FTL Sunday Pike Nov 2020 Team (demokonkurranse)


Endelig resultat

PlassPunktNavnDelvis resultater
1274 cmTeam Gogge (Robert Szorath, Robin Sundell, Nirre Larsson)92, 91 og 91
2267 cmFiskerfamilien / Titan Pro Tackle (Jocke Öhman, Madeléne Eriksson)97, 86 og 84
3246 cmTeamck (Victor Edvardsson, Marcus kågas)83, 83 og 80
4238 cmIndependent Fishing/Walle Lures (Maria Söderlund, Peter Söderlund, Roger Wallgren)83, 79 og 76
5161 cmTeam Cast Away (Joakim Wikström, Christoffer Nordström)81 og 80
691 cmTeam Hq (Marcus Hammarqvist, Anders Hammarqvist)91
785 cmTeam Vasshugget (Johan Ruthström, Viktor Jansson, Jonas Holmblad)85
879 cmPanthera Pike Fishing (Timmy Berggren, Johan Malmberg)79

De største fiskene

PlassPunktNavn
197 cmFiskerfamilien / Titan Pro Tackle (Jocke Öhman, Madeléne Eriksson)Madeleine Eriksson
292 cmTeam Gogge (Robert Szorath, Robin Sundell, Nirre Larsson)Nirre Larsson
391 cmTeam Gogge (Robert Szorath, Robin Sundell, Nirre Larsson)Nirre Larsson
491 cmTeam Gogge (Robert Szorath, Robin Sundell, Nirre Larsson)Robin Sundell
591 cmTeam Hq (Marcus Hammarqvist, Anders Hammarqvist)Anders Hammarqvist
686 cmFiskerfamilien / Titan Pro Tackle (Jocke Öhman, Madeléne Eriksson)Jocke Öhman
785 cmTeam Vasshugget (Johan Ruthström, Viktor Jansson, Jonas Holmblad)Jonas Holmblad
884 cmFiskerfamilien / Titan Pro Tackle (Jocke Öhman, Madeléne Eriksson)Jocke Öhman
983 cmIndependent Fishing/Walle Lures (Maria Söderlund, Peter Söderlund, Roger Wallgren)Peter Söderlund
1083 cmTeamck (Victor Edvardsson, Marcus kågas)Victor Edvardsson

Statistikk

  • • Diameter: 84,76 cm.
  • • Totalt: 14,41 meter.

Deltakere, plasser: 21

NeiNavn
1

Joakim inot, Christian Andrésen, Marcus Sörensson

Fish N Slips

2

Joakim Wikström, christoffer nordström

Team Cast Away

3

Rasmus Gustafsson, Hampus Bure

Griskris????

4

Patrick Malmström, Joakim Noritis

Team Lodbrok

5

Johan Ruthström, Viktor Jansson , Jonas Holmblad

Team Vasshugget

6

Jocke Öhman, Madeléne Eriksson

Fiskefamiljen / Titan Pro Tackle

7

Wictor Edvardsson, Marcus kågas

Teamck

8

Johan Skogh, Magnus Rudman

Ichibait

9

Timmy Berggren, Johan Malmberg

Panthera Pike Fishing

10

Roger Nilsson, Kicki Nilsson

Avt Fishing

11

Patrik Wallin, Robin Christiansen

Team Slakhugg

12

Jesper Andersson, Daniel Andersson

Team Andersson

13

Michel Landén, Andre lövhaug

Team M-A Fishing

14

Christian Rådén, Bertil Rådén

Team B&C Sportfishing

15

Hugo salomonsson, villiam torstensson

Halvahornline

16

Edvin franzen, Sebastian scavo, Marcus dahlberg

Skumtomte Fk

17

Marcus Hammarqvist, Anders Hammarqvist

Team Hq

18

Martin Fredriksson, Sören Fredriksson

Stolpe Ut

19

Maria söderlund, peter söderlund, Roger wallgren

Independent Fishing/Walle Lures

20

Christoffer Aho, Christoffer Engen

Team Knätafs

21

Robert Szorath, Robin Sundell, Nirre Larsson

Team Gogge

Totalt: 21 lag (47 personer)
nb_NONorsk bokmål
Skroll til toppen