christian Höglund , Simon Schörling (Swedish Perch Mafia)
👤 Tobbe Olsson 45 poäng Max Lindgren, Emil Naskali, Fredrik Löfgren (Team Dls / Echo Marine)
👤 Emil Naskali 28 poäng William KARK Niklas KARK Edvin KARK (Fish & Chips)
32 poäng Andreas Johnsson, jesper gustafsson (Team Jiggerz)
👤 Andreas Johnsson 36 poäng Tobbe Olsson , Christian Höglund , Simon Schörling (Swedish Perch Mafia)
👤 Tobbe Olsson 40 poäng Niclas Eriksson , Rikard Pettersson , Patrik Sjöholm (Team No Torsk)
👤 Patrik Sjöholm 35 poäng Petter Boström, Kjell Boström, Mattias Melin (Bark Borrarna)
👤 Petter Boström 40 poäng Mikael Öst, Fredrik Andersson (Team BBL)
👤 Mikael Öst 28 poäng Torgny Bardh, Andreas Johansson (Team Sniper)
👤 Torgny Bardh 29 poäng Torgny Bardh, Andreas Johansson (Team Sniper)
👤 Torgny Bardh 38 poäng Niklas Pettersson, Austin Jonsson, Robert Klarström (Team Högvarv/Millerods)
👤 Robert Klarström 35 poäng Max Lindgren, Emil Naskali, Fredrik Löfgren (Team Dls / Echo Marine)
👤 Emil Naskali 44 poäng Daniel Fornell, Anders Olsson, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Anders Ulvik 35 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Armin Nadarevic 44 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Tommy Barklund 39 poäng Mikael Öst, Fredrik Andersson (Team BBL)
👤 Fredrik Andersson 38 poäng Olle jansson, hugo hilmersson, oskar nilsson (Tre Gringos)
👤 hugo hilmersson 36 poäng Mikael Öst, Fredrik Andersson (Team BBL)
👤 Mikael Öst 35 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Nermin Sakonjic 39 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Armin Nadarevic 40 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Andreas Svahn 30 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Nermin Sakonjic 32 poäng Niklas Pettersson, Austin Jonsson, Robert Klarström (Team Högvarv/Millerods)
👤 Niklas Pettersson 34 poäng Niklas Pettersson, Austin Jonsson, Robert Klarström (Team Högvarv/Millerods)
👤 Niklas Pettersson 35 poäng Niklas Pettersson, Austin Jonsson, Robert Klarström (Team Högvarv/Millerods)
👤 Niklas Pettersson 25 poäng Jens Byholm, Jimmy Dahlgren, Jörgen Quarfordt (Team Gunki)
👤 Jörgen Quarfordt 45 poäng Niklas Pettersson, Austin Jonsson, Robert Klarström (Team Högvarv/Millerods)
👤 Austin Jonsson 26 poäng Jonas Melin, Jonatan Nilsson, Andreas Zetterström (Borreexpressen)
👤 Jonas Melin 44 poäng Niklas Pettersson, Austin Jonsson, Robert Klarström (Team Högvarv/Millerods)
👤 Austin Jonsson 41 poäng Jonas Melin, Jonatan Nilsson, Andreas Zetterström (Borreexpressen)
👤 Jonas Melin 33 poäng Olle jansson, hugo hilmersson, oskar nilsson (Tre Gringos)
👤 oskar nilsson 30 poäng Jonas Melin, Jonatan Nilsson, Andreas Zetterström (Borreexpressen)
👤 Jonas Melin 36 poäng Max Lindgren, Emil Naskali, Fredrik Löfgren (Team Dls / Echo Marine)
👤 Max Lindgren 29 poäng Jepser Ruben Paul (Team Tidofishing)
27 poäng Jepser Ruben Paul (Team Tidofishing)
36 poäng Richard Lundin , Jörgen Wallerström , Roger Wallerström (Team Ffiske)
👤 Jörgen Wallerström 35 poäng Tobbe Olsson , Christian Höglund , Simon Schörling (Swedish Perch Mafia)
👤 Tobbe Olsson 29 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Izet Nadarevic 40 poäng Daniel Fornell, Anders Olsson, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Anders Olsson 30 poäng Mathias Bergendahl, Stefan Magnusson, Cristoffer Bergström (Team Guleböj)
👤 Stefan Magnusson 27 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Nermin Sakonjic 38 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Nermin Sakonjic 28 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Nermin Sakonjic 36 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Joakim Gille 36 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Nermin Sakonjic 39 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Tommy Barklund 35 poäng Johan, Anders (Abborrguiden)
👤 Anders 38 poäng Daniel Fornell, Anders Olsson, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Daniel Fornell 41 poäng Jens Byholm, Jimmy Dahlgren, Jörgen Quarfordt (Team Gunki)
👤 Jörgen Quarfordt 34 poäng Max Lindgren, Emil Naskali, Fredrik Löfgren (Team Dls / Echo Marine)
👤 Fredrik Löfgren 39 poäng Johan, Anders (Abborrguiden)
👤 Anders 30 poäng Jens Byholm, Jimmy Dahlgren, Jörgen Quarfordt (Team Gunki)
👤 Jörgen Quarfordt 26 poäng Armin Nadarevic, Izet Nadarevic, Nermin Sakonjic (Team One More Bait)
👤 Izet Nadarevic 40 poäng Daniel Fornell, Anders Olsson, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Anders Ulvik 30 poäng Mathias Bergendahl, Stefan Magnusson, Cristoffer Bergström (Team Guleböj)
👤 Mathias Bergendahl 30 poäng Calle Winnberg, Lukas rauvala, Mikael kindberg (Madafanglers)
👤 Mikael kindberg 33 poäng Mathias Bergendahl, Stefan Magnusson, Cristoffer Bergström (Team Guleböj)
👤 Stefan Magnusson 39 poäng Mathias Bergendahl, Stefan Magnusson, Cristoffer Bergström (Team Guleböj)
👤 Cristoffer Bergström 38 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Andreas Svahn 25 poäng Christian Larsen, Jakob Perzon (Team Serigös/Fiskejournalen)
👤 Christian Larsen 26 poäng Mathias Bergendahl, Stefan Magnusson, Cristoffer Bergström (Team Guleböj)
👤 Cristoffer Bergström 26 poäng Mathias Bergendahl, Stefan Magnusson, Cristoffer Bergström (Team Guleböj)
👤 Mathias Bergendahl 31 poäng Torgny Bardh, Andreas Johansson (Team Sniper)
👤 Torgny Bardh 32 poäng Per Vinsth, Patrik Virenius, Robert Virenius (Team Sportfiskeboden Västerås)
👤 Robert Virenius 40 poäng Albin Stolpe,Tommy Olsson, Olov Sjöberg (Team Tasebo)
👤 Olov Sjöberg 27 poäng Torgny Bardh, Andreas Johansson (Team Sniper)
👤 Torgny Bardh 44 poäng Daniel Fornell, Anders Olsson, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Anders Ulvik 39 poäng Torgny Bardh, Andreas Johansson (Team Sniper)
👤 Torgny Bardh 25 poäng Jepser Ruben Paul (Team Tidofishing)
35 poäng Daniel Fornell, Anders Olsson, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Anders Olsson 33 poäng Petter Boström, Kjell Boström, Mattias Melin (Bark Borrarna)
👤 Kjell Boström 29 poäng Max Lindgren, Emil Naskali, Fredrik Löfgren (Team Dls / Echo Marine)
👤 Fredrik Löfgren 29 poäng Karl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling (Fremdling/Ahn Fishing)
👤 Karl Fremdling 41 poäng Olle jansson, hugo hilmersson, oskar nilsson (Tre Gringos)
👤 hugo hilmersson 26 poäng William KARK Niklas KARK Edvin KARK (Fish & Chips)
32 poäng Olle jansson, hugo hilmersson, oskar nilsson (Tre Gringos)
👤 oskar nilsson 30 poäng Albin Stolpe,Tommy Olsson, Olov Sjöberg (Team Tasebo)
👤 Olov Sjöberg 33 poäng Mattias Thorsander, Niklas persson, Magnus Wästlund (Läder-Lennart & Co)
👤 Niklas persson 36 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Joakim Gille 32 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Tommy Barklund 38 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Joakim Gille 29 poäng Richard Lundin , Jörgen Wallerström , Roger Wallerström (Team Ffiske)
👤 Jörgen Wallerström 35 poäng Per Vinsth, Patrik Virenius, Robert Virenius (Team Sportfiskeboden Västerås)
👤 Patrik Virenius 29 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Tommy Barklund 34 poäng Daniel Fornell, Anders Olsson, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Daniel Fornell 30 poäng Anna Edwertz, Tommy Barklund, Joakim Gille (Team Anto Fishing)
👤 Anna Edwertz 27 poäng Richard Lundin , Jörgen Wallerström , Roger Wallerström (Team Ffiske)
👤 Jörgen Wallerström 38 poäng Per Vinsth, Patrik Virenius, Robert Virenius (Team Sportfiskeboden Västerås)
👤 Per Vinsth 27 poäng Mathias Bergendahl, Stefan Magnusson, Cristoffer Bergström (Team Guleböj)
👤 Mathias Bergendahl 26 poäng Christian Larsen, Jakob Perzon (Team Serigös/Fiskejournalen)
👤 Christian Larsen 39 poäng Per Vinsth, Patrik Virenius, Robert Virenius (Team Sportfiskeboden Västerås)
👤 Robert Virenius 26 poäng Petter Boström, Kjell Boström, Mattias Melin (Bark Borrarna)
👤 Mattias Melin 26 poäng Niclas Eriksson , Rikard Pettersson , Patrik Sjöholm (Team No Torsk)
👤 Rikard Pettersson 31 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Andreas Svahn 32 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Andreas Svahn 38 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Mattias Sädbom 32 poäng Jepser Ruben Paul (Team Tidofishing)
27 poäng Petter Boström, Kjell Boström, Mattias Melin (Bark Borrarna)
👤 Kjell Boström 36 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Mattias Sädbom 37 poäng Mattias Sädbom, Andreas Svahn (Team Predator)
👤 Andreas Svahn 35 poäng Daniel Fornell, Anders Olsson, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Anders Ulvik 28 poäng Olle jansson, hugo hilmersson, oskar nilsson (Tre Gringos)
👤 hugo hilmersson 30 poäng Olle jansson, hugo hilmersson, oskar nilsson (Tre Gringos)
👤 hugo hilmersson 28 poäng Olle jansson, hugo hilmersson, oskar nilsson (Tre Gringos)
👤 hugo hilmersson 44 poäng Daniel Fornell, Anders Olsson, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Anders Ulvik 31 poäng Olle jansson, hugo hilmersson, oskar nilsson (Tre Gringos)
👤 oskar nilsson 31 poäng Karl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling (Fremdling/Ahn Fishing)
👤 Karl Fremdling 43 poäng Mikael Öst, Fredrik Andersson (Team BBL)
👤 Mikael Öst 40 poäng Karl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling (Fremdling/Ahn Fishing)
👤 Emil Fremdling 28 poäng Mattias Thorsander, Niklas persson, Magnus Wästlund (Läder-Lennart & Co)
👤 Mattias Thorsander 33 poäng Mikael Öst, Fredrik Andersson (Team BBL)
👤 Mikael Öst 31 poäng Mattias Thorsander, Niklas persson, Magnus Wästlund (Läder-Lennart & Co)
👤 Mattias Thorsander 34 poäng Daniel Fornell, Anders Olsson, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Daniel Fornell 28 poäng Karl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling (Fremdling/Ahn Fishing)
👤 Alexander Henrysson 33 poäng Max Lindgren, Emil Naskali, Fredrik Löfgren (Team Dls / Echo Marine)
👤 Emil Naskali 29 poäng Max Lindgren, Emil Naskali, Fredrik Löfgren (Team Dls / Echo Marine)
👤 Emil Naskali 34 poäng Mattias Thorsander, Niklas persson, Magnus Wästlund (Läder-Lennart & Co)
👤 Magnus Wästlund 45 poäng Niclas Eriksson , Rikard Pettersson , Patrik Sjöholm (Team No Torsk)
👤 Rikard Pettersson 32 poäng Max Lindgren, Emil Naskali, Fredrik Löfgren (Team Dls / Echo Marine)
👤 Emil Naskali 28 poäng Karl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling (Fremdling/Ahn Fishing)
👤 Alexander Henrysson 31 poäng Max Lindgren, Emil Naskali, Fredrik Löfgren (Team Dls / Echo Marine)
👤 Emil Naskali 28 poäng Max Lindgren, Emil Naskali, Fredrik Löfgren (Team Dls / Echo Marine)
👤 Emil Naskali 32 poäng Karl Fremdling, Alexander Henrysson, Emil Fremdling (Fremdling/Ahn Fishing)
👤 Emil Fremdling 32 poäng Mikael Öst, Fredrik Andersson (Team BBL)
👤 Mikael Öst 36 poäng Mikael Öst, Fredrik Andersson (Team BBL)
👤 Mikael Öst 37 poäng Albin Stolpe,Tommy Olsson, Olov Sjöberg (Team Tasebo)
👤 Tommy Olsson 37 poäng Albin Stolpe,Tommy Olsson, Olov Sjöberg (Team Tasebo)
👤 Olov Sjöberg 33 poäng Mattias Thorsander, Niklas persson, Magnus Wästlund (Läder-Lennart & Co)
👤 Magnus Wästlund 37 poäng Mattias Thorsander, Niklas persson, Magnus Wästlund (Läder-Lennart & Co)
👤 Mattias Thorsander 30 poäng William KARK Niklas KARK Edvin KARK (Fish & Chips)
35 poäng Mikael Öst, Fredrik Andersson (Team BBL)
👤 Fredrik Andersson 39 poäng Mikael Öst, Fredrik Andersson (Team BBL)
👤 Mikael Öst 33 poäng Richard Lundin , Jörgen Wallerström , Roger Wallerström (Team Ffiske)
👤 Jörgen Wallerström 27 poäng Per Vinsth, Patrik Virenius, Robert Virenius (Team Sportfiskeboden Västerås)
👤 Patrik Virenius 29 poäng Tobbe Olsson , Christian Höglund , Simon Schörling (Swedish Perch Mafia)
👤 Tobbe Olsson 30 poäng Tobbe Olsson , Christian Höglund , Simon Schörling (Swedish Perch Mafia)
👤 Tobbe Olsson 35 poäng Andreas Johnsson, jesper gustafsson (Team Jiggerz)
👤 jesper gustafsson 28 poäng Mathias Bergendahl, Stefan Magnusson, Cristoffer Bergström (Team Guleböj)
👤 Cristoffer Bergström 25 poäng Jonas Melin, Jonatan Nilsson, Andreas Zetterström (Borreexpressen)
👤 Jonas Melin 29 poäng Jonas Melin, Jonatan Nilsson, Andreas Zetterström (Borreexpressen)
👤 Jonas Melin 26 poäng Jonas Melin, Jonatan Nilsson, Andreas Zetterström (Borreexpressen)
👤 Jonatan Nilsson 35 poäng Oliver Kramer Robert Carlsson (Team X)
29 poäng Olle jansson, hugo hilmersson, oskar nilsson (Tre Gringos)
👤 hugo hilmersson 26 poäng Per Vinsth, Patrik Virenius, Robert Virenius (Team Sportfiskeboden Västerås)
👤 Patrik Virenius 25 poäng Per Vinsth, Patrik Virenius, Robert Virenius (Team Sportfiskeboden Västerås)
👤 Patrik Virenius 25 poäng William KARK Niklas KARK Edvin KARK (Fish & Chips)
39 poäng Tobbe Olsson , Christian Höglund , Simon Schörling (Swedish Perch Mafia)
👤 Christian Höglund 33 poäng Tobbe Olsson , Christian Höglund , Simon Schörling (Swedish Perch Mafia)
👤 Tobbe Olsson 26 poäng Per Vinsth, Patrik Virenius, Robert Virenius (Team Sportfiskeboden Västerås)
👤 Robert Virenius 35 poäng Per Vinsth, Patrik Virenius, Robert Virenius (Team Sportfiskeboden Västerås)
👤 Patrik Virenius 28 poäng Per Vinsth, Patrik Virenius, Robert Virenius (Team Sportfiskeboden Västerås)
👤 Patrik Virenius 34 poäng Daniel Fornell, Anders Olsson, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Anders Ulvik 28 poäng Albin Stolpe,Tommy Olsson, Olov Sjöberg (Team Tasebo)
👤 Olov Sjöberg 32 poäng Daniel Fornell, Anders Olsson, Anders Ulvik (Svaviken Fc)
👤 Anders Ulvik 25 poäng Richard Lundin , Jörgen Wallerström , Roger Wallerström (Team Ffiske)
👤 Jörgen Wallerström 28 poäng William KARK Niklas KARK Edvin KARK (Fish & Chips)
36 poäng Albin Stolpe,Tommy Olsson, Olov Sjöberg (Team Tasebo)
👤 Albin Stolpe 30 poäng Albin Stolpe,Tommy Olsson, Olov Sjöberg (Team Tasebo)
👤 Albin Stolpe 31 poäng Albin Stolpe,Tommy Olsson, Olov Sjöberg (Team Tasebo)
👤 Olov Sjöberg 34 poäng Petter Boström, Kjell Boström, Mattias Melin (Bark Borrarna)
👤 Kjell Boström